Висотний клінінг. Очищення на висоті.

kliningovye-uslugiВисотний клінінг увазі під собою очистку та миття на висоті. Основні споживачі кінінгових послуг такого роду — фасади будівель. Надання клінінгових послуг промисловими альпіністами ділиться, в основному, на наступні специфіки:

Мийка й очищення фасадів будівель

Фасади, як зовнішня оболонка будь-якої будівлі, потребують регулярного догляду. При впливі несприятливих факторів навколишнього середовища, фасад приходить в непривабливий вигляд і потребують очищення. Мийка фасаду — процедура необхідна, не тільки для підтримки естетичного вигляду будівлі. Також регулярна очистка стін будівлі допомагає запобігти передчасному ремонт фасаду. А адже навіть косметичний ремонт будівлі обходиться набагато дорожче його очищення.Проводячи регулярну мийку фасаду, власник будівлі має не тільки сприятливий зовнішній вигляд, але і продовжує експлуатаційні властивості фасаду.
Наша компанія професійно надає послуги з очищення поверхні фасаду і мийці фасаду промисловими альпіністами.Використання сучасних технологій очищення та професійного обладнання, дозволяє нам гарантувати високу якість миття і очищення фасаду, при розумних витратах і мінімальних термінах.

Мийка вікон альпіністами

Починаючи з весни, хочеться абсолютної свіжості навколо і один з перших етапів у досягненні цієї гармонії — миття вікон. Чисте вікно дарує затишок і комфорт будь-якому приміщенню. Миття вікон — процес вимагає певних навичок. Якісно помити вікна,не залишаючи розлучень і не пошкоджуючи поверхню — завдання не з легких. А коли доступ до зовнішньої сторони вікна можливий тільки зовні, доводиться вдаватися до піднімальному встаткуванню. Мийка вікон альпіністами — відмінний вихід зробити сонячне світло яскравіше, а вид з вікна приємніше. Дотримуючись усіх заходів безпеки, і, використовуючи, перевірені технології, промислові альпіністи нашої компанії виконають мийку вікон, без необхідності доступу в приміщення.Мийка вікон альпіністами — досить специфічний вид висотних робіт і вимагає безвідмовного професіоналізму. Наша компанія завжди надасть Вам відмінний результат в найкоротші терміни і за помірними цінами.

Телефонуйте:    (067) 466-77-49

Очистка кровли от снега, наледи в Киеве

Ochistka-krovli-ot-snega

Звоните прямо сейчас! Наши цены и качество приятно Вас удивят!  (067) 466-77-49 

Если под ноги люди зимой смотрят постоянно, то поднимать голову вверх для них — большая редкость: все внимание приковано к тротуару.

Читати далі

Уборка снега с крыш, удаление сосулек

Udalenie-sosul

Наледь, снег и свисающие с карнизов сосульки является не только причиной повреждения кровли и водосточной системы, но и представляют реальную угрозу здоровью и жизни людей, проходящих мимо здания в опасной зоне.

Читати далі

Очистка кровель от снега и наледи Киев

Ochistka-ot-snega_1

Сосульки  и большое количество снега, скапливающихся на крышах в зимнее время, становятся настоящим бедствием в Киеве.  Поэтому их надо убирать в целях безопасности, а не по эстетическим причинам.

Читати далі

Мийка вікон і скляних фасадів

Mojka-fasadov

Мийка вікон і фасадів — на професійному сленгу ці роботи називають «скломий» — один з найпопулярніших приводів для звернення до промислових альпіністам.

Чому ми
Для торгових та офісних центрів, вокзалів, висотних будівель альтернативи нашій роботі немає — оренда підйомника обійшлася б непомірно дорого для такої загалом-то рутинної операції, як мийка скління. Особливість мийки вікон на висоті полягає в тому, що робота ведеться шляхом спуску по мотузках, що вимагає досвіду та дотримання техніки безпеки. Але безпекою справа не обмежується — ми миємо дійсно добре. Наші стандарти чистоти вище, ніж у багатьох мийників «на землі». Крім того, ми даємо гарантії на збереження фасадів, що важливо при роботі зі склом.

Читати далі

Мийка вікон альпіністами

Mijka_vikon_alpinistami

Ось і прийшла довгоочікувана весна в столицю: перше потепління, яскраве сонечко і гарний настрій. Однак за зиму висотні фасади офісних будівель і будинків втратили свій блиск. На допомогу прийдуть сильні хлопці — альпіністи, які виконають свою роботу якісно.

Сезонне миття будівель проводять двічі на рік, після зими і в кінці літа, миють рами, відливи, підвіконня і скла, витираючи насухо серветками з мікрофібри. Професійне обладнання дозволяє промисловому альпіністові протягом одного робочого дня виконати помивку близько 150 квадратних метрів.

Читати далі

Очищення покрівлі від снігу

Ochishhennya-pokrivli-vid-snigu

Взимку погодні умови доставляють чимало незручностей. Однією з найбільш важливих завдань благоустрою кожного з будівельних об’єктів в цей період є своєчасна очищення покрівлі від снігу . Скупчилися на даху опади становлять загрозу для автовласників, пішоходів. Крім того, при швидкому таненні снігу підвищується ризик затоплення квартир і офісів на верхніх поверхах.

Очищення покрівлі від полою і бурульок не менше важлива. Видалення льоду дозволяє мінімізувати ризик травматизму людей в зимовий період. Прибирання покрівлі може проводитися різними способами. Професіонали використовують метод промислового альпінізму як найбільш раціональний, швидкий і доступний.

Технологія проведення робіт

Частка покрівлі від снігу фахівцями prom-alp.kiev.ua здійснюється з обов’язковим контролем знизу. При цьому територія скидання снігових мас огороджується. Це дозволяє мінімізувати ризик травмування пішоходів та пошкодження автомобілів. Останні повинні бути заздалегідь прибрані в безпечну зону. Це завдання вирішується силами замовника зимових клінінгових послуг.

Читати далі