Снаряжение и оборудование для промышленного альпинизма

Блок-ролики і поліспасти

Polispast

Блок-ролики представляють собою колесо з жолобом по колу, що обертається навколо своєї осі. Жолоб призначений для мотузки, троса, каната тощо. п. Вісь блоку поміщається в обоймі (щоках).

Читати далі

Каски для пром. альпу

Kaska

Хоча багато хто дивиться на каски як на старомодний і, загалом, зайвий предмет у своїй екіпіровці і обмежуються звичайної шапкою, що категорично суперечить техніці безпеки. Адже, насправді, все зовсім навпаки, так як каска абсолютно необхідна під час проведення будь-яких висотно-монтажних робіт. 

Читати далі

Пристрої для підйому по мотузці

Zumar

У наш час придумали величезна безліч різноманітних видів, форм і конструкцій пристроїв для підйому по мотузках, від найпростіших пасивних затискачів, таких, як тіблок, до більш складних і дорогих пристроїв, наприклад, жумари з ручкою і блоків з вбудованим ексцентриком, призначеними для затиску мотузки.

Читати далі

Комплект спорядження для промислового альпініста

Prom-alp-snaryaga

Сьогодні в промисловому альпінізмі склалася така ситуація, що займатися роботами на висоті доводиться багатьом. При цьому буває, що у працівників і їхніх роботодавців відсутні навіть мінімальні теоретичні знання та практичні навички. Ми не станемо міркувати, наскільки це добре чи погано, і які причини такого стану справ.

Читати далі

Спускові пристрої для пром. альпінізму

Spusk

Існує велика кількість пристроїв для спуску по мотузці, умовно їх можна розділити на дві категорії: спеціально сконструйовані для ковзного спуску і здатні ефективно виконувати інші завдання, зазвичай як страхувальних пристроїв.

Читати далі

Страхувальні системи

Montajn-poyas

Для страховки альпініста можна використовувати альтанку (є можливість за бажанням поєднувати з верхньої системою), монтажний пояс або ж повну універсальну страхувальну систему. Страхувальні системи зазвичай служать ланкою, що з’єднує людину і мотузку.

Читати далі