Герметизация швов

Герметизация швов

germetizatsia_1

При проведении различных видов работ очень часто возникают такие ситуации, когда применение обычных методов возникает затруднительным из-за труднодоступности объекта или высоты. В таких ситуациях очень целесообразно прибегнуть к услугам специалистов промышленного альпинизма.

Читати далі

Ремонт тріщин фасаду

Remont-trishhin-fasadu

Наші фахівці виконують весь комплекс фасадних робіт (від безкоштовної діагностики до ремонту), в тому числі і ремонт тріщин фасаду. У штаті нашої компанії працюють промислові альпіністи з великим досвідом подібних робіт.

Фасади схильні до великих навантажень, ніж внутрішні стіни, і вимагають проведення відновлювальних робіт з оздоблення або капітального ремонту набагато частіше. 

Читати далі

Герметизація міжпанельних швів

Germetizaciya_mizhpanelnix_shviv_2

Промисловий альпінізм в сфері утеплення багатоповерхових будівель

Питання збереження тепла всередині будівлі в холодний період року є одним з найважливіших при експлуатації будинків панельного типу. Панельна зборка будинків являє собою зведення будови з окремих залізобетонних панелей, які і складають цілісну конструкцію. При укладанні бетонних конструкцій між окремими панелями залишаються щілини, які обробляються спеціальною мастикою. З часом цей з’єднувальний матеріал втрачає придатність, а термоізоляція будівлі стає незадовільною.

На допомогу приходить герметизація міжпанельних швів — процедура, яка є особливо актуальною для суворого російського клімату. Процес герметизація міжпанельних швів проводився в плановому порядку, відповідно до графіка капітальних ремонтів.

Погана міжпанельних теплоізоляція — це істотні тепловтрати, це також руйнування фасаду будівлі, освіта вогкості і цвілі в зруйнованих швах.

Читати далі

Герметизація міжпанельних швів

Germetizaciya-mizhpanelnix-shviv

Теплозбереження — пріоритетне завдання в нашій державі. У енергоекономії сьогодні зацікавлені юридичні та приватні особи. Для вирішення поставлених завдань зазвичай використовується комплексний підхід. Одним з його напрямків є герметизація міжпанельних швів .

Проблема протягів, вогкості і цвілі в квартирі, офісі знайома власникам нерухомості в панельних спорудах. Через рассохшиеся шви атмосферна волога проникає в приміщення. У результаті створюється середу, оптимальна для розмноження бактерій. Цвіль, настільки частий гість в сучасних квартирах, підступна. Вона є аж ніяк не естетичної проблемою. Пліснява здатні викликати бронхо-легеневі та системні захворювання. Позбавлення від непрошених сусідів прискорить створення для них несприятливих умов проживання.

Читати далі

Герметизація міжпанельних швів і віконних контурів

Germetizaciya-mizhpanelnix-shviv

Наші фахівці — це спільнота професіоналів, яким по плечу будь-які висотні роботи, в тому числі і герметизація міжпанельних швів.

Завдяки точному і повному слідування умовам нормативних актів герметизація швів і стиків огороджувальних конструкцій стараннями наших фахівців дозволить вам відчути різницю. 

Читати далі

Герметизація швів в Києві

Герметизация швов в Киеве

Блоковим і панельним будинкам потрібно регулярна герметизація швів і стиків. Компанія  пропонує свої послуги керуючим організаціям, а також власникам квартир та приватних будинків в Києві.

Читати далі