/ Заказать работы (067) 466-77-49
 • svg
 • svg
 • svg

Киев, пр. Свободы, 16

✉ prom-alp.kiev@i.ua
☎ 067-466-77-49

Отправить сообщение

Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

* Пожалуйста, Заполните Обязательные Поля *
img

Позвоните нам

☎ 067-466-77-49

Рабочие часы

Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  • svg
  • svg
  • svg

  Киев, пр. Свободы, 16

  ✉ prom-alp.kiev@i.ua
  ☎ 067-466-77-49

  Отправить сообщение

  Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

  * Пожалуйста, Заполните Обязательные Поля *
  img

  Позвоните нам

  ☎ 067-466-77-49

  Рабочие часы

  Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  Вуличне підсвічування

  Монтаж наружной рекламы, рекламных баннеров / 23 ноября, 2019

  У вечірній час сучасні мегаполіси набувають неповторний вигляд. Архітектурні рішення фасадів будівель і об’єктів втрачають актуальність, пейзажі міських кварталів більше не привертають увагу своїми красотами. Вулична підсвічування у вигляді додаткового освітлення і композиційних світлових рішень здатна надати місту новий вигляд і підкреслити його індивідуальність.

  З допомогою вуличної декоративного підсвічування досягається додаткова безпека міського середовища для її мешканців, поліпшується навігація.

  Реалізація концепції освітлення вулиць і будівель — багатоплановий і різнобічний завдання для професійного дизайнера-інженера по світу. В ефективному вуличному освітленні зацікавлені як комерційні підприємства для рекламних цілей, так і муніципальні замовники. Монтаж світлотехніки виконується, як правило, промисловими альпіністами. Це пов’язано з утрудненістю установки і підключення обладнання. Переважна більшість рекламних об’єктів розташоване на значній висоті, дістатися до якої без застосування спеціальних пристосувань і верхолазного спорядження найчастіше не представляється можливим.

  Архітектурна підсвітка будівель

  створює для кожного об’єкта унікальний стиль. Будівлі та об’єкти розкриються з нової сторони, коли декоративна художня підсвітка підкреслить окремі архітектурні елементи і деталі. Клієнти фешенебельних закладів по достоїнству оцінять комерційну підсвічування об’єкта бізнесу, ресторану або кафе. Кількість відвідувачів кінотеатрів і торгових центрів прямо пропорційно привабливості і освітленості фасадів та вітрин у вечірній час.

  Відправити заявку на монтаж декоративного підсвічування

  Підсвічування дерев

  Незалежно від погоди і пори року алеї і парки набувають особливий колорит, якщо підсвічування виконана якісно і вдало поєднується з сусідніми об’єктами. Казковий вид деревах надають кольорові світлодіодні ліхтарики та гірлянди, що закріплюються безпосередньо на гілках і стовбурі. У новорічні свята уявити міські дерева без оформлення світловими гірляндами просто неможливо.

  Підсвічування мостів і пілонів

  також потребує особливої уваги не лише до світлових рішень, але і до сумісності підсвічування з дизайном і стилістикою прилеглих споруд і будівель. Мости, оснащені прапорами і гірляндами, прикрашають місто під час свят, а також створюють додаткове освітлення проїжджих і пішохідних частин вулиць міста.

  Підсвічування прожекторами і софітами

  використовуються в більшості рішень для об’єктів, якщо замовником передбачається масове освітлення простору чи території. Монтаж освітлення на стадіоні, установка освітлювального обладнання в спортивних залах, навчальних та громадських закладах, світлові рішення на складських територіях, підсвічування рекламних банерів і вивісок фасадного виконання, підсвічування інформаційних покажчиків, рекламних щитів і брандмауерів – ці роботи виконують промислові альпіністи.

  Сервісне обслуговування зовнішнього освітлення

  виконується на регулярній основі для забезпечення працездатності рекламних об’єктів і світлових приладів. Компоненти підсвічування, гірлянди, ліхтарі, елементи прикрас потребують обслуговування з метою підтримання їх у робочому стані. Плафони і світлопрозорі елементи виконані з скла і прозорого пластика, з часом брудняться від атмосферних забруднень. Роботи по їх очищенню і обслуговуванню проводяться фахівцями, які мають допуски до робіт на висоті і з електробезпеки.

  Оставить ответ

  К Началу