Чищення та миття рекламних конструкцій

mojka-reklamnyx-i-inyx-konstrukcijЧас не стоїть на місці, все йде, все змінюється. Змінюються часи року, змінюються погодні умови і вивіска, яка ще півроку тому сяяла на сонці сьогодні вже зблякла, потьмяніла, випробувала всі принади сонячної активності, полоскающих по фасаду дощів, вуличного пилу і бруду.Перехожим огидно дивитися і Ви як господар теж не раді цьому похмурому, навіває смуток вигляду фасаду магазину, давайте змінимо світ хоча б трохи в кращу сторону.

Фахівці prom-alp.kiev.ua  пропонують професійні послуги з миття фасадних, дахових конструкцій, вивісок, консолей, сітілайтів та інших виробів рекламної індустрії. Ми пропонуємо найкращі ціни по мийці вітрин і сучасні технології чистки внутрішньої частини вивісок в Києві та Киівській області. Спектр послуг передбачає абонентське обслуговування та відвідування за графіком.

Якісне миття і чищення вивіски або іншої рекламної конструкції дозволить Вам продовжити термін служби вашого рекламного носія, освіжить потьмяніли фарби від пилу і бруду, яка рясно скупчується на відкритих ділянках в такому великому мегаполісі як наш.

І найголовніше, погодьтеся, миття вивіски набагато дешевше, ніж виробництво і монтаж нової вивіски.

У процесі миття, рекламу можна також відремонтувати.

Це наша робота, ми цінуємо кожного клієнта і робимо все на совість.

Для того, щоб уточнити вартість і зробити замовлення на чистку і мийку рекламної конструкції. Ви можете зателефонувати

за телефоном:  (063) 709-07-54

або написати листа за адресою: prom_alp@i.ua, в якому необхідно вказати:

  • Назва Вашої організації
  • Короткий опис зовнішньої реклами (тип вивіски, розмір, рік виготовлення і виробник)
  • Опис необхідних робіт і терміни
  • Контактну інформацію: телефон, адресу місцезнаходження вивіски, контактна особа
  • По можливості, додайте до листа фотографію вивіски

Мийка вікон і скляних фасадів

Mojka-fasadov

Мийка вікон і фасадів – на професійному сленгу ці роботи називають «скломий» – один з найпопулярніших приводів для звернення до промислових альпіністам.

Чому ми
Для торгових та офісних центрів, вокзалів, висотних будівель альтернативи нашій роботі немає – оренда підйомника обійшлася б непомірно дорого для такої загалом-то рутинної операції, як мийка скління. Особливість мийки вікон на висоті полягає в тому, що робота ведеться шляхом спуску по мотузках, що вимагає досвіду та дотримання техніки безпеки. Але безпекою справа не обмежується – ми миємо дійсно добре. Наші стандарти чистоти вище, ніж у багатьох мийників “на землі”. Крім того, ми даємо гарантії на збереження фасадів, що важливо при роботі зі склом.

Читати далі

Мийка вікон альпіністами

Mijka_vikon_alpinistami

Ось і прийшла довгоочікувана весна в столицю: перше потепління, яскраве сонечко і гарний настрій. Однак за зиму висотні фасади офісних будівель і будинків втратили свій блиск. На допомогу прийдуть сильні хлопці – альпіністи, які виконають свою роботу якісно.

Сезонне миття будівель проводять двічі на рік, після зими і в кінці літа, миють рами, відливи, підвіконня і скла, витираючи насухо серветками з мікрофібри. Професійне обладнання дозволяє промисловому альпіністові протягом одного робочого дня виконати помивку близько 150 квадратних метрів.

Читати далі

Мийка вікон, фасадні роботи

Zabrudnenia

Промисловий альпінізм є особливим видом клінінгових послуг з миття вікон і миття та очищення фасадів від висолів. Сьогодні при оформленні фасаду зазвичай використовують складні матеріали і особливі поверхні, які можна очистити тільки за допомогою сучасних засобів індустріальної хімії, а також професійної техніки.

Фасадні роботи (мийка вікон), при яких використовуються спеціальний інструментарій і послуги промислових альпіністів, – досить вузька, але затребувана спеціалізація індустрії чистоти. Вплив навколишнього середовища сильно позначається на зовнішньому вигляді фасадів.

Читати далі

Миття вікон альпіністами

Moyka_okon

Скляні та виконані з інших матеріалів фасади потребують  догляд. Дотримання умов експлуатації дозволяє продовжити термін служби конструкцій, надовго зберегти їх естетику. Більшість фасадних матеріалів  витримує вологе прибирання. Миття вікон і вітрин є однією з найпоширеніших клінінгових послуг в сучасному Києві, швидко зростаючого в гору.

Читати далі

Миття скла

Mojka-stekol

Для домашнього затишку дуже важливі і чисті, сяючі вікна. Тим більше, що в нашому місті пил і зміг – зовсім не рідкість … У вимитому вікні весь світ здається свіжою та привітніше, а життя – прекраснішим. Хочете переконатися? Просто замовте професійне миття вікон !

Читати далі