Мийка вікон альпіністами

mojka-okon-vetrin-fasadov-zdanijОдин з актуальних напрямків діяльності промислових альпіністів — миття вікон на висоті. Відмінною особливістю цього методу полягає у відсутності необхідності в доступі мийнику в приміщення.Мийка вікон відбувається зовні, що дозволяє не порушувати робочий ритм офісу і домашній затишок квартири.

Мийка вікон альпіністами — одна з найбільш користується попитом послуга у сфері висотних робіт у Києві та Киівській області.

Як вимити вікна розташовані на достатній висоті?

Довірте цю турботу промисловим альпіністам. Мийка вікон на висоті — наша робота!

Мийка вікон альпіністами оптимально підходить для бізнес-центрів, адміністративних будівель і об’єктів промисловості, де існують складнощі у доступі до зовнішньої поверхні скла зсередини. Мийка вікон методом промислового альпінізму застосовується не тільки для очищення місць зі складним доступом. Тому в сфері висотного клінінгу, помити вікна за допомогою промислових альпіністів, найбільш практичне і безпечне рішення.

Ціна на мийку вікон формується виходячи з таких факторів, як — складність доступу, наявність виступів на фасаді, конструктивні особливості покрівлі та рівень забруднення поверхні скла. На вартість мийки вікон також істотно впливає обсяг робіт, сезонність і технічний стан вікон. При розрахунку обсягів робіт варто враховувати рами та віконні відливи.

Міська атмосфера робить активний вплив на фасад будівлі. Ми надаємо професійні послуги з клінінгу на висоті —  післябудівне миття вікон, сезонне миття вікон альпіністами, миття вікон з особливо важким доступом і сильним забрудненням.

Ми не обмежуємося мийкою стекол альпіністами, на деяких фасадах доцільне використання автовишки, сходів або пересувної вишки. Мийка вікон з автовишки — також входить до переліку наших послуг.

Довірте миття вікон на висоті професіоналам!  

Телефонуйте:    (063) 709-07-54

Мийка вікон і скляних фасадів

Mojka-fasadov

Мийка вікон і фасадів – на професійному сленгу ці роботи називають «скломий» – один з найпопулярніших приводів для звернення до промислових альпіністам.

Чому ми
Для торгових та офісних центрів, вокзалів, висотних будівель альтернативи нашій роботі немає – оренда підйомника обійшлася б непомірно дорого для такої загалом-то рутинної операції, як мийка скління. Особливість мийки вікон на висоті полягає в тому, що робота ведеться шляхом спуску по мотузках, що вимагає досвіду та дотримання техніки безпеки. Але безпекою справа не обмежується – ми миємо дійсно добре. Наші стандарти чистоти вище, ніж у багатьох мийників “на землі”. Крім того, ми даємо гарантії на збереження фасадів, що важливо при роботі зі склом.

Читати далі

Мийка вікон альпіністами

Mijka_vikon_alpinistami

Ось і прийшла довгоочікувана весна в столицю: перше потепління, яскраве сонечко і гарний настрій. Однак за зиму висотні фасади офісних будівель і будинків втратили свій блиск. На допомогу прийдуть сильні хлопці – альпіністи, які виконають свою роботу якісно.

Сезонне миття будівель проводять двічі на рік, після зими і в кінці літа, миють рами, відливи, підвіконня і скла, витираючи насухо серветками з мікрофібри. Професійне обладнання дозволяє промисловому альпіністові протягом одного робочого дня виконати помивку близько 150 квадратних метрів.

Читати далі

Ремонт і фарбування фасадів

Remont-i-farbuvannya-fasadiv

Промисловий альпінізм є особливим видом клінінгових послуг з миття вікон і миття та очищення фасадів від висолів. Сьогодні при оформленні фасаду зазвичай використовують складні матеріали і особливі поверхні, які можна очистити тільки за допомогою сучасних засобів індустріальної хімії, а також професійної техніки.

Фасадні роботи, при яких використовуються спеціальний інструментарій і послуги промислових альпіністів, – досить вузька, але затребувана спеціалізація індустрії чистоти. Вплив навколишнього середовища сильно позначається на зовнішньому вигляді фасадів.

Читати далі

Мийка вікон, фасадні роботи

Zabrudnenia

Промисловий альпінізм є особливим видом клінінгових послуг з миття вікон і миття та очищення фасадів від висолів. Сьогодні при оформленні фасаду зазвичай використовують складні матеріали і особливі поверхні, які можна очистити тільки за допомогою сучасних засобів індустріальної хімії, а також професійної техніки.

Фасадні роботи (мийка вікон), при яких використовуються спеціальний інструментарій і послуги промислових альпіністів, – досить вузька, але затребувана спеціалізація індустрії чистоти. Вплив навколишнього середовища сильно позначається на зовнішньому вигляді фасадів.

Читати далі

Мийка вікон, фасадні роботи

Mijka-vikon-fasadni-roboti

Наша компанія проводить роботи з чищення та миття вікон, стекол, миття вітрин , нестандартних вікон, вітражів, рекламних щитів і дзеркальних поверхонь.

Р0боти з миття вікон ведуться цілий висококваліфікованими фахівцями, що пройшли спеціальне навчання і отримали право на проведення робіт з миття вікон.

Читати далі

Миття вікон альпіністами

Moyka_okon

Скляні та виконані з інших матеріалів фасади потребують  догляд. Дотримання умов експлуатації дозволяє продовжити термін служби конструкцій, надовго зберегти їх естетику. Більшість фасадних матеріалів  витримує вологе прибирання. Миття вікон і вітрин є однією з найпоширеніших клінінгових послуг в сучасному Києві, швидко зростаючого в гору.

Читати далі