Утепление квартир, коттеджей

Утепление квартир и домов

uteplenie

Каждый человек по-своему представляет составляющие комфортного проживания. Удобная мебель, современная техника, стильные предметы интерьера теряют свою несомненную привлекательность, если в квартире холодно. Одной из важнейших составляющих комфорта и уюта в квартире есть теплота и благоприятный микроклимат.

Читати далі

Утеплення балконів, лоджій зовні в Києві

Uteplennya-balkoniv

Як утеплити балкон зовні?. Що краще – зовнішнє утеплення балконів, лоджій або утеплення балконів зсередини.

Чим краще утеплювати балкон зовні і яка ціна на зовнішнє утеплення балкона? Які складнощі можуть виникнути при утепленні балконів ззовні? Про це та про багато іншого, що пов’язано із зовнішнім утепленням балконів і лоджій, ви дізнаєтеся на цій сторінці.

Читати далі

Утеплення стін зовні пінопластом. Київ.

Зовнішнє утеплення стін останнім часом стало дуже актуально. Утеплення стін зовні можна робити різними матеріалами. Для зовнішнього утеплення використовують мінеральну вату, екструдований пінополістирол, пінопласт.

Бажання замовника, чим виконати утеплення квартири для нас пріоритет. Але при зовнішньому утепленні стін треба враховувати багато факторів і ми даємо свої рекомендації в кожному випадку.

Читати далі

Сучасний ремонт фасаду промисловими альпіністами

Suchasnij_remont_fasadu

Сучасний світ вимагає від кожної речі не тільки якісного внутрішнього наповнення, а й презентабельного зовнішнього вигляду. Це стосується житлових, комерційних і промислових будівель. Багато хто з них, зважаючи на свою старості або просто недбалого будівництва, втратили зовнішній блиск фасадів (якщо такий і існував). Ремонт фасаду – справа складна і потребує серйозних вкладень.

Читати далі

Утеплення фасадів альпіністами

Uteplennya_fasadiv_alpinistami

Утеплення фасадів  – актуальна на сьогоднішній день послуга. Це обумовлено  зацікавленістю приватних і юридичних осіб в економії енергоресурсів. Утеплення фасаду мінватою , пінопластом, пінополістиролом дозволяє знизити енерговитрати мінімум на 60%. Наявність утеплювача на стінах будівлі дозволяє створити в приміщеннях комфортний мікроклімат, вирішити проблему вогкості і протягів. Зовні будівлі утеплення запобігає появі висолів, захищає фасад від вологи та інших несприятливих атмосферних впливів.

Читати далі

Товщина пінополістирольних плит при утепленні будинку

Penopolistirol_uteplenie

Яку товщину пінопласту вибрати, якщо Ви вирішили утеплити будинок?

Якщо Ви хочете утеплити своє житло, то вам буде потрібно універсальний, недорогий матеріал з яким, буде легко працювати і при цьому всьому, у нього будуть прекрасні показники по теплопровідності.

Читати далі