Утепление стен

Утепление квартир и домов

uteplenie

Каждый человек по-своему представляет составляющие комфортного проживания. Удобная мебель, современная техника, стильные предметы интерьера теряют свою несомненную привлекательность, если в квартире холодно. Одной из важнейших составляющих комфорта и уюта в квартире есть теплота и благоприятный микроклимат.

Читати далі

Утеплення балкона зовні альпіністами

Uteplenie_balkonov

Зовнішнє утеплення балкона або лоджії найбільш якісно можуть виконати тільки промислові альпіністи, висотники. Дуже часто нам доводилося переробляти утеплення балкона після працівників, які намагалися утеплити балкон з приміщення.

Мало того, що таке утеплення балкона буде неякісно, ​​тому що людина фізично не може дістати до всіх ділянок, просто нахилившись, це ще й небезпечно. Не піддавайте своє життя і чи життя інших людей на небезпеку і звертайтеся до фахівців.

Читати далі

Утеплення стін зовні пінопластом. Київ.

Зовнішнє утеплення стін останнім часом стало дуже актуально. Утеплення стін зовні можна робити різними матеріалами. Для зовнішнього утеплення використовують мінеральну вату, екструдований пінополістирол, пінопласт.

Бажання замовника, чим виконати утеплення квартири для нас пріоритет. Але при зовнішньому утепленні стін треба враховувати багато факторів і ми даємо свої рекомендації в кожному випадку.

Читати далі

Сучасний ремонт фасаду промисловими альпіністами

Suchasnij_remont_fasadu

Сучасний світ вимагає від кожної речі не тільки якісного внутрішнього наповнення, а й презентабельного зовнішнього вигляду. Це стосується житлових, комерційних і промислових будівель. Багато хто з них, зважаючи на свою старості або просто недбалого будівництва, втратили зовнішній блиск фасадів (якщо такий і існував). Ремонт фасаду – справа складна і потребує серйозних вкладень.

Читати далі

Утеплення фасадів альпіністами

Uteplennya_fasadiv_alpinistami

Утеплення фасадів  – актуальна на сьогоднішній день послуга. Це обумовлено  зацікавленістю приватних і юридичних осіб в економії енергоресурсів. Утеплення фасаду мінватою , пінопластом, пінополістиролом дозволяє знизити енерговитрати мінімум на 60%. Наявність утеплювача на стінах будівлі дозволяє створити в приміщеннях комфортний мікроклімат, вирішити проблему вогкості і протягів. Зовні будівлі утеплення запобігає появі висолів, захищає фасад від вологи та інших несприятливих атмосферних впливів.

Читати далі

Утеплення стін пінопластом. Рекомендації, позитивні і негативні сторони

Penoplast_uteplenie

Сьогодні ми все частіше стали помічати, що модним стало утеплення стін будинків пінопластом. Отже, переступимо до розгляду, чи дійсно даний метод будівництва стін покращує якість будинку, або ж навпаки – погіршує. Почати слід з питання, що ж таке пінопласт?

Читати далі