Об’ємні світлові літери

Після прийняття нового дизайн коду Москви, об’ємні світлові букви стали найпоширенішим форматом зовнішньої реклами. Вони повністю витіснили з ринку світлові короби і панель-кронштейни.

Чим викликана така висока затребуваність? Яскраві світлодіодні букви притягують увагу потенційних клієнтів, а значить, успішно вирішують завдання, поставлене перед зовнішньою рекламою, — ефективне залучення цільової аудиторії. Разом з тим, вони не закривають фасад, а отже, практично не змінюють зовнішній вигляд будівлі.

Сучасні технології виробництва, застосування високоякісних матеріалів і різних варіантів підсвічування дозволяють створити таку зовнішню рекламу, яка дозволить з найкращої сторони представити вашу компанію, щоб залучити нових клієнтів.

– літери можна виготовити будь-якої висоти і розміру;

– можна вибрати різні способи підсвічування, матеріал і фактуру;

– немає ніяких обмежень у формі літер (від класичних і строгих варіантів до самих вигадливих — все залежить від смаку клієнта і мети, яку переслідує реклама).

Одним словом, можна підібрати і виготовити такі світлові букви, які будуть максимально органічно виглядати в конкретному оточенні: виділятися на тлі кольору фасаду, бути великими і помітними для ефективного сприйняття реклами.

Відправити заявку на монтаж світлових букв

Як відбувається виготовлення об’ємних букв?

Конструкція світловий літери включає дві складові:

1) світлова частина — лицьова або бічна поверхня проводиться з оргскла молочно-білого відтінку, який заклеюється в потрібний колір за допомогою спеціальної кольорової плівки;

2) не світлова частина — виготовляється з ПВХ необхідної товщини, який зверху забарвлюється або обклеюється кольоровою плівкою, щоб додати потрібний колір.

Зсередини букви підсвічуються за допомогою світлодіодних кластерів, світлодіодів або неонових ламп.

Оригінально виглядає контражурним, коли світяться зсередини не самі літери, а фон навколо них — в отриманому ореолі читається напис з об’ємних світлових букв. Контражурним краще всього підходить для рівних поверхонь: задню світлову частину букв виготовляють з оргскла, надавши потрібний колір, а всі інші поверхні конструкції роблять непрозорими, використовуючи в якості матеріалу ПВХ.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>