/ Заказать работы (067) 466-77-49
 • svg
 • svg
 • svg

Киев, пр. Свободы, 16

✉ prom-alp.kiev@i.ua
☎ 067-466-77-49

Отправить сообщение

Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

* Пожалуйста, Заполните Обязательные Поля *
img

Позвоните нам

☎ 067-466-77-49

Рабочие часы

Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  • svg
  • svg
  • svg

  Киев, пр. Свободы, 16

  ✉ prom-alp.kiev@i.ua
  ☎ 067-466-77-49

  Отправить сообщение

  Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

  * Пожалуйста, Заполните Обязательные Поля *
  img

  Позвоните нам

  ☎ 067-466-77-49

  Рабочие часы

  Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  Висотний клінінг в промисловості

  uborka-promyshlennyx-pomeshhenijЗавдання промислового клінінгу полягає в очищенні цеху, згідно санітарним та екологічним нормам. Досить часто сучасне підприємство прагне до європейських норм стандарту, при яких дотримується максимально комфортні умови праці. Початковий крок — це організація робочого простору, який необхідно утримувати в ідеальній чистоті. Важливо також професійний догляд і очищення спеціалізованого обладнання.

  На сьогоднішній день на ринку існує велика кількість клінінгових компаній, але далеко не кожна організація має можливість проводити очистку промислових підприємств. Необхідні умови для промислового клінінгу — спеціалізоване обладнання, впевнене розуміння складу забруднення, практичні знання у застосуванні хімічних реагентів, фахівці в штаті з висотних робіт або промислові альпіністи.

  Промисловий альпінізм знаходить широке застосування в мийці і очищенні виробництва, так як більше 70% обсягів робіт доводиться на висоті, у важкодоступних місцях. Важливу роль також відіграє дотримання всіх норм охорони праці та техніки безпеки. Часто в цілях економії на виробництві намагаються провести прибирання власними силами, що має ряд недоліків, так як робота проводиться не фахівцями, без правильного використання чистячих засобів, ну в кінці кінців, все що вище росту людини очищати зобов’язані тільки спеціально підготовлені люди, які мають допуск до висоті.

  Особливу увагу слід приділити очищенню світлопрозорих конструкцій. Недостатньо кількість природного освітлення веде за собою економічні втрати підприємства, яке вимушено витрачати додаткову електроенергію на освітлення цехів. Регулярна очистка зенітних ліхтарів, вітражів і вікон в підсумку виявиться економічно вигідним рішенням. До того ж, обов’язкові норми СЕС, зобов’язують керівників підприємств стежити за необхідним природним освітленням на виробництві.

  Метод промислового альпінізму давно зарекомендував себе в професійній очищенні цехів. Альпіністи, використовуючи спеціалізоване спорядження та навички, мають можливість провести очищення самих важкодоступних місць, таких як внутрішні частини світлоаераційних ліхтарів, несучі конструкції балок і ферм, страхувальні сітки, зовнішні труби вентиляції та опалення та багато іншого.
  До промисловому клінінгу відноситься також знепилювання цехів. Видалення пилу з поверхонь стін і стель, необхідно проводити не тільки в санітарних цілях, але і з метою пожежної безпеки, особливо на деревообробних підприємствах. Знепилювання стель і стін проводиться за допомогою промислових ранцевих пилососів, силами промислових альпіністів, так як більшість цехів не передбачає можливості установки лісів і вишок.

  Наша компанія пропонує своїм клієнтам висотне прибирання цехів та інших приміщень. Прибирання стель, стін і висотних конструкцій. І все це без зупинки виробничого процесу.

  Телефонуйте:    (067) 466-77-49

  Уборка промышленных помещений (чистка ферм, замена осветительных деталей)

  К Началу