Частка ринв та водостічних труб від забруднень

chistka-vodostochnyx-zhelobov-i-vodostochnyx-trubОчищення водостоків від органічного та випадкового сміття необхідно для збереження його працездатності. Часто палая листя стає причиною непрохідності жолоби, що веде до обмерзання і серйозних пошкоджень системи на даху, а також до ручної розчищення снігу і льоду протягом всієї зими.

Навіть якщо поблизу немає дерев, які могли б стати причиною засмічень через дрібні гілок і листя, не варто списувати з рахунків мохи та наноси вітром, які за відсутності щорічних профілактичних заходів можуть зіграти злий жарт з системами відводу води. Засмічення в водотоке може стати причиною значного матеріального збитку. Мова йде не тільки про гнитті краю даху або пліснявіння стін. Вода може просочитися в конструкцію даху.

Тому сезонні очисні роботи на даху слід проводити в обов’язковому порядку, починаючи з уважного огляду покрівлі і жолобів, закінчуючи чищенням і виявленням дефектів з негайним їх усуненням. Невеликі витрати на дрібний ремонт збережуть великі кошти, які доведеться вкласти в капітальний ремонт, заплативши за зайву ощадливість двічі.

Якщо своєчасно не подбати про чистоту водостічних труб, можна отримати повну заміну водостічної системи як результат. Наприклад, невеликі пісочно-грязьові наноси з часом можуть забити ділянку водостічної труби, що знаходиться в стіні будівлі, тим самим заблокувавши її роботу.

Способи очищення водостоків

Існує два методи чищення водостічних труб: механічний і універсальний гідродинамічний.

  1. Перший варіант чищення підійде тільки для труб не довше 100 метрів і не тонше 2 см. Майстер, озброївшись спіраллю або гнучкою штангою із загартованої сталі проштовхує і провертає в трубі частинки, які утворюють засмічення, виводячи їх назовні.
  2. Другий варіант, гідродинамічна чистка водостічних труб, виконується за допомогою швидкісної спрямованої водяного струменя, яка зі значним напором вимиває забруднення з водостічних труб і жолобів.Дана струмінь створюється спеціальною системою переносних насосів, які комплектуються спеціальними шлангами з насадками. Саме насадки формують потужну спрямований струмінь, яку фахівець наводить на обрану ділянку поверхні, що очищається.

Таким способом наші фахівці оператино проведять чистку труб і жолобів різного діаметру і протяжності з грязьовими відкладеннями різної товщини.

Телефонуйте:    (063) 709-07-54

Мийка вікон альпіністами

Mijka_vikon_alpinistami

Ось і прийшла довгоочікувана весна в столицю: перше потепління, яскраве сонечко і гарний настрій. Однак за зиму висотні фасади офісних будівель і будинків втратили свій блиск. На допомогу прийдуть сильні хлопці – альпіністи, які виконають свою роботу якісно.

Сезонне миття будівель проводять двічі на рік, після зими і в кінці літа, миють рами, відливи, підвіконня і скла, витираючи насухо серветками з мікрофібри. Професійне обладнання дозволяє промисловому альпіністові протягом одного робочого дня виконати помивку близько 150 квадратних метрів.

Читати далі