/ Заказать работы (067) 466-77-49
 • svg
 • svg
 • svg

Киев, пр. Свободы, 16

✉ prom-alp.kiev@i.ua
☎ 067-466-77-49

Отправить сообщение

Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

* Пожалуйста, Заполните Обязательные Поля *
img

Позвоните нам

☎ 067-466-77-49

Рабочие часы

Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  • svg
  • svg
  • svg

  Киев, пр. Свободы, 16

  ✉ prom-alp.kiev@i.ua
  ☎ 067-466-77-49

  Отправить сообщение

  Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

  * Пожалуйста, Заполните Обязательные Поля *
  img

  Позвоните нам

  ☎ 067-466-77-49

  Рабочие часы

  Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  Демонтажні роботи об’єктів будь-якої складності

  DemontazhДемонтажні роботи — це підготовчий етап до початку будівельно-монтажних іоздоблювальних операцій, саме з цього починається ремонт або реконструкція приміщень або будівель.

  Праця фахівців з виконання демонтажних робіт можна порівняти з роботою скульптора, що відсікає від шматка мармуру все зайве, щоб явити світу витвір мистецтва. Будівельникам нічого не повинно заважати при проведенні будівельних та оздоблювальних операцій, що гарантує якість їх виконання.

  Саме тому демонтажні роботи повинні виконуватися виключно фахівцями, особливо якщо мова йде про перепланування, знесення стін або інших змінах конфігурації окремих приміщень або об’єкта в цілому.

  Демонтажні роботи — професійний підхід

  Наша компанія проводить демонтажні роботи відповідно до вимог будівельних норм і правил і гарантує високу їх якість. Інженерно-технічний персонал компанії проводить оцінку стану будівельних конструкцій і видає рекомендації з безпечного виконання робіт.

  Компанія має найсучаснішим обладнанням та інструментом із застосуванням, якого демонтаж будуть виконаний без шкоди для решти будівлі в обумовлені терміни і з належною якістю. Співробітники компанії мають спеціальну підготовку і відповідний досвід.

  Співробітники застосовують тільки перевірені технології, в числі яких і самі передові, такі як алмазна різання залізобетону, каменю та інших твердих матеріалів. Рішення про найменші зміни в конструкції будівель приймаються після детального аналізу та технічної експертизи, а головний принцип — не нашкодити.

  Професійний підхід до справи — запорука успішного виконання всього комплексу робіт і операцій, що проводяться співробітниками компанії. Застосування найдосконаліших технологій визначає максимально можливу точність і відповідність конфігурації знову зроблених прорізів і технологічних отворів. Демонтажні роботи — головний напрямок роботи компанії.

  Демонтажні роботи — сфери застосування

  Основні області застосування технологій безпечного демонтажу:

  • Повна або часткова розбирання будівель або споруд з різних будівельних матеріалів;
  • Зняття зовнішніх і внутрішніх перекриттів;
  • Вирізка старих трубопроводів, водопровідних і сантехнічних систем;
  • Розбирання стельових перекриттів, стін і підлоги.

  Для початку будівельних, монтажних або оздоблювальних робіт необхідно підготувати майданчик і краще, якщо цією справою будуть займатися професіонали. Це гарантує максимальний ефект при мінімальних витратах. Вартість робіт, виконуваних фахівцями нашої компанії, вигідно відрізняється від вартості на аналогічні послуги.

  Компанія підходить до кожного замовлення індивідуально, в ході попередніх переговорів обговорюються всі тонкощі, і фахівці ретельно вивчають об’єкт і проект його реконструкції.

  Демонтажні роботи — підготовка і планування

  План графік демонтажних робіт виконується з повним пооперационной деталізацією і  узгоджується з клієнтом

  При плануванні враховується можливість паралельного проведення робіт для скорочення термінів та оптимізації технологічного процесу.

  Проведення демонтажних робіт

  Виконання плану проведення демонтажних робіт починається негайно відразу після прибуття фахівців на об’єкт. Перед початком проводитися обов’язковий інструктаж про дотримання правил та заходів безпеки при проведенні окремих операцій та комплексу робіт в цілому.

  Контроль якості демонтажних робіт здійснюється керівництвом компанії на місці їх проведення, а всі операції пов’язані з виїмкою будівельних матеріалів під нові віконні та дверні прорізи виробляються виключно за планом реконструкції з точним дотриманням розмірів і розміщення по місцю.

  Завершальний етап демонтажних робіт

  Після виконання всіх робіт передбачених узгодженим із замовником плану графіку проводиться прибирання і видалення сміття в приміщеннях або на території об’єкта. Після чого виробляється приймання об’єкта замовником з контролем повноти і якості їх виконання.

  Демонтажні роботи, вироблені професіоналами, дозволять прискорити проведення реконструкції об’єкта і виконати всі роботи з мінімальними втратами і максимальним ефектом.

  Телефонуйте:     (067) 466-77-49

  Демонтажные работы

  • Монтаж водостоків

   ТОВ «prom-alp.kiev.ua» надає послуги та проводить монтаж водостоків. У нашому розпорядженні — найсучасніше обладнання та спорядження, що дозволяє виконувати роботи будь-якої

  • Монтаж зовнішньої реклами

   Підняти вашу рекламу на висоту в будь-якому куточку Києва і Київської області можуть промислові альпіністи ТОВ «prom-alp.kiev.ua», багато років з успіхом виконують

  • Монтаж металоконструкцій

   Монтаж металоконструкцій будь-якого рівня складності є однією з найбільш затребуваних послуг, що надаються ТОВ «prom-alp.kiev.ua». Наша компанія спеціалізується на висотних роботах

  • Монтажні роботи

   ТОВ «prom-alp.kiev.ua» проводить висотні монтажні роботи будь-якої категорії складності — від монтажу металевих конструкцій до установки рекламних банерів. Наша команда промислових альпіністів

  • Демонтаж повітроводів

   У перелік послуг, які виконуються нашою компанією, входить демонтаж повітроводів в Києві і Київській області. Наші фахівці готові запропонувати як демонтаж систем

  • Демонтаж металоконструкцій

   Компанія «prom-alp.kiev.ua» надає послуги з демонтажу металоконструкцій різного призначення з подальшим вивезенням або утилізацією відходів і сміття при необхідності.

  • 1
  • 2
  • Страница просмотра 1 из 2

  К Началу