Установка захисно- вловлюючих решіток

Montazh-zashhitno-ulavlivayushhix-reshetokЗахисно-вловлюючі екрани значно підвищують безпеку перехожих. Їх слід відрізняти від захисних систем, які застосовують для підвищення безпеки людей, що виконують висотні роботи. Дані системи мають різні конструкції, але завдання у них одна – попередження падіння людей і предметів, а також уловлювання вже падаючих.

Розрізняють декілька різновидів улавливающих систем: стаціонарні (кріплять на тривалий період часу) іперевстановлювати (установка захисно-улавливающих сіток виконується тільки на час проведення певних робіт). Дані системи виготовляють з еластичної або металевої сітки.

Промислові альпіністи компанії prom-alp.kiev.ua встановлюють захисні конструкції будь-якого типу на різній висоті. Зробити замовлення можна двома способами: відправивши заявку на електронну адресу: prom_alp@i.ua або зателефонувавши за тел.  (063) 709-07-54.

Типи захисно – вловлюючих систем

Захисні грати і екрани виготовляють з металевої сітки. Монтаж захисно-вловлюючих решіток – ефективний захист від падіння бурульок в зимову пору року. Також монтаж ЗУР запобігає травмуванню людей при осипанні фасадів аварійних будівель. До достоїнств таких систем відносять тривалий термін служби і легкість експлуатації.

Установка захисно-вловлюючих екранів виконується методом промальпінізма або за допомогою підйомних механізмів. Висотники кріплять металеві решітки по периметру будинку на рівні 2-3 поверхів.

Еластичні захисні сітки використовують для влаштування тимчасового захисту від падіння людей і предметів. У комплект еластичною захисної сітки входять: чарункова мережа, кронштейни з опорами, карабіни безпеки, канат і кріпильні елементи (болти анкерні і анкер-крюки). Мережа виготовляють з синтетичного матеріалу. Розмір осередків становить не менше 20х20 мм.

За призначенням і конструкції виділяють кілька типів еластичних захисно-улавливающих сіток:

  • клас T – горизонтальні сітки, які кріплять по периметру будівлі. Захисні системи цього класувитримують падіння вантажу масою до 100 кг з висоти до 6 м вище мережі;
  • клас S – натягувати під стелею мережі великої площі. Забезпечують безпеку при виконанні покрівельних робіт, а також монтажі металоконструкцій. Даний тип виробів застосовують в ході нового будівництва та реставрації будівель і споруд;
  • клас V – вертикальні сітки з великим вильотом від будівлі (до 5м). Мають здатність м’яко зупиняти падіння;
  • клас U – похилі захисні сітки. Дану систему захисту кріплять по периметру будівлі. Основне завдання сіток класу U – запобігання падіння людей і предметів. Їх застосовують як надійне захиснеогородження.

Ціни на монтаж захисно – вловлюючих сіток

Вартість послуг з монтажу захисно – вловлюючих систем розраховують після огляду об’єкта. Кошторис складають з урахуванням складності кріплення захисної решітки, термінів виконання робіт, їх обсягу.

Монтаж стаціонарних захисно – вловлюючих сіток відрізняється тим, що для цих конструкцій вибирають наднадійні кріплення, які мають тривалим терміном експлуатації.

Вид робіт Ціна
Первинний монтаж захисно – вловлюючих сіток від 200 грн. / п. м
Установка кронштейна для ЗУС, шт. від 700 грн.
Dyemontaj Колір від 100 грн. / п. м

Телефонуйте:   (063) 709-07-54

Чекаємо Вашого дзвінка.

Монтаж збірних конструкцій

Montazh-zbirnix-konstrukcij

Ми виробляємо монтаж швидкомонтованих конструкцій методом промислового альпінізму, з використанням спеціального спорядження, обладнання і підйомної техніки (автокранів, автовишок, тросів, мотузяною системи і т.д.).

Монтаж збірних конструкцій має увазі висотні роботи силами професійних монтажників-висотників, оскільки нерідко висота зводяться споруд сягає 3-4, а то і більше, метрів.

Читати далі

Монтаж захисних сіток

Montazh-zahisnih-sitok

Щоб уникнути травм при обваленні аварійних фасадів, падінні сміття на будмайданчику і навіть просто при падінні бурульок, в сучасному будівництві дуже часто використовуються захисні сітки. Є як мінімум три види таких захисно-улавливающих систем:

Читати далі

Захисно-вловлюючі решітки, екрани і сітки. Виготовлення та встановлення

Zur

Захисно-вловлюючі решітки та сітки монтуються щоб запобігти падінню різних предметів з дахів і фасадів будинків: бурульок, криги, елементів фасаду, захисно-вловлюючі решітки часто використовують при будівництві для того щоб убезпечити робочий процес адже сітки виконують страхувальну роль і оберігають людини і різні предмети від падіння з висоти.

Читати далі