Монтаж вікон і скління

Montazh-okon-i-ostekleniyaНаша компанія здійснює висотний монтаж склопакетів і фасадне скління будь-якої складності. Роботи проводять кваліфіковані промислові альпіністи, які пройшли професійне навчання і отримали відповідний рівень допуску. Безпека, оперативність, якість – наші основоположні принципи.

Пластикові вікна повинні бути встановлені якісно.

Металопластикові віконні конструкції виготовляються на заводі, де проходять перевірку ВТК. Помилки та порушення при монтажі вікон все ще часто зустрічаються. Господарям будинку, в якому встановлені вікна з порушенням технологічного процесу, доведеться зіткнутися з безліччю труднощів:

 • активне поява конденсату;
 • поява тріщин в укосах, виникнення протягів;
 • порушення тепло- і звукоізоляції.

Проблемні явища ведуть як до створення небезпечних умов для здоров’я мешканців, так і до матеріального збитку.

Види послуг, що надаються:

 • Встановлення вікон (брусбокс, пластикові, дерев’яні, алюмінієві конструкції);
 • Модернізація стекол (заміна однокамерного склопакета на теплий багатошаровий);
 • Герметизація фасадного скління (утеплення, усунення протікання);
 • Переробка скління (додавання додаткових перемичок, заміна глухого склопакета на фрамужний варіант, висновок вентиляційних ходів);
 • Монтаж скління (балкони, лоджії, мансарди, зимові сади, вітражі, панорамні вікна, зенітні ліхтарі та ін.);
 • Ремонт фасадного скління (заміна зношених гумових ущільнювачів, термовставок, притискних планок);
 • Заміна старого скління (повна або часткова).

Фахівці нашої компанії застосовують добре зарекомендували себе технології і використовують витратні матеріали, що відповідають чинним нормативам.

 

Аспекти якісної установки

 1. Робота з монтажу віконних конструкцій починається ще з етапу виміру. Від точності виміру залежить якісно або неякісно буде встановлено вікно.
 2. Установка вікон точно за рівнем, навіть міліметрові порушення можуть призвести до перекосів і подальшому збитку.
 3. Герметизація зовнішніх швів до установки склопакета. Шов між стіною і рамою повинен бути заздалегідь ретельно загерметизований.
 4. Установка підвіконня й відливу не “на око», а строго за рівнем. Експлуатаційні характеристики виграють при установці не встик, а під раму. Обов’язкова подальша герметизація зовнішніх швів.

Справжні професіонали завжди дотримуються правил технології з монтажу пластикових вікон і ніколи не нехтують «дрібницями».

Заміна склопакетів

Особливістю пластикових вікон є необхідність заміни не тільки розбитого або тріснути скла, але всього склопакета. Потреба в послузі по заміні склопакетів виникає у двох поширених випадках:

 1. Скло – крихкий матеріал. Тому час від часу можуть виникати тріщини. Технологічно обгрунтовано заміняти склопакет повністю, а не тільки лише скло з вадою. Виняток становлять вітражі або рідкісні види стекол, тоді економічно доцільно замінити тільки скло з вадою.
 2. Потреба в утепленні приміщення. Поширеною послугою є заміна холодного скління балкона, лоджії або мансарди на тепле. Подібні роботи найчастіше тягнуть за собою і супутні завдання, наприклад, необхідність утеплення зовнішніх стін. Без методів промислового альпінізму тут не обійтися.

На нижніх поверхах будівлі заміну склопакетів виконують наші фахівці-склярі. На верхніх поверхах для роботи залучаються професійні альпіністи, однаково добре володіють альпіністським спорядженням і технологією проведення ремонтних робіт.

Розцінки визначаються декількома факторами:

 • Місцезнаходження і висота споруди;
 • Архітектурні особливості;
 • Можливість вільного під’їзду;
 • Площа скління, вид скла;
 • Наявність точок кріплення;
 • Терміновість і періодичність (для постійних клієнтів передбачена бонусна система).

Кошторис на монтаж або ремонт прораховується індивідуально. Наші фахівці попередньо відвідують об’єкт, оцінюють стан будівлі і проводять необхідні виміри.

Телефонуйте:    (063) 709-07-54

Монтаж окон и остекления

montaj-okon

Балконы и лоджии есть практически в каждой квартире. Эта часть жилья может использоваться по-разному – кто-то превращает ее в состав или небольшой сад, кто-то в отдельную полноценную комнату или увеличивает за счет лоджии примыкает комнату.

Читати далі

Установка відливів і монтаж парапетів

Ustanovka-vidliviv-i-montazh-parapetiv

Висотні монтажні роботи від компанії «prom-alp.kiev.ua» включають в себе послуги з установки відливів на вікна, а також монтаж козирків (верхніх відливів) і парапетів на дахах будинків.

Найчастіше відливи виготовляються з оцинкованої сталі або алюмінію і служать для відведення води і запобігання попадання вологи всередину віконної конструкції.

Читати далі

Оформлення фасаду магазину

Oformlennya-fasadu-magazinu

Оформлення магазину , щоденне та святкове, красиво подає  інформацію про товари і послуги, промо-акції і розпродажі, – це один з найефективніших маркетингових прийомів. Він вирішує кілька завдань:

 • привертає купівельну аудиторію;
 • формує запам’ятовується імідж магазину в свідомості споживача.

    Оформлення магазину альпіністами нашої компанії – доступний і швидкий спосіб виділити свій торговий об’єкт серед сотень інших, стимулювати розвиток бізнесу і збільшення прибутків.

Читати далі

Заміна склопакетів

Zamina-sklopaketiv

Декоративне скління – модна сучасна архітектурна тенденція. Сьогодні багато Киїфських будівель мають скляний фасад. Системи скління часто влаштовані таким чином, що в разі необхідності замінити один з елементів можна тільки зовнішнім способом. Використовувати будівельні ліси або спецтехніку при цьому нераціонально. Заощадити кошти, час, гарантувати якість і безпеку робіт дозволяє метод промислового альпінізму. 

Читати далі

Монтаж вікон і скління

montaj-okon

Балкони і лоджії є практично в кожній квартирі. Ця частина житла може використовуватися по-різному – хтось перетворює її в склад або невеликий сад, хтось в окрему повноцінну кімнату або збільшує за рахунок лоджії примикає кімнату.

Читати далі