Очищення дахів і ангарів від снігу та криги, видалення бурульок

ochistka-krysh-ot-snega-sosulek-nalediЯкщо ви зацікавилися цією сторінкою — значить не за горами зима, або вона вже в розпалі. Ми надаємо послуги з очищення дахів від снігу, криги і бурульок.

Навіщо очищати покрівлю?

Якби сніг взимку просто лежав на даху — пухнастий і м’який, проблем з ним би не було. Але Дах прогрівається зсередини, сніг тане / замерзає — утворюються вода і лід.

 • Лід забиває жолоби, вода застоюється і, просочуючись крізь шви в покрівлі, затоплює внутрішні приміщення.
 • Стікаючи за межі жолобів вода різко остигає і відбувається обмерзання воронок і всього водостоку. Водостік обростає бурульками, стає важким і може відірватися і впасти вниз
 • Крім обмерзання водостоку бурульками обростає весь периметр даху, тому вода перетікає жолоби поверх льоду

Таким чином по периметру даху наростають бурульки, які представляють серйозну небезпеку для перехожих та автотранспорту внизу.

Чому альпіністи?

Вимоги з безпеки (та й здоровий глузд) говорять, що працювати на покрівлі без страховки (а особливо взимку) заборонено. І якщо влітку, коли дах суха, досить страхуватися за борти, то зима висуває жорсткі вимоги щодо організації страховки.

Фактично, переміщаючись по даху, робітник повинен бути прістрахован до міцної опори. Тобто необхідна мотузка або тросс, надійно закріплені до опор і страхувальна система на робочому. І головне — людина повинен досконало володіти спорядженням.

Бувають даху (або ділянки даху) де доводиться зависати на мотузці, переміщатися вгору / вниз за допомогою альпіністського спорядження.Наприклад: крутий скат покрівлі, бурулька на проміжному козирку та ін.

Що ми робимо?

 • Збиваємо бурульки з даху, проміжних козирків, водостоків
 • Очищаємо від полою воронки і жолоби
 • Очищаємо від снігу дах на 1,5-2 м від краю
 • Очищаємо дах повністю
 • Здійснюємо «підготовку покрівлі» до зими — закриваємо воронки кришками, очищаємо жолоби від сміття (листя, гілки …)

Рекомендації замовнику:

Перед зимою рекомендується очистити жолоби від сміття і закрити воронки кришками.

Ефективним заходом боротьби з льодом в жолобах, воронках і водостоках є монтаж кабельних систем антизледеніння.

Під час робіт необхідно:

 • забезпечити доступ на дах
 • надати інструмент — снігові лопати, «криголами»
 • виділити людей для контролю небезпечної території внизу, уделнія автотранспорту із зони проведення робіт. Ці люди несуть відповідальність за події внизу в зоні проведення робіт.

Вид робіт

Ціна

Од. вим.

-Збити бурульки по периметру даху від 35 грн. / м.п.
-Очистити дах з огорожею: Видаляється лід з жолобів, дах на 1,5-2 м від краю очищається від снігу, збиваються бурульки.
-Очистити дах без огороджень: Все те ж саме, але натягуються мотузкові перила, або використовуються інші види самостраховки.
-Мінімальна вартість разової очищення даху:  1500  грн.
-Очищення даху: Від снігу та криги очищається вся площа даху від 7 грн. / м.кв.
-Установка кришок на воронки
-Очищення жолобів і воронок від сміття договірна

— Ціни вказані в гривнях, за разовий виклик.
— Остаточна вартість робіт оговорюється під час попереднього огляду фахівцем.
— Прибирання території від снігу: договірна.
— Виїзд і огляд об’єкта — безкоштовно!

Телефонуйте:    (063) 709-07-54

Очистка кровли от снега, наледи в Киеве

Ochistka-krovli-ot-snega

Звоните прямо сейчас! Наши цены и качество приятно Вас удивят!  (063) 709-07-54 

Минимальна стоимость заказа услуги 5000 грн.

Если под ноги люди зимой смотрят постоянно, то поднимать голову вверх для них – большая редкость: все внимание приковано к тротуару.

Читати далі

Уборка снега с крыш, удаление сосулек

Udalenie-sosul

Наледь, снег и свисающие с карнизов сосульки является не только причиной повреждения кровли и водосточной системы, но и представляют реальную угрозу здоровью и жизни людей, проходящих мимо здания в опасной зоне.

Читати далі

Очистка кровель от снега и наледи Киев

Ochistka-ot-snega_1

Сосульки  и большое количество снега, скапливающихся на крышах в зимнее время, становятся настоящим бедствием в Киеве.  Поэтому их надо убирать в целях безопасности, а не по эстетическим причинам.

Читати далі

Очищення покрівлі від снігу

Ochishhennya-pokrivli-vid-snigu

Взимку погодні умови доставляють чимало незручностей. Однією з найбільш важливих завдань благоустрою кожного з будівельних об’єктів в цей період є своєчасна очищення покрівлі від снігу . Скупчилися на даху опади становлять загрозу для автовласників, пішоходів. Крім того, при швидкому таненні снігу підвищується ризик затоплення квартир і офісів на верхніх поверхах.

Очищення покрівлі від полою і бурульок не менше важлива. Видалення льоду дозволяє мінімізувати ризик травматизму людей в зимовий період. Прибирання покрівлі може проводитися різними способами. Професіонали використовують метод промислового альпінізму як найбільш раціональний, швидкий і доступний.

Технологія проведення робіт

Частка покрівлі від снігу фахівцями prom-alp.kiev.ua здійснюється з обов’язковим контролем знизу. При цьому територія скидання снігових мас огороджується. Це дозволяє мінімізувати ризик травмування пішоходів та пошкодження автомобілів. Останні повинні бути заздалегідь прибрані в безпечну зону. Це завдання вирішується силами замовника зимових клінінгових послуг.

Читати далі

Очищення покрівель від криги і снігу Київ

Ochistka-ot-snega_1

Бурульки (полою) і велика кількість снігу, що скупчуються на дахах в зимовий час, стають справжнім лихом в Києві. Тому їх треба прибирати в цілях безпеки, а не з естетичних причин.

Читати далі