Покрівельні роботи

krovelnye-rabotyПромислові альпіністи prom-alp.kiev.ua виконають будь-які покрівельні роботи в Києві і Киівській області за низькими цінами!

Телефонуйте: (063) 709-07-54 


Однією з спеціалізацій нашоі компанії є виконання покрівельних робіт всіх видів: від фарбування до ремонту покрівлі.

Покрівельні роботи припускають здійснення діяльності на висоті, що вимагає від фахівця отримання спеціального доступу. Фахівці нашої компанії мають такої доступ, володіючи достатнім досвідом для проведення покрівельних робіт будь-якої складності на будь-якій висоті.

Особливості реставрації   покрівельного покриття 

Але яким би складним і масштабним не було відновлення, капітальний ремонт покрівлі проходить по одній схемі.

 Відновлювальні роботи покрівельного покриття

  •  Розбір і зняття зношеного та застарілого покриття.
  •  Оцінка поточного стану покрівельної конструкції. Визначення ділянок, на яких потрібно заміна покрівлі, вибір і розрахунок необхідних будівельних матеріалів.
  •  Часткове або повне оновлення підпокрівельного настилу.
  •  Починка конструктивних елементів даху, а якщо потрібно, то їх повна заміна.
  •  Протипожежна і антисептична обробка каркаса.
  •  Оновлення всіх ізоляційних матеріалів, перевірка системи вентиляції та водостоків.
  •  Заміна покрівлі – установка нового покрівельного покриття.

Оздоблювальне покриття даху може бути будь-яким. Рішень для вибору матеріалу безліч. Вибір орієнтується на конструкцію і форму даху. Повинна бути правильно розрахована навантаження на опорні елементи. А також заміна покрівлі зобов’язана враховувати кліматичні особливості регіону. Способи укладання покриття визначають залежно від обраного типу матеріалу. Це може бути наплавление, склеювання із застосуванням пальників.

Виконуючи ряд робіт по влаштуванню, ремонту, реставрації дахів і покрівлі будівель, поряд з досвідом і знаннями ми використовуємо високотехнологічне обладнання, сучасні технології та покрівельні матеріали, що дозволяють надовго вирішити проблеми з протіканням, промерзанням і т.д.

Кожен етап роботи, будь то фарбування даху, монтаж водостоків або щось більш складне, контролюється і перевіряється фахівцями. Ми володіємо декількома укомплектованими бригадами висотників, що дозволяє виконати роботу точно в обумовлені терміни.

Перед укладенням договору менеджер нашої компанії виїжджає на об’єкт для оцінки складності та обсягу покрівельних робіт, що впливає на остаточну ціну послуги.

При проведенні покрівельних робіт з ремонту та реставрації, ми використовуємо перевірені технології та зарекомендували себе матеріали: покриття, черепицю, герметики і т.д.

Телефонуйте:    (063) 709-07-54
Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання і зорієнтують за цінами.

Установка відливів

Ustanovka-vidliviv

ТОВ «prom-alp.kiev.ua» пропонує послуги по якісній установці відливів на балконах, вікнах і лоджіях. Монтаж захисних споруд проводиться професійними промисловими альпіністами на будь-якій висоті.

Читати далі

Герметизація балконів, лоджій, балконних козирків у Києві

Тече балкон або лоджія? Протікає балконний козирок? Незрозуміло чому тече дах балкона? Тільки альпініст може повноцінно визначити, чому протікає балкон, і вирішити цю проблему якісно може. Не намагайтеся зробити герметизацію балконного козирка самостійно. Не ризикуйте життям, довірте цю роботу професійним альпіністам.

Балкон або лоджія є найбільш вразливою частиною будь-якої квартири, тому й вони найбільш сильно схильні самому сильному впливу природних напастей. Найголовніший ворог балконів і лоджій – це, безумовно, волога.

Читати далі

Ремонт м’якої покрівлі руберойдом. Герметизація балкона, козирків, зовнішніх стиків і примикань

Germetizaciya-balkona

Багато жителів квартир стикаються з такою проблемою, як протікання стін і покрівлі балкона або як мінімум з вогкістю у верхніх кутах лоджій, в слідстві чого, утворюється пліснява та грибок.

Читати далі

Покрівельні роботи, герметизація, гідроізоляція балкона, козирків, відливів

герметизація

Всілякі дії пов’язані з покрівлею вимагають не тільки високої кваліфікації, а так же вміння та спеціального спорядження. Так що люди, які виконують ці роботи в даній сфері, повинні бути професіоналами своєї справи, зокрема кваліфікованими промисловими альпіністами з допусками і дозволами на висотні роботи.

Читати далі

Ремонт покрівлі

remont-krovli

Наша компанія виконує ремонт покрівлі дахів. Ремонт покрівлі дахів – це досить копітка і складна робота. Фахівці нашої компанії з радістю прибудуть на об’єкт і роз’яснять вам, які потрібно проводити покрівельні роботи.

Читати далі