Монтаж кондиціонерів

Obsluzhivanie-kondicionerovМонтаж кондиціонерів в Києві – це висотні роботи не тільки літнього періоду, хоча, безумовно, це гарячий сезон, але і будь-якого часу року, коли необхідно забезпечити своїм співробітникам або домашнім оптимальний клімат в приміщенні, а офісних будівель і торгових центрів у столиці дуже багато.

Головне завдання полягає в тому, щоб забезпечити міцний і надійний стик апарату з будівлею, не пошкодивши його фасад та оздоблення. Це завдання під силу тільки професіоналам – фахівцям не тільки в області монтажу і демонтажу систем кондиціонування, а й у сфері промислового альпінізму.

Компанія “prom-alp.kiev.ua” надає наступні види послуг з монтажу кондиціонерів:

Види робіт Од. вим. Вартість робіт
Комплексний монтаж 7-9 БТЕ / год (2.5-3.5 КВт)
шт. від 2200 грн.
Комплексна установка кондиціонера 12-18 БТЕ / год (5.0-7.0 КВт) шт. від 2500 грн.
Мінімальна ціна замовлення
Київа 1800 грн.

З чого починається монтаж кондиціонерів?

З вивчення об’єкта, на якому він буде проводитися. На жаль, далеко не у всіх будівлях є підходящі майданчики, куди кондиціонер може бути встановлений без проблем. Зазвичай роботи з монтажу здійснюються на висоті, вимагаючи тривалої роботи по створенню необхідних отворів і кріплень пристрою.

Залежно від висоти будівлі і складності установки формується вартість монтажу кондиціонерів. Дуже часто установка систем кондиціонування в Києві проводиться з використанням спеціального обладнання, без якого неможливий монтаж на поверхах вище другого.

Крім того, кондиціонерів, як віконним, так і розташованим на фасадах будівель, потрібно не тільки надійне кріплення, але і комунікація з будівлею (щоб встановлений апарат не охолоджував навколишнє середовище замість офісу), що теж може бути забезпечене тільки руками фахівців, яких вам з радістю запропонують в компанії «prom-alp.kiev.ua».

До речі, перед укладанням договору вам буде запропонований абсолютно безкоштовний огляд будівлі з формуванням адекватної вартості послуги, виходячи з наявних умов. Також ми пропонуємо комплексний монтаж і обслуговування кондиціонерів, що включає їх діагностику та усунення несправностей.

Монтаж кондиціонерів в Києві

Кращий спосіб встановити кондиціонер – звернутися до нас. Ми маємо досвід роботи з самими різними видами кондиціонерів і будівель, гарантуючи якість послуг і проведення робіт в найкоротші терміни.

Слід зазначити, що пропонований нами монтаж дотримується всіх закони естетики – встановлений агрегат не стане більмом на оці і не заважатиме відкриттю вікон.

Ми співпрацюємо з виробниками кондиціонерів, виконуємо всі роботи з монтажу власне апаратів і комунікацій таким чином, щоб на них повністю збереглася гарантія. Крім того, монтаж і обслуговування кондиціонерів в нашому виконанні займає вельми помірну кількість часу.

Телефонуйте:  (063) 709-07-54

Обслуживание кондиционеров

obslujivanie-konditsionerov

Сервисное и техническое обслуживание кондиционеров является важнейшим аспектом работы климатической техники в течение большого времени. Непрерывная работа климатического оборудования откроет вам возможность добиться необходимой температуры в любом помещении, что позволит обеспечить комфортное пребывание и уют.

Читати далі

Монтаж кондиціонера (зовнішнього блоку)

Montazh-zovnishnogo-bloku-kondicionera

Сучасні системи кондиціонування встановлюються в житлових будинках, офісних центрах, торговельних установах, на інших об’єктах. Зовнішні блоки кондіціонерів нерідко розташовуються на великій висоті. Монтаж кондиціонера в такому випадку виконується професійними альпіністами. Таку послугу пропонує наша компанія.

Читати далі

Кондиціонери. Монтаж зовнішнього блоку спліт-системи Київ

Kondicionery

Багато сімей вже не можуть уявити своє життя без кондиціонера, але ті хто тільки планує встановити дане благо прогресу, або бажають замінити застарілу модель нової спліт системою – рано чи пізно зіткнуться з питанням установки зовнішнього блоку кондиціонера.

Читати далі

Обслуговування кондиціонерів

obslujivanie-konditsionerov

Сервісне і технічне обслуговування кондиціонерів є найважливішим аспектом роботи кліматичної техніки протягом великого часу. Безперервна робота кліматичного обладнання відкриє вам можливість домогтися необхідної температури в будь-якому приміщенні, що дасть можливість забезпечити комфортне перебування і затишок.

Читати далі