Як повісити банер без рами

У ряді випадків, тимчасовий рекламний банер можна повісити без установки рами. Як правило, таким чином вішають невеликі по площі банери, не передбачають тривалого розміщення. Подібна конструкція може бути використана і для кріплення банера всередині приміщення.

Кріплення банера до цегляній або бетонній стіні

Монтаж банера без рами здійснюється за рахунок анкерних болтів або дюбель-цвяхів, продетых в люверси (спеціальні металеві кільця по периметру полотна). Іноді, наприклад, на будмайданчиках замість анкерів, банер вішають, стріляючи його будівельним пістолетом до стіни. Неминучими недоліками цього способу є велика кількість отворів у фасадної облицювання та відносно складний демонтаж.

Під час реконструкції будівлі з будівельних лісів, фасад закривають захисною сіткою. У цьому випадку риштування можна використовувати в якості рами для кріплення банера. Монтаж банера на будівельні ліси – один з найбільш ефективних способів розміщення зовнішньої реклами. Найчастіше на будівельні ліси монтують полотнище з банерної сітки. Це дозволяє значно полегшити конструкцію і знизити вітрову навантаження. Великі за площею полотнища збираються з окремих частин, і з’єднуються між собою шнурівкою встик.

Промислові альпіністи, виконують монтаж банерів без рами і лісах у повній відповідності з вимогами Правил Техніки Безпеки при роботі на висоті.

Монтаж банера на бруски

Попередньо, по периметру майбутнього банера на стіну набиваються дерев’яні бруски. Далі, сам банер кріпиться до брусків за допомогою саморізів або будівельного степплера. Домогтися гарного натягу при такому способі кріплення банера практично неможливо, але в місцях з невисокою вітрової навантаженням і в цілях зменшення собівартості монтажу іноді застосовується дана технологія.

Відправити заявку на монтаж банера

Кріплення банера репшнуром

Для більш рівномірного натяжки, анкера забиваються на відстані 20-40 см від краю банера, і між анкерами і люверсами пропускається зигзагоподібна шнурування, що дозволяє розтягнути рекламний банер до потрібного стану.

Монтаж банера без рами здійснюється репшнуром діаметром 3-6 мм Не рекомендується використовувати господарські та білизняні мотузки, оскільки вони з часом розтягуються, і полотнище може порватися.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>