Монтаж освітлювальних гірлянд

Montazh-osvetitelnyx-girlyandОбов’язковий пункт програми підготовки до Нового року – прикраса території, прилеглій до будинку, фасаду будівлі та її приміщень. До традиційних способів створення святкового настрою відноситься установка новорічної ілюмінації. Сучасні вуличні та інтер’єрні гірлянди, гнучкі шнури для контурного освітлення, світлові фігури здатні створювати казкову, відповідну різдвяного духу атмосферу.

Зовнішнє оформлення фасадів будівель і дерев виконують фахівці з висотних робіт. Для установки освітлювальних приладів майстри повинні мати допуск до проведення висотного електромонтажу.

Для прикраси святковою ілюмінацією прибудинкової території використовуються гірлянди, призначені для зовнішнього використання. Вони здатні протистояти опадам (дощу, снігу), морозів, перепадам вуличної температури.

Ціни на послуги по світловому оформленню

Складно однозначно відповісти, у скільки обійдеться новорічна ілюмінація. Вартість світлового оформлення розраховується індивідуально. Рівень цін в прайсі на пристрій новорічної ілюмінації залежить від типу світлової техніки, обсягу та складності монтажних робіт.

Компанія “prom-alp.kiev.ua” виконує комплексний монтаж новорічної ілюмінації. Ми здійснюємо весь спектр робіт посвітловому оформленню фасадів, прикрашанням гірляндами, установці світлових фігур. Наявність підйомної техніки, володіння технологіями промальпінізма дозволяє нашим майстрам швидко і безпечно провести монтаж освітлювальних приладів на будь-якій висоті.

Отримати консультацію по вартості робіт і замовити безкоштовний виїзд фахівця на об’єкт можна після відправлення заявки за адресою prom_alp@i.ua або дзвінка за тел. (063) 709-07-54

Види робіт Ціна, грн.
Монтаж світлового короба, кв. м від 600
Монтаж неону, п. М від 200
Монтаж дюралайта, к. М від 50
Монтаж стробоскопів, шт. від 700
Монтаж прапорів, шт. 1500
Мінімальна вартість замовлення 2000
  • Ціни не включають вартість матеріалів.
  • При невеликих обсягах робіт вартість може коригуватися в індивідуальному порядку.

Види новорічної ілюмінації

Для оформлення будівель в переддень Нового року використовуються наступні види світлотехнічних виробів:

  • гірлянди – мають різні конструкції (“завісу”, “бахрома”, “сітка” та інші).Виконують динамічну або статичну підсвітку. Мерехтіння гірлянд за певним сценарієм (з різною швидкістю, зміною кольору та ін.) Можливе при наявності контролера;
  • світлові стрічки та шнури – особливою популярністю користуються дюралайт і гнучкий неон. Джерела світла знаходяться всередині прозорого пластикового шнура. Він володіє достатньою для створення світних написів гнучкістю;
  • світлові фігури – створюються з дюралайта. Світловий шнур кріпиться до плоского або об’ємному металевому каркасу певної форми. В результаті виходять плоскі або об’ємні світлові фігури. Новинка в цій області – акрилові світлові фігури. Вони виглядають набагато витонченіше, ніж вироби на металевому каркасі;
  • прожектора – використовуються для підсвічування фасаду і святкових декорацій;формують спрямований або розсіяний промінь світла певного кольору і інтенсивності.

Найчастіше для новорічної прикраси фасадів будинків та прибудинкової території застосовують лампові і світлодіодні гірлянди. Останні набирають все більшої популярності. Світлодіодні гірлянди мало нагріваються, володіють великим терміном служби.

Для прикраси дерев, стовпів, щогл використовується особливий тип гірлянди – кліп-лайт. Зазвичай кліп-лайти поставляються в бухтах. З урахуванням розмірів крони дерева відрізається промінь необхідної довжини і комплектується трансформатором, а при необхідності динамічного підсвічування – контролером. Готові до використання кліп-лайти (фіксованої довжини) називають “спайдерами”.

Телефонуйте:     (063) 709-07-54

Подсветка зданий, монтаж праздничных гирлянд и декораций Киев

Girlandi

Каждый находится в предвкушении новогодних праздников.  Пришло время запастись подарками, купить елку и запланировать новогоднее меню.  Есть еще один способ, как подарить всем праздник – это выполнить монтаж праздничных гирлянд, новогоднего украшения на фасаде здания.

Читати далі

Монтаж новогодних украшений

Montazh-ukrashenyi

Накануне Нового года фасады многих торговых центров и офисных зданий украшают баннерами с яркой подсветкой, электрическими гирляндами ифигурамы с дюралайта.

Читати далі

Монтаж гирлянд в Киеве

Montazh_girlyand_2

Cветовые шнуры и световые гирлянды хорошо себя зарекомендовали на рынке наружной рекламы, а так же для декорирования помещений и фасадов зданий. Многие дизайнеры используют дюралайт, холодный неон и плей лайт отдельно, или комбинируя их друг с другом.

Звоните: (063) 709-07-54

Читати далі

Монтаж освітлення

Montazh-osvitlennya

На великій висоті монтаж освітлення не можливий без використання спеціального обладнання та роботи людей, що пройшли навчання техніці промислового альпінізму.

Читати далі

Підсвічування реклами

Pidsvichuvannya-reklami

Підсвічування реклами – це комплекс процедур, що включає в себе установку світлового обладнання різного типу і різного класу напруги, що виробляється силами професійних електриків, промислових альпіністів.

Підсвічування зовнішньої реклами включає в себе кілька можливих типів облаштування:  установку підсвічування всередині світлового короба, освітлення рекламної конструкції за допомогою монтажу зовнішніх світлових елементів, а також облаштування реклами біля джерел вуличного освітлення.

Читати далі

Підсвічування фасадів

Pidsvichuvannya-fasadiv

Підсвічування фасадів користується великим попитом як спосіб декоративного освітлення, а також додаткове підвищення рівня освітлення. Фасадне освітлення має кілька типів: комплексне, точкове, світлодіодне, неонова, суміщене з зовнішнім освітленням.

Дана процедура здійснюється поетапно: спочатку експерти оцінюють стан фасаду. По-перше, на аварійній фасаді встановлювати освітлення небезпечно, по-друге, якщо провести попередній ремонт фасаду, будівля виглядає значно респектабельніше.

Читати далі