Вуличне підсвічування

У вечірній час сучасні мегаполіси набувають неповторний вигляд. Архітектурні рішення фасадів будівель і об’єктів втрачають актуальність, пейзажі міських кварталів більше не привертають увагу своїми красотами. Вулична підсвічування у вигляді додаткового освітлення і композиційних світлових рішень здатна надати місту новий вигляд і підкреслити його індивідуальність.

З допомогою вуличної декоративного підсвічування досягається додаткова безпека міського середовища для її мешканців, поліпшується навігація.

Реалізація концепції освітлення вулиць і будівель – багатоплановий і різнобічний завдання для професійного дизайнера-інженера по світу. В ефективному вуличному освітленні зацікавлені як комерційні підприємства для рекламних цілей, так і муніципальні замовники. Монтаж світлотехніки виконується, як правило, промисловими альпіністами. Це пов’язано з утрудненістю установки і підключення обладнання. Переважна більшість рекламних об’єктів розташоване на значній висоті, дістатися до якої без застосування спеціальних пристосувань і верхолазного спорядження найчастіше не представляється можливим.

Архітектурна підсвітка будівель

створює для кожного об’єкта унікальний стиль. Будівлі та об’єкти розкриються з нової сторони, коли декоративна художня підсвітка підкреслить окремі архітектурні елементи і деталі. Клієнти фешенебельних закладів по достоїнству оцінять комерційну підсвічування об’єкта бізнесу, ресторану або кафе. Кількість відвідувачів кінотеатрів і торгових центрів прямо пропорційно привабливості і освітленості фасадів та вітрин у вечірній час.

Відправити заявку на монтаж декоративного підсвічування

Підсвічування дерев

Незалежно від погоди і пори року алеї і парки набувають особливий колорит, якщо підсвічування виконана якісно і вдало поєднується з сусідніми об’єктами. Казковий вид деревах надають кольорові світлодіодні ліхтарики та гірлянди, що закріплюються безпосередньо на гілках і стовбурі. У новорічні свята уявити міські дерева без оформлення світловими гірляндами просто неможливо.

Підсвічування мостів і пілонів

також потребує особливої уваги не лише до світлових рішень, але і до сумісності підсвічування з дизайном і стилістикою прилеглих споруд і будівель. Мости, оснащені прапорами і гірляндами, прикрашають місто під час свят, а також створюють додаткове освітлення проїжджих і пішохідних частин вулиць міста.

Підсвічування прожекторами і софітами

використовуються в більшості рішень для об’єктів, якщо замовником передбачається масове освітлення простору чи території. Монтаж освітлення на стадіоні, установка освітлювального обладнання в спортивних залах, навчальних та громадських закладах, світлові рішення на складських територіях, підсвічування рекламних банерів і вивісок фасадного виконання, підсвічування інформаційних покажчиків, рекламних щитів і брандмауерів – ці роботи виконують промислові альпіністи.

Сервісне обслуговування зовнішнього освітлення

виконується на регулярній основі для забезпечення працездатності рекламних об’єктів і світлових приладів. Компоненти підсвічування, гірлянди, ліхтарі, елементи прикрас потребують обслуговування з метою підтримання їх у робочому стані. Плафони і світлопрозорі елементи виконані з скла і прозорого пластика, з часом брудняться від атмосферних забруднень. Роботи по їх очищенню і обслуговуванню проводяться фахівцями, які мають допуски до робіт на висоті і з електробезпеки.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>