/ Заказать работы (067) 466-77-49
 • svg
 • svg
 • svg

Киев, пр. Свободы, 16

✉ prom-alp.kiev@i.ua
☎ 067-466-77-49

Отправить сообщение

Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

* Пожалуйста, Заполните Обязательные Поля *
img

Позвоните нам

☎ 067-466-77-49

Рабочие часы

Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  • svg
  • svg
  • svg

  Киев, пр. Свободы, 16

  ✉ prom-alp.kiev@i.ua
  ☎ 067-466-77-49

  Отправить сообщение

  Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

  * Пожалуйста, Заполните Обязательные Поля *
  img

  Позвоните нам

  ☎ 067-466-77-49

  Рабочие часы

  Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  Висотний монтаж, зварювальні роботи на висоті

  Montazhnye-rabotyПерелік пропонованих нашою компанією послуг по висотному монтажу дуже широкий. Сюди відносяться роботи з установки систем відеоспостереження, монтажу різних антен, заміні ламп в прожекторах підсвічування, монтаж точок кріплення для робіт на висоті, монтаж вентильованого фасаду, монтаж банерів і рекламних конструкцій, монтаж декорацій, а так само будь-які інші висотні монтажні роботи. Якщо Вам потрібні промислові альпіністи в Києві для проведення робіт по висотному монтажу — телефонуйте: (067) 466-77-49, проконсультуємо.

  Висотний монтаж металоконструкцій

  Здійснюємо монтаж металоконструкцій всіх типів — рекламних вивісок, інженерних систем, сендвіч-панелей. Зварювання на висоті. Підйом і демонтаж металоконструкцій. Фарбування металоконструкцій, нанесення вогнезахисту. Нашими альпіністами накопичений великий досвід по монтажу і забарвленням металоконструкцій. Виконуємо роботи з очищення металоконструкцій від пилу і різних забруднень в цехах і торгових комплексах.

  Електромонтажні роботи на висоті

  Крім монтажу електрообладнання, ми регулярно стикаємося з необхідністю проведення діагностики та ремонту окремих вузлів в електропроводці на висоті. В результаті порушення гідроізоляції в рекламних конструкціях, часто виходять з ладу трансформатори та дроселі. Так само, промислові альпіністи проводять заміну ламп підсвічування, монтаж прожекторів та дюралайта, виконують прокладку кабелю по фасаду будівлі і на висоті.

  До висотних електромонтажних робіт в нашій компанії допускаються тільки промислові альпіністи, які мають допуск з електробезпеки.

  Вартість висотних монтажних робіт

   

  Монтаж прожекторів підсвічування, відеокамер, шт. 1000 — 2500
  Заміна ламп в прожекторах підсвічування 150 грн. / Шт.
  Монтаж супутникових тарілок від 1500 грн.
  Прокладка кабелю 20 — 100 грн / м.п.
  Монтаж точок кріплення для виробництва висотних робіт 400 грн / шт.
  Установка склопакетів, грн / м2 від 1200
  Демонтаж склопакетів, грн / м2 від 500
  Монтаж антиобморожувачів («Теплоскат») від 50 грн / м.п.
  Монтаж відливів і підвіконь від 70 грн. / м.п.
  Монтаж витяжок і повітроводів, грн. / М.п. від 50 до 300

  Мінімальна сума замовлення — 3000 грн.

  Установка і заміна склопакетів

  Останнім часом більшість фасадів офісних будівель в Москві цілком «одягають» в декоративне скління. Такий світлопрозорий фасад набагато дешевше в обслуговуванні, ніж традиційний оштукатурений. Відпадає необхідність у регулярних дорогих малярно-штукатурних роботах, зазвичай вироблених з будівельних лісів. Досить просто помити фасад за допомогою промислових альпіністів.

  Оскільки скло — матеріал крихкий, періодично виникає необхідність у заміні склопакетів. На відміну від звичайних орних вікон, склопакети на фасаді монтуються із зовнішнього боку. Заміна склопакетів на висоті проводиться професійними промисловими альпіністами. Підйом склопакетів герметизації вікон, примикань і відливів.

  Діагностика (ревізія)

  У нашій компанії працюють промислові альпіністи, які мають міжнародні сертифікати на проведення робіт з неруйнівного контролю конструкцій. Так само, надаємо послуги з ревізії стану оштукатуреного і вентильованого фасаду, покрівлі та інших важкодоступних ділянок. Виробляємо діагностику міжпанельних стиків, гідроізоляції покрівлі і балконних примикань. Виконуємо обстеження рекламних конструкцій, ревізію кріплення рами банера, діагностику електропроводки.

  Монтаж обладнання

  Висотний монтаж електрообладнання виконується альпіністами промислового напрямку, мають допуск до висотних робіт і допуск з електробезпеки. Встановимо супутникові та інші антени, камери відеоспостереження на фасаді будівлі, датчики й устаткування телеметрії. Проводимо заміну сплінкеров.

  Виконуємо роботи з монтажу і заміни електрообладнання на висоті і у важкодоступних місцях, де робота звичайними методами неможлива або сильно обмежена. Наші промислові альпіністи допоможуть прокласти кабель по фасаду будівлі, в шахтах або на висоті.

  Монтаж вентильованого фасаду

  Монтаж вентильованого фасаду — ще один різновид висотного монтажу.Промислові альпіністи зроблять монтаж важкодоступних елементів навісного фасаду в короткий термін і за прийнятною ціною. Виконуємо монтаж світлопрозорих фасадів, вентильованих фасадів з керамограніта і сендвіч-панелей. Монтаж та ремонт вентфасада альпіністами не вимагає залучення громіздкою підйомної техніки, що дозволяє значно знизити собівартість висотних монтажних робіт.

  Монтаж витяжок і повітроводів

  У сучасному місті часто виникає необхідність встановити витяжку або воздуховод на фасаді будівлі. Для цього потрібні промислові альпіністи. Вартість монтажу воздуховода альпіністами, відносно не висока. Монтаж повітроводів альпіністами може бути виконаний в короткі терміни, але при цьому в повній відповідності з існуючими нормами і правилами.

  Зварювальні роботи на висоті

  При виробництві ряду монтажних робіт, виникає необхідність виконати зварювальні роботи на висоті. Зварювання на висоті застосовується при монтажі дахових установок, рекламних конструкцій і монтажі обладнання. У штаті нашої компанії є промислові альпіністи, які мають допуск до зварювальних робіт на висоті. Зварювання на висоті здійснюється за допомогою портативних газових і електро зварювальних апаратів.

  Монтаж банерів і зовнішньої реклами

  Установка і заміна банерів — найпоширеніший вид висотного монтажу. Більшість рекламних конструкцій встановлено у важкодоступних місцях, і для їх обслуговування раціональніше залучати промислових альпіністів. Вартість заміни банера з автовишки, значно перевищує вартість установки банера альпіністами.

  Більш детальну інформацію Ви зможете знайти у відповідних розділах: монтаж банерів і монтаж рекламних конструкцій.

  Монтаж захисних козирків

  Захисні козирки встановлюють над кондиціонерами, вивісками, а так само в місцях можливого падіння бурульок або штукатурки. Козирок може бути виготовлений як із сталевого листа, так і з металевої сітки. Кріплення захисних козирків виконується анкерними болтами до фасаду будівлі. Монтаж захисних козирків дозволяє запобігти псуванню зовнішніх блоків кондиціонерів, відеокамер та іншого обладнання падаючими бурульками або відшарувалася штукатуркою. Захисний козирок може бути пофарбований в колір фасаду.

  Ми постаралися перерахувати основні напрямки висотного монтажу. Природно, перелік вийшов далеко не повним. Якщо у Вас виникла необхідність у проведенні висотних робіт, для яких потрібні промислові альпіністи, викличте нашого фахівця для огляду об’єкта та консультації. Після укладення договору, бригада промислових альпіністів виконає поставлене завдання в Києві або Київської області в найкоротші терміни і з високою якістю.

  Телефонуйте:    (067) 466-77-49

  Гарантія.
  Чекаємо Вашого дзвінка.

   

  Монтажные работы

  • 1
  • 2
  • Страница просмотра 1 из 12

  К Началу