/ Заказать работы (067) 466-77-49
 • svg
 • svg
 • svg

Киев, пр. Свободы, 16

✉ prom-alp.kiev@i.ua
☎ 067-466-77-49

Отправить сообщение

Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

* Пожалуйста, Заполните Обязательные Поля *
img

Позвоните нам

☎ 067-466-77-49

Рабочие часы

Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  • svg
  • svg
  • svg

  Киев, пр. Свободы, 16

  ✉ prom-alp.kiev@i.ua
  ☎ 067-466-77-49

  Отправить сообщение

  Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

  * Пожалуйста, Заполните Обязательные Поля *
  img

  Позвоните нам

  ☎ 067-466-77-49

  Рабочие часы

  Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  Зовнішнє фарбування віконних рам і решіток

  Pokraska-okonnyx-ramТОВ «prom-alp.kiev.ua» проводить фарбування зовнішнього боку віконних рам і решіток. Уміння і досвід наших фахівців дозволять оновити зовнішній вигляд вікон швидко і без зайвих капіталовкладень і ризиків.

  Навіщо потрібно фарбувати рами і решітки

  Важливість періодичного фарбування віконних рам і решіток важко переоцінити, оскільки це — вірний спосіб їх захисту від неминучого руйнування. Рами і решітки не тільки захищають внутрішні приміщення від дощу, снігу, зайвого ультрафіолетового випромінювання і проникнення ззовні сторонніх, але й відіграють важливу естетичну роль. Пофарбовані силами промислових альпіністів, вони фактично отримують друге життя: під шаром якісної фарби дерево не розтріскується і не набухає через вологи, а поверхня металу набуває значних антикорозійні властивості, що збільшують зносостійкість конструкції. Причому пофарбовані дерев’яні вікна зберігають свою унікальну рису — екологічність, адже приємним алкідні емалі і масляні фарби повністю безпечні. І навіть фарбування віконних конструкцій та елементів зі склопластику, металевого профілю є розумним рішенням — це надає їм більшу декоративність.

  Ми пропонуємо:

  • Праця досвідчених фахівців, що володіють навичками промислового альпінізму та проведення ремонтних робіт;
  • Тільки якісні матеріали;
  • Все необхідне обладнання;
  • Швидке, якісне, безпечне проведення фарбування вікон і решіток.

  Як пофарбувати самостійно віконні рами

  Пофарбувати решітки та рами вікон зовні самостійно можна, якщо Ви живете на першому поверсі. А от якщо Ваш офіс або квартира знаходяться вище, то оновити фарбу на вікнах буде вельми скрутно. Звичайно, завжди знайдуться умільці, які вирішать, що зможуть впоратися з цим завданням самостійно. У кращому випадку спроби пофарбувати решітки та рами самому приведуть до того, що фарба ляже потворними податком, і залишаться незабарвлені фрагменти. Але це хоча б смішно. Але життя не така жартівниця, і безневинна спроба забарвити самостійно вікна може призвести до нещасного випадку. Адже як це відбувається? Людина висовується у віконний отвір по пояс, розгортається спиною до вулиці, і махає пензликом по поверхнях рами. Це, м’яко кажучи, ризикована затія. Є й інший варіант — зняти решітки та рами, забарвити, а потім вмонтувати їх назад на місце. Однак від таких дій стіна поступово руйнується. Загалом, економія на фарбуванні віконних рам — це не той подвиг, заради якого потрібно руйнувати свій будинок або ризикувати життям.Зверніться до фахівців!

  Алгоритм фарбування решіток і віконних рам

  Насамперед, для огляду об’єкта виїжджає фахівець нашої компанії — в ТОВ «prom-alp.kiev.ua» ця послуга безкоштовна. Проводиться розрахунок вартості та всі необхідні консультації, після чого призначається дата виконання робіт. Фарбування проводиться при невисокому рівні вологості і температурі повітря вище 5оС.

  Поверхня повністю очищається від старої фарби, для цього використовують наждачний папір, спеціалізовані скребки, щітки. Потім її промивають водою з додаванням миючого засобу, насухо витирають, злегка полірують, висушують, після чого обробляють ґрунтовкою або септиком. Якщо ж поверхня забарвлюється вперше, вона очищається від пилу, клейових слідів, після чого акуратно грунтується.

  Між ґрунтовкою та подальшим фарбуванням повинно пройти не менше доби — якщо дерев’яну раму пофарбувати поверх вологою грунтовки, це може призвести до псування фарбується. За допомогою неширокої кисті або фарборозпилювача барвний матеріал наноситься тонким рівним шаром товщиною не більше 2 мм. Особливу увагу промислові альпіністи надають обробці країв, різних стиків, а також тому, щоб фарба не потрапляла на скло. Повне висихання всіх нанесених шарів відбувається протягом 24 годин.

  ТОВ «prom-alp.kiev.ua»

  Якість матеріалів для фарбування гарантує те, що вікна і решітки довго будуть виглядати акуратно і презентабельно. А необхідне для робіт обладнання, досвід та навички наших фахівців дозволять провести роботи швидко, недорого і без зайвих ризиків і руйнувань.

  Телефонуйте:   (067) 466-77-49 

  Покраска оконных рам

  • Фарбування фасадів альпіністами

   Фарбування фасадів  є однією з найпоширеніших послуг в категорії  фасадних робіт. Всі проекти реалізуються із застосуванням методу промислового альпінізму. Замовити послуги

  • Фарбування покрівлі

   Фарбування покрівлі методом промальпа: швидко, професійно, доступно Функція покрівлі полягає насамперед у захисті конструкції будівлі від кліматичних і механічних навантажень. Надійність

  • Ремонт і фарбування фасадів

   Промисловий альпінізм є особливим видом клінінгових послуг з миття вікон і миття та очищення фасадів від висолів. Сьогодні при оформленні фасаду зазвичай

  К Началу