Зовнішнє фарбування віконних рам і решіток

Pokraska-okonnyx-ramТОВ «prom-alp.kiev.ua» проводить фарбування зовнішнього боку віконних рам і решіток. Уміння і досвід наших фахівців дозволять оновити зовнішній вигляд вікон швидко і без зайвих капіталовкладень і ризиків.

Навіщо потрібно фарбувати рами і решітки

Важливість періодичного фарбування віконних рам і решіток важко переоцінити, оскільки це – вірний спосіб їх захисту від неминучого руйнування. Рами і решітки не тільки захищають внутрішні приміщення від дощу, снігу, зайвого ультрафіолетового випромінювання і проникнення ззовні сторонніх, але й відіграють важливу естетичну роль. Пофарбовані силами промислових альпіністів, вони фактично отримують друге життя: під шаром якісної фарби дерево не розтріскується і не набухає через вологи, а поверхня металу набуває значних антикорозійні властивості, що збільшують зносостійкість конструкції. Причому пофарбовані дерев’яні вікна зберігають свою унікальну рису – екологічність, адже приємним алкідні емалі і масляні фарби повністю безпечні. І навіть фарбування віконних конструкцій та елементів зі склопластику, металевого профілю є розумним рішенням – це надає їм більшу декоративність.

Ми пропонуємо:

  • Праця досвідчених фахівців, що володіють навичками промислового альпінізму та проведення ремонтних робіт;
  • Тільки якісні матеріали;
  • Все необхідне обладнання;
  • Швидке, якісне, безпечне проведення фарбування вікон і решіток.

Як пофарбувати самостійно віконні рами

Пофарбувати решітки та рами вікон зовні самостійно можна, якщо Ви живете на першому поверсі. А от якщо Ваш офіс або квартира знаходяться вище, то оновити фарбу на вікнах буде вельми скрутно. Звичайно, завжди знайдуться умільці, які вирішать, що зможуть впоратися з цим завданням самостійно. У кращому випадку спроби пофарбувати решітки та рами самому приведуть до того, що фарба ляже потворними податком, і залишаться незабарвлені фрагменти. Але це хоча б смішно. Але життя не така жартівниця, і безневинна спроба забарвити самостійно вікна може призвести до нещасного випадку. Адже як це відбувається? Людина висовується у віконний отвір по пояс, розгортається спиною до вулиці, і махає пензликом по поверхнях рами. Це, м’яко кажучи, ризикована затія. Є й інший варіант – зняти решітки та рами, забарвити, а потім вмонтувати їх назад на місце. Однак від таких дій стіна поступово руйнується. Загалом, економія на фарбуванні віконних рам – це не той подвиг, заради якого потрібно руйнувати свій будинок або ризикувати життям.Зверніться до фахівців!

Алгоритм фарбування решіток і віконних рам

Насамперед, для огляду об’єкта виїжджає фахівець нашої компанії – в ТОВ «prom-alp.kiev.ua» ця послуга безкоштовна. Проводиться розрахунок вартості та всі необхідні консультації, після чого призначається дата виконання робіт. Фарбування проводиться при невисокому рівні вологості і температурі повітря вище 5оС.

Поверхня повністю очищається від старої фарби, для цього використовують наждачний папір, спеціалізовані скребки, щітки. Потім її промивають водою з додаванням миючого засобу, насухо витирають, злегка полірують, висушують, після чого обробляють ґрунтовкою або септиком. Якщо ж поверхня забарвлюється вперше, вона очищається від пилу, клейових слідів, після чого акуратно грунтується.

Між ґрунтовкою та подальшим фарбуванням повинно пройти не менше доби – якщо дерев’яну раму пофарбувати поверх вологою грунтовки, це може призвести до псування фарбується. За допомогою неширокої кисті або фарборозпилювача барвний матеріал наноситься тонким рівним шаром товщиною не більше 2 мм. Особливу увагу промислові альпіністи надають обробці країв, різних стиків, а також тому, щоб фарба не потрапляла на скло. Повне висихання всіх нанесених шарів відбувається протягом 24 годин.

ТОВ «prom-alp.kiev.ua»

Якість матеріалів для фарбування гарантує те, що вікна і решітки довго будуть виглядати акуратно і презентабельно. А необхідне для робіт обладнання, досвід та навички наших фахівців дозволять провести роботи швидко, недорого і без зайвих ризиків і руйнувань.

Телефонуйте:   (063) 709-07-54 

Ремонт и покраска фасада

Pokraska_fasadov_zdanij

Фасад здания является показателем статуса не только тех людей, которые проживают в доме, но также лицом вашего района.  Ремонт и покраска фасада можт вернуть вашему фасаду былую молодость и безупречную красоту!  Наши специалисты могут выполнить ремонт фасада и текущий, и выборочный путем промышленного альпинизма.  Итак, что же нужно сделать для того, чтобы ваш фасад преобразился?

Читати далі

Фарбування фасадів альпіністами

Farbuvannya_fasadiv_alpinistami

Фарбування фасадів  є однією з найпоширеніших послуг в категорії  фасадних робіт. Всі проекти реалізуються із застосуванням методу промислового альпінізму. Замовити послуги компанії prom-alp.kiev.ua ви можете за телефоном: +38 (063) 709-07-54

Ми реалізуємо проекти будь-якої складності в стислі терміни і гарантуємо якість фасадних робіт.

Важливість догляду за фасадом

Фарбування фасаду будівлі має на меті збереження презентабельного вигляду останнього на певний строк. Крім того, операція має важливе функціональне значення. Фарбування фасадів забезпечує системам додатковий захист від атмосферних несприятливих впливів. Якісно виконані фінішні роботи також дозволяють підкреслити архітектурні особливості конкретного будинку.

Читати далі

Фарбування покрівлі

Farbuvannya-pokrivli

Фарбування покрівлі методом промальпа: швидко, професійно, доступно

Функція покрівлі полягає насамперед у захисті конструкції будівлі від кліматичних і механічних навантажень. Надійність даху грає не останню роль у збереженні експлуатаційних характеристик споруди тривалий період часу. Для пристрою покрівлі використовується сьогодні велика кількість матеріалів, одним з найбільш затребуваних є оцинкована сталь. Вона практична, естетична, функціональна, але вимагає профілактичного догляду для продовження терміну служби.Техобслуговування, ремонт, забарвлення оцинкованої покрівлі можуть бути виконані методом промислового альпінізму.

Технологічні аспекти покрівельних робіт

Фарбування оцинкованої покрівлі – процес досить трудо- і ресурсномісткий. У першу чергу, необхідно правильно підібрати обробний матеріал. На ринку представлений широкий вибір покрівельних фарб. Вони можуть мати акрилову, масляну основу. Також широко використовуються фарби з додатковими властивостями (наприклад, антикорозійним ефектом). 

Читати далі

Ремонт і фарбування фасадів

Remont-i-farbuvannya-fasadiv

Промисловий альпінізм є особливим видом клінінгових послуг з миття вікон і миття та очищення фасадів від висолів. Сьогодні при оформленні фасаду зазвичай використовують складні матеріали і особливі поверхні, які можна очистити тільки за допомогою сучасних засобів індустріальної хімії, а також професійної техніки.

Фасадні роботи, при яких використовуються спеціальний інструментарій і послуги промислових альпіністів, – досить вузька, але затребувана спеціалізація індустрії чистоти. Вплив навколишнього середовища сильно позначається на зовнішньому вигляді фасадів.

Читати далі