Фасадное остекление зданий

Фасадное остекление зданий

Osteklenie

Технологии современного строительства активно развиваются и все они разные и неповторимые по своей сути.  Фасадное остекление очень конструктивное решение и благодаря ему, объекты любого назначения не только получают свой особый, неповторимый стиль, но и приобретают надежную защиту от различных климатических воздействий. 

Читати далі

Монтаж окон и остекления

montaj-okon

Балконы и лоджии есть практически в каждой квартире. Эта часть жилья может использоваться по-разному – кто-то превращает ее в состав или небольшой сад, кто-то в отдельную полноценную комнату или увеличивает за счет лоджии примыкает комнату.

Читати далі

Оформлення фасаду магазину

Oformlennya-fasadu-magazinu

Оформлення магазину , щоденне та святкове, красиво подає  інформацію про товари і послуги, промо-акції і розпродажі, – це один з найефективніших маркетингових прийомів. Він вирішує кілька завдань:

  • привертає купівельну аудиторію;
  • формує запам’ятовується імідж магазину в свідомості споживача.

    Оформлення магазину альпіністами нашої компанії – доступний і швидкий спосіб виділити свій торговий об’єкт серед сотень інших, стимулювати розвиток бізнесу і збільшення прибутків.

Читати далі

Заміна склопакетів

Zamina-sklopaketiv

Декоративне скління – модна сучасна архітектурна тенденція. Сьогодні багато Киїфських будівель мають скляний фасад. Системи скління часто влаштовані таким чином, що в разі необхідності замінити один з елементів можна тільки зовнішнім способом. Використовувати будівельні ліси або спецтехніку при цьому нераціонально. Заощадити кошти, час, гарантувати якість і безпеку робіт дозволяє метод промислового альпінізму. 

Читати далі

Подвійне скління фасаду (ФДО)

Dvojnoe-osteklenie

Технологія монтажу та експлуатації подвійного скляного фасаду (ФДО) запущенна в широке виготовлення зовсім недавно. Будови, де його використовували, легко було порахувати на пальцях однієї руки. Але в даний момент, цей метод скління, використовують багато архітекторів по всьому світу. 

Читати далі

Безрамне засклення

Bezramnoe-osteklenie

Суцільноскляні конструкції прийшли до нас з Європи і вже стали затребуваними в Україні. У даного виду скління лоджій, балконів і терас відсутні вертикальні профілю між стеклами, тому балкон або ж тераса виглядає прекрасно, як зсередини, так і зовні і не зіпсують, а тільки поліпшать вигляд фасаду.

Читати далі