/ Заказать работы (067) 466-77-49
 • svg
 • svg
 • svg

Киев, пр. Свободы, 16

✉ prom-alp.kiev@i.ua
☎ 067-466-77-49

Отправить сообщение

Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

* Пожалуйста, Заполните Обязательные Поля *
img

Позвоните нам

☎ 067-466-77-49

Рабочие часы

Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  • svg
  • svg
  • svg

  Киев, пр. Свободы, 16

  ✉ prom-alp.kiev@i.ua
  ☎ 067-466-77-49

  Отправить сообщение

  Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

  * Пожалуйста, Заполните Обязательные Поля *
  img

  Позвоните нам

  ☎ 067-466-77-49

  Рабочие часы

  Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  Установка захисно- вловлюючих решіток

  Montazh-zashhitno-ulavlivayushhix-reshetokЗахисно-вловлюючі екрани значно підвищують безпеку перехожих. Їх слід відрізняти від захисних систем, які застосовують для підвищення безпеки людей, що виконують висотні роботи. Дані системи мають різні конструкції, але завдання у них одна — попередження падіння людей і предметів, а також уловлювання вже падаючих.

  Розрізняють декілька різновидів улавливающих систем: стаціонарні (кріплять на тривалий період часу) іперевстановлювати (установка захисно-улавливающих сіток виконується тільки на час проведення певних робіт). Дані системи виготовляють з еластичної або металевої сітки.

  Промислові альпіністи компанії prom-alp.kiev.ua встановлюють захисні конструкції будь-якого типу на різній висоті. Зробити замовлення можна двома способами: відправивши заявку на електронну адресу: prom_alp@i.ua або зателефонувавши за тел.  (067) 466-77-49.

  Типи захисно — вловлюючих систем

  Захисні грати і екрани виготовляють з металевої сітки. Монтаж захисно-вловлюючих решіток — ефективний захист від падіння бурульок в зимову пору року. Також монтаж ЗУР запобігає травмуванню людей при осипанні фасадів аварійних будівель. До достоїнств таких систем відносять тривалий термін служби і легкість експлуатації.

  Установка захисно-вловлюючих екранів виконується методом промальпінізма або за допомогою підйомних механізмів. Висотники кріплять металеві решітки по периметру будинку на рівні 2-3 поверхів.

  Еластичні захисні сітки використовують для влаштування тимчасового захисту від падіння людей і предметів. У комплект еластичною захисної сітки входять: чарункова мережа, кронштейни з опорами, карабіни безпеки, канат і кріпильні елементи (болти анкерні і анкер-крюки). Мережа виготовляють з синтетичного матеріалу. Розмір осередків становить не менше 20х20 мм.

  За призначенням і конструкції виділяють кілька типів еластичних захисно-улавливающих сіток:

  • клас T — горизонтальні сітки, які кріплять по периметру будівлі. Захисні системи цього класувитримують падіння вантажу масою до 100 кг з висоти до 6 м вище мережі;
  • клас S — натягувати під стелею мережі великої площі. Забезпечують безпеку при виконанні покрівельних робіт, а також монтажі металоконструкцій. Даний тип виробів застосовують в ході нового будівництва та реставрації будівель і споруд;
  • клас V — вертикальні сітки з великим вильотом від будівлі (до 5м). Мають здатність м’яко зупиняти падіння;
  • клас U — похилі захисні сітки. Дану систему захисту кріплять по периметру будівлі. Основне завдання сіток класу U — запобігання падіння людей і предметів. Їх застосовують як надійне захиснеогородження.

  Ціни на монтаж захисно — вловлюючих сіток

  Вартість послуг з монтажу захисно — вловлюючих систем розраховують після огляду об’єкта. Кошторис складають з урахуванням складності кріплення захисної решітки, термінів виконання робіт, їх обсягу.

  Монтаж стаціонарних захисно — вловлюючих сіток відрізняється тим, що для цих конструкцій вибирають наднадійні кріплення, які мають тривалим терміном експлуатації.

  Вид робіт Ціна
  Первинний монтаж захисно — вловлюючих сіток від 200 грн. / п. м
  Установка кронштейна для ЗУС, шт. від 700 грн.
  Dyemontaj Колір від 100 грн. / п. м

  Телефонуйте:   (067) 466-77-49

  Чекаємо Вашого дзвінка.

  Монтаж защитно-улавливающих решеток, экранов, сеток

  К Началу