Монтаж, демонтаж водостічних систем (труби, жолоби, лійки, витяжки)

Montazhnye-rabotyКомпанія «prom-alp.kiev.ua» проводить монтаж, демонтаж водостічних систем (труби, жолоби, лійки, витяжки).

Водостічна система займає важливе місце. Це захист від розмивання відмосток, гарантія того, що стіни будинку будуть сухими, в результаті будівля прослужить максимально довго. Правильно встановлюючи водостоки (водостічні труби, жолоби, воронки) можна значно збільшити експлуатаційний термін будь-якої будівлі.

Водостік також має естетичне призначення і здатний змінити зорове сприйняття всієї будівлі. На сьогоднішній день випускають два різновиди водостічних систем: металеві та пластикові (ПВХ). Для ефективності збору води, в залежності від площі і ухилу покрівлі, застосовують різні за своїми типоразмерам водостічні системи. Основна відмінність полягає в діаметрах перетинів жолобів і труб.Чим вони більші, тим більшою пропускною здатністю володіє водостічна система. Розмір перетину слід підбирати пропорцианально розмірами покрівлі. В іншому випадку водостік не зможе забезпечити нормальний збір води.

Металеві водостічні системи для покрівлі.

Для зовнішнього водовідведення металеві водостічні системи виготовляються з:

 • Оцинкованої сталі
 • Оцинкованої сталі з двостороннім покриттям полімерними матеріалами
 • Титан-цинку
 • Міді
 • Нержавійки

Перевага.

 • Металеві водостічні системи з покритою полімерами оцинкованої сталі можна робити будь-якої форми, тому такі водостоки використовуються для дахів зі складною конфігурацією.
 • Металеві водостоки мають механічну міцність елементів.
 • Простота і легкість монтажа. Металічні водостоки характеризує висока точність з’єднання всіх елементів.
 • Довговічність використання водостічної системи, її висока корозійна стійкість.
 • Різноманітна колірна гама.

Пластикові водостічні системи для покрівлі.

Пластикові водостоки виготовляються з непластіоріцірованного полівінілхлориду з додаванням термічних і ультрафіолетових стабілізаторів.

Перевага.

 • Витримують температуру від -40С до + 70С
 • Термін служби — не менше 10 років.
 • Стійкість до зовнішнього впливу, не схильні до корозії.
 • Окремі деталі легко замінюються вже у зібраній системі.
 • Мала вага.
 • Привабливий дизайн.

Телефонуйте:   (063) 709-07-54

Гарантія.
Чекаємо Вашого дзвінка.

Установка відливів

Ustanovka-vidliviv

ТОВ «prom-alp.kiev.ua» пропонує послуги по якісній установці відливів на балконах, вікнах і лоджіях. Монтаж захисних споруд проводиться професійними промисловими альпіністами на будь-якій висоті.

Читати далі

Монтаж водостоків

Montazh_vodostokiv_2

ТОВ «prom-alp.kiev.ua» надає послуги та проводить монтаж водостоків. У нашому розпорядженні – найсучасніше обладнання та спорядження, що дозволяє виконувати роботи будь-якої складності.

Читати далі

Монтаж повітроводів

Montazh-povitrovodiv

Повітропровід – система труб, яка виконує в конструкції будівлі функцію легенів в організмі людини: забезпечує рух повітря. Повітропровід використовується для створення повітряного опалення, вентиляції в житлових і громадських будівлях.

Читати далі

Демонтаж повітроводів

Demontazh-povitrovodiv

У перелік послуг, які виконуються нашою компанією, входить демонтаж повітроводів в Києві і Київській області.

Наші фахівці готові запропонувати як демонтаж систем вентиляції, димовидалення або опалення під ключ, так і знесення окремих елементів, у тому числі із залученням промислових альпіністів.

Читати далі

Установка відливів і монтаж парапетів

Ustanovka-vidliviv-i-montazh-parapetiv

Висотні монтажні роботи від компанії «prom-alp.kiev.ua» включають в себе послуги з установки відливів на вікна, а також монтаж козирків (верхніх відливів) і парапетів на дахах будинків.

Найчастіше відливи виготовляються з оцинкованої сталі або алюмінію і служать для відведення води і запобігання попадання вологи всередину віконної конструкції.

Читати далі

Монтаж вентиляції на висоті

Montazh-ventilyacii

Компанія «prom-alp.kiev.ua» проводить висотні роботи по встановленню та обслуговуванню вентиляційних систем і пристроїв клімат-контролю в офісних і житлових будівлях, а також на інших об’єктах будь-якої складності.

Читати далі