Брандмауер – незамінний вид зовнішньої реклами

Приймаючи рішення про форму просування товару на ринку, рекламодавці часто вибирають найбільш ефективний, і разом з тим найменш витратний спосіб. Що стосується таких рекламних конструкцій, як брандмауери (банери), вони мають явні переваги перед іншими видами зовнішньої реклами – світлові літерами і коробами.

Маючи невелику масу, брандмауер не надає істотного навантаження на фасад будівлі. Крім того, рекламна конструкція добре пропускає світло. Приваблює рекламодавців і тривалий термін експлуатації — він може доходити до декількох років. Подібний ефект досягається завдяки використанню надійного сучасного матеріалу — вінілової сітки. Це легкий і міцний матеріал, практично не схильний до впливу навколишнього середовища.

Площа рекламного брандмауера буває різною — від 5 до кількох тисяч квадратних метрів . Тому інформацію доносять даними способом до великої кількості людей, тобто повідомлення стає відомим максимально можливої аудиторії. Не дивно, що брандмауери використовують для рекламування товарів і послуг у містах-мегаполісах. Виконана в такій формі зовнішня реклама вважається досить ефективною при розміщенні невеликих текстів і зображень.

Іноді дизайнери застосовують оригінальне рішення, при якому одна картинка розбивається на кілька окремих фрагментів, кожен з яких розміщується на одному з поруч розташованих будинків. Таким чином, можна домогтися панорамного зображення, що складається з цілої серії банерів.

Конструкції великих розмірів найчастіше розташовують на глухих стінах будинків. Панно з банерної тканини може закривати непривабливу частина будови. Виконане у певному стилі зображення не тільки несе смислове навантаження, але також прикрашає фасад, або маскує недоліки.

Ще більш ефектні і виразні брандмауери при наявності зовнішнього підсвічування. Для цієї мети використовуються метало-галогенні прожектори, які закріплюються по всьому периметру банерного полотна на спеціальних кронштейнах. Такий банер «працює» не тільки вдень, але і в темний час доби, що може бути особливо важливо в зимовий період.

Монтаж брандмауерів здійснюють професіонали, для чого використовується автовишка. Але найбільш економічний спосіб виконання подібної роботи – залучення промислових альпіністів.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>