/ Заказать работы (067) 466-77-49
 • svg
 • svg
 • svg

Киев, пр. Свободы, 16

✉ prom-alp.kiev@i.ua
☎ 067-466-77-49

Отправить сообщение

Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

* Пожалуйста, Заполните Обязательные Поля *
img

Позвоните нам

☎ 067-466-77-49

Рабочие часы

Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  • svg
  • svg
  • svg

  Киев, пр. Свободы, 16

  ✉ prom-alp.kiev@i.ua
  ☎ 067-466-77-49

  Отправить сообщение

  Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

  * Пожалуйста, Заполните Обязательные Поля *
  img

  Позвоните нам

  ☎ 067-466-77-49

  Рабочие часы

  Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  Монтаж банера, та іншої реклами

  Montazh-naruzhnoj-reklamyКомпанія prom-alp.kiev.ua спеціалізується на висотному монтажі реклами на вулицях міста із застосуванням техніки промислового альпінізму, що дозволяє проводити монтаж зовнішньої реклами на будь-якій висоті, на стіни і фасади будівель, крани, вишки, труби, будівельні ліси, баки, дерева , стовпи і будь-які інші промислові, офісні, житлові конструкції в стислі терміни і з мінімальними підготовчими роботами.

  Наші послуги з монтажу реклами включають в себе:

  • Виїзд на об’єкт для консультації та оцінки вартості монтажу реклами;
  • Підготовка двостороннього договору та ін. Супутньої документації;
  • Закупівля і доставка спеціального кріплення та обладнання;
  • Проведення робіт з монтажу реклами згідно з договором та вимогам техніки безпеки;

  Ми виконуємо наступні види монтажу реклами:

  • Монтаж банерів, брандмауерів на сітчастої (фасадна сітка) і вінілової (ПВХ) основі;
  • Монтаж світлових коробів, об’ємних букв, панель-кронштейнів;
  • Монтаж прожекторів, неону і інших варіантів світлодинамічного оформлення.

  Технічні рекомендації замовнику

  При виготовленні банера необхідно попередньо визначитися з видом і способом кріплення — основні види монтажу банера на місце:

  Банер з люверсами (металеві кільця по периметру банера, необхідні для захисту отворів кріплення банера від розриву) — такий вид банера кріпитися на місце спеціальним канатом (реп-шнуром), який протягується через люверси на попередньо встановлену спеціальну раму або закріплений натягнутий металевий трос;
  Банер з кишенями (загнуті краї банера по периметру у всередину, створюючі свого роду «кишеню») — цей вид банера кріпитися на місце металевим тросом, який протягується в цю кишеню, натягується і кріпиться.

  В окремих випадках, якщо розмір банера невеликий і місце монтажу дозволяє це зробити, то його можна просто закріпити до стіни без спеціальної рами або троса, прикручуючи монтажний дюбель через люверси банера, прямо до стіни.

  Розцінки на монтаж банера

  Увага! Мінімальна вартість робіт з монтажу банера — 3000 грн., Мінімальна вартість робіт з демонтажу банера — 2000 грн .. Виїзд за межі Києва оплачується додатково.

  Для уточнення та отримання додаткової інформації з монтажу банерів та інших видів вуличної реклами, Ви можете приїхати до нас, викликати до себе наших фахівців або зателефонувати: (067) 466-77-49

  Монтаж банера з люверсами на існуючу раму або трос:

  за квадратний або вертикально монтуємий банер
  — від 70 грн. за кв.м. для банерів розміром від 50 до 100 кв.м.
  — від 60 грн. за кв.м. розмір банера від 100 до 200 кв.м.

  за горизонтально располагающийся банер
  — від 80 грн. за кв.м. для банерів розміром від 50 до 100 кв.м.
  — від 70 грн. за кв.м. розмір банера від 100 до 200 кв.м.

  — Від 50 грн. за кв.м. для великих банерів від 200 кв.м.
  — від 3000 грн. за банер розміром менше 50 кв.м.

  Склад робіт: готовий банер з люверсами (металеві кільця по периметру баннера) кріпиться на існуючу на стіні раму або натягнутий трос, з використанням репшнура протягуємо через люверси.

  Супутні роботи, якщо необхідно створити спеціальне місце для кріплення банера: Монтаж сталевої рами на стіну будівлі, без урахування матеріалу — від 120 грн. за п.м., вартість конструкції рами і кріпильних елементів, не входить, тобто тільки робота.

  Виготовлення та монтаж сталевої рами на стіну будівлі «під ключ» — від 250 грн., Деталі конструкції рами загрунтовані і пофарбовані антікоррозіціонная емалями, металеві кріпильні елементи оцинковані.

  Монтаж металевого оцинкованого троса на фасад, стіни — від 80 грн. за п.м. з вартістю матеріалу за монтаж рами з троса під квадратний або вертикально розміщуваний банер і від 100 грн. / кв.м. за монтаж троса під горизонтальний банер

  Монтаж вузького чи маленького банера з люверсами без використання рами або троса:

  — Від 3000 грн. за банер розміром менше 40 кв.м .;

  Для баннерів більше 40, але не більше 100 кв.м.
  — від 90 грн. за кв.м. за квадратний або вертикально монтуємий банер;
  — від 120 грн. / кв.м. за горизонтально располагающийся банер.

  Склад робіт: готовий банер з люверсами кріпиться до стіни за допомогою анкерів і дюбелів або якщо дозволяє матеріал фасаду, то просто саморізами. Монтаж банерів без використання рами або троса, тобто прямо на фасад, підходить тільки для зовсім маленьких або вузьких банерів, так як, немає можливості нормально розправити і натягнути банер, а також тканину навколо люверсів не розрахована на такий вид навантаження і часто рветься.

  Монтаж банерів з кишенями — від 70 грн. за кв.м., за квадратний або вертикально розміщуваний банер і від 80 грн. / кв.м. за горизонтальний банер, склад робіт: виготовлений банер з кишенями (загнуті краї банера по периметру у всередину) кріпиться на фасад, стіну металевих тросом, який протягується через кишені, кріпиться і остаточно натягується за допомогою талрепа.

  Монтаж світлових коробів, об’ємних букв, панель-кронштейн, лайт-бокс, вивісок та інших габаритних видів реклами — ціна обговорюється окремо, вартість залежить від ваги та розміру готового виробу, а також висоти, на яку необхідно підняти виріб для подальшого кріплення реклами на місце .

  Монтаж прожекторів та інших видів світлового оформлення — ціна обговорюється окремо, вартість залежить від кількості, ваги та розміру світлових приладів, а також у вартості монтажу системи підсвічування, необхідно враховувати вартість підведення проводів електроживлення та управління.

  Телефонуйте:     (067) 466-77-49

  Монтаж наружной рекламы, рекламных баннеров

  • 1
  • 2
  • Страница просмотра 1 из 5

  К Началу