Фасадні роботи

Fasadnye-rabotyКрасивий фасад – візитна картка будівлі, яка привертає увагу і зупиняє погляди. Але краса і естетика – лише частина його справжнього призначення. Зовнішня частина стіни захищає конструкцію будинку і внутрішні приміщення від руйнівного впливу зовнішнього середовища. Якщо фасад у занедбаному стані, з’явилися тріщини, вади, то втрати для всього будинку будуть великі. Порушення цілісності лицьової поверхні означає необхідність негайно вжити ремонт фасаду.

Збитки при недоробці або руйнуванні фасаду:

 • втрати тепла взимку;
 • підвищення температури всередині приміщення в жарку пору;
 • неодружена робота кондиціонера;
 • розвиток процесу глибокого руйнування несучої стіни.

Обробкою та обробкою фасаду займаються фасадчики. Для роботи з фасадом будівель від 2-х поверхів і вище, при неможливості використання лісів, залучаються промислові альпіністи. Повний комплекс робіт, які вони виконують, називається фасадні роботи.

Альпіністи на фасадних роботах

Виконати ремонт фасаду швидко, якісно і безпечно під силу промисловим альпіністам. У команду ми набрали виключно професіоналів у своїй справі. Хлопці пройшли не тільки обов’язкову альпіністську підготовку, а й є досвідченими будівельниками-ремонтниками, з багаторічним навичкою роботи на фасадах.

Переваги залучення альпіністів

У роботі альпіністів на фасадних роботах виділяються дві складові: економічна і технологічна.

 • Економічна. Відсутність опор для проведення ремонту фасаду у вигляді лісів і колисок означає нульові витрати на оплату спецтехніки, оренду та експлуатацію даного обладнання.
 • Технологічна. З точки зору технології, альпіністи більш мобільні, можуть оглянути і провести ремонт та реставрацію фасаду у важкодоступних місцях, наприклад, під козирком або під дахом.

Методика роботи альпіністів на фасаді

Перед початком ремонту альпіністи проводять діагностику стану фасаду, встановлюють причини порушення, складають план роботи з ремонту та реставрації фасаду. Потім здійснюється підготовка поверхонь: очищення, грунтовка тощо. Після підготовки майстра ізолюють шви, штукатурять, фарбують або облицьовують стіни. У разі необхідності відновлюють теплоізоляцію, проводять відновлення комунікацій, застосовують методи гідрофобізації. Альпіністи працюють швидко, якісно, ​​результат робіт надійний і довговічний.

Якщо виникає необхідність роботи з будівельних лісів, ми надаємо і таких фахівців. Іншими словами, ми проводимо повний супровід будівельного процесу. Незабаром ваш фасад знову заграє новизною і стане чудовою візитною карткою власника або орендаря будівлі.

Види фасадних робіт

 • Ремонт і реставрація фасадів
 • Фарбування рамних поверхонь і зовнішніх решіток
 • Установка відливів
 • Закладення тріщин
 • Скління віконних прорізів, заміна стекол
 • Очищення цегляної кладки від висолів
 • Гідрофобізація поверхонь
 • Піскоструминна обробка
 • Монтаж вентильованих фасадів
 • Герметизація швів між панелями
 • Монтаж освітлення, світлові рішення фасадів
 • Утеплення фасадів

Ремонт фасаду

Недостатньо доглядати за фасадом лише час від часу. У цьому випадку процес ремонту фасаду може затягнутися. Можливо, потрібно дорогий капітальний ремонт фасаду.Виявлення вад на початковому етапі потребує косметичного ремонту, який в два і більше рази дешевше капітального.

Коли необхідний ремонт фасаду:

 1. Порушення цілісності ізоляції, тріщини в швах.
 2. Розповзання листів підвісної фасаду.
 3. Осипання штукатурки і фарби; втрата кольору.
 4. Соляний наліт на поверхні; забруднення фасаду.
 5. Порушення в стані зовнішніх комунікацій (вентиляції тощо)

Якщо ви хочете, щоб фасад вашого будинку викликав захоплення і служив надійним захистом, звертайтеся в нашу компанію – ТОВ «prom-alp.kiev.ua». Ми працюємо цілодобово, без вихідних і свят. При зверненні до нас з питаннями, вам відразу ж відповість фахівець-фасадчик, тобто ви отримаєте конкретні і професійні рекомендації.Також замовте виїзд фахівця на об’єкт, адже огляд фронту робіт безкоштовний.  Телефонуйте:   (063) 709-07-54

Ціни на фасадні роботи:

Найменування послуги Од. вим Ціна
Ремонт фасаду косметичний (розшивання тріщин, грунтовка, фарбування стін) кв.м. від 200 грн
Ремонт фасаду капітальний (видалення старої штукатурки, набивка армуючої сітки, оштукатурювання, шпаклівка стін, грунтовка, фарбування фасаду) кв.м. від 400 грн
Оштукатурювання фасаду кв.м. від 160 грн
Шпаклівка кв.м. від 160 грн
Розшивання тріщин; шпаклівка кв.м. від 160 грн
Ремонт пошкоджень цегляної кладки кв.м. від 200 грн
Фарбування фасаду (один шар фарби) кв.м. від 20 грн
Фарбування фасаду (два шари фарби) кв.м. від 30 грн
Первинна герметизація швів із заміною утеплювача м.п. від 50 грн
Вторинна герметизація швів без утеплення м.п. від 40 грн
Вторинна герметизація швів з утепленням м.п. від 70 грн
Герметизація віконних рам м.п. від 40 грн
Герметизація покрівлі м.п. від 30 грн
Герметизація балконних рам і лоджій шт. від 1000 грн
Мийка стін за допомогою апарату високого тиску кв.м. від 12 грн
Видалення облупилася шару фарби кв.м. від 20 грн
Очищення від іржі, кіптяви, висолів, цвілі кв.м. від 30 грн
Телефонуйте:   (063) 709-07-54

Чим герметизують міжпанельні шви

Пропонуємо Вашій увазі короткий опис двох найбільш популярних різновидів герметика – поліуретанового і тиоколового, із зазначенням їх функціональних особливостей, переваг і недоліків. Цей корисний і цікавий матеріал можуть використовувати у підготовці до роботи як

Читати далі

Герметизація балкона: усуваємо протечку

Багато людей стикалися з проблемою гідроізоляції дерев’яних балконів, особливо актуально це після того, коли починає танути сніг, або після минулого дощу, коли на балконі з’являється протікання. Як правило, проблеми з гідроізоляцією виникають із-за економії з боку

Читати далі

Закладення та утеплення міжпанельних швів

Закладення міжпанельних швів – дуже важливий елемент у будівництві будинку та забезпечення його теплоізоляції і гідроізоляції. Розрізняють три види закладення міжпанельних швів. Критерієм виділення їх служить характер розташування утеплювача в огороджує пристрої.

Читати далі

Ремонт и покраска фасада

Pokraska_fasadov_zdanij

Фасад здания является показателем статуса не только тех людей, которые проживают в доме, но также лицом вашего района.  Ремонт и покраска фасада можт вернуть вашему фасаду былую молодость и безупречную красоту!  Наши специалисты могут выполнить ремонт фасада и текущий, и выборочный путем промышленного альпинизма.  Итак, что же нужно сделать для того, чтобы ваш фасад преобразился?

Читати далі

Фасадное остекление зданий

Osteklenie

Технологии современного строительства активно развиваются и все они разные и неповторимые по своей сути.  Фасадное остекление очень конструктивное решение и благодаря ему, объекты любого назначения не только получают свой особый, неповторимый стиль, но и приобретают надежную защиту от различных климатических воздействий. 

Читати далі

Преимущества конструкции вентилируемого фасада

vent-fasad_4

Преимущество вентилируемого фасада над другими видами отделки, в том, что он обладает огромным дизайнерским потенциалом и есть возможность, применять самые разнообразные фасадные, надежно справляется с отводом воды и предотвращает скопление конденсата на внутренних конструкциях.

Читати далі