Промышленный альпинизм

Стріт-арт у Києві

Стріт-арту в Києві стає все більше. Якісного і не дуже. Деякі проекти поспішають закінчити до місцевих виборів, якісь роботи мають яскраво виражений патріотичний окрас. Разом з тим цього літа в Києві з’явилися Мураль пензля відомих у світі художників, які прикрашають місто і роблять його сучасним.

Читати далі

У Києві намалювали графіті, яке може потрапити в книгу рекордів Гіннеса

Mural_art

Австралійський художник Гвідо Ван Хелтен, який вже намалював у Києві гігантський портрет Лесі Українки, трудиться над новою роботою. Буквально на очах у киян на стіні 18-поверхового будинку на бульварі Лесі Українки, 36б, з’являється прекрасна незнайомка. Це — українка в національному костюмі.

Читати далі

Оформлення будівель альпіністами

Oformlennya-budivel-alpinistami

Оформлення будівель альпіністами

Яскраво і творчо прикрашені вулиці в свята і будні — це привід пишатися своїм містом і позитивний настрій. Фасади будинків, декоровані рекламними та святковими атрибутами, перетворюють вигляд міста і давно вже стали звичним і необхідним елементом міського дизайну. Напередодні свята без професійних висотних робіт не обійтися — адже більшість прикрас розміщується на верхній частині фасаду і видно здалеку.  Оформлення будівель альпіністами нашої компанії — затребувана послуга, яка приверне увагу клієнтів, зробить будь-яке свято ще оригінальніше і доставить радість жителям Києва і Києвської області.

Читати далі

Зняти кішку з дерева

Znyati-kishku-z-dereva

Кішки, ставши домашніми улюбленицями, практично не змінилися в порівнянні зі своїми дикими предками. Кожна тварина залишилося норовливим, волелюбним. Кішка зазвичай гуляє сама по собі. Крім того, природа бере своє: варто відкрити кватирку — пухнаста проказница вже за вікном.

Читати далі

Аварійне відкриття дверей

Avarijne-vidkrittya-dverej

Не знаєте, куди дзвонити, якщо зачинилися двері в квартирі ? Вирішити проблему допоможуть промислові альпіністи. Професійні фахівці компанії  проникнуть в квартиру через вікно, балкон, лоджію і відкриють двері зсередини. При цьому вам не доведеться ламати замок і витрачатися на придбання, установку нового.

Читати далі