Повторная герметизация с частичным вскрытием старого шва

Герметизація міжпанельних швів

Germetizaciya_mizhpanelnix_shviv_2

Промисловий альпінізм в сфері утеплення багатоповерхових будівель

Питання збереження тепла всередині будівлі в холодний період року є одним з найважливіших при експлуатації будинків панельного типу. Панельна зборка будинків являє собою зведення будови з окремих залізобетонних панелей, які і складають цілісну конструкцію. При укладанні бетонних конструкцій між окремими панелями залишаються щілини, які обробляються спеціальною мастикою. З часом цей з’єднувальний матеріал втрачає придатність, а термоізоляція будівлі стає незадовільною.

На допомогу приходить герметизація міжпанельних швів – процедура, яка є особливо актуальною для суворого російського клімату. Процес герметизація міжпанельних швів проводився в плановому порядку, відповідно до графіка капітальних ремонтів.

Погана міжпанельних теплоізоляція – це істотні тепловтрати, це також руйнування фасаду будівлі, освіта вогкості і цвілі в зруйнованих швах.

Читати далі

Герметизація міжпанельних швів

Germetizaciya-mizhpanelnix-shviv

Теплозбереження – пріоритетне завдання в нашій державі. У енергоекономії сьогодні зацікавлені юридичні та приватні особи. Для вирішення поставлених завдань зазвичай використовується комплексний підхід. Одним з його напрямків є герметизація міжпанельних швів .

Проблема протягів, вогкості і цвілі в квартирі, офісі знайома власникам нерухомості в панельних спорудах. Через рассохшиеся шви атмосферна волога проникає в приміщення. У результаті створюється середу, оптимальна для розмноження бактерій. Цвіль, настільки частий гість в сучасних квартирах, підступна. Вона є аж ніяк не естетичної проблемою. Пліснява здатні викликати бронхо-легеневі та системні захворювання. Позбавлення від непрошених сусідів прискорить створення для них несприятливих умов проживання.

Читати далі