Зв’язок

Ласкаво просимо на наш сайт!

Шановні клієнти! 

Наша компанія надає послуги з промислового альпінізму у Києві та Київській області.

Телефонуйте:   (067) 466-77-49 

 і Наша комада професіоналів вирішить Всі Ваші проблеми швидко і якісно!

У нашій команді немає випадкових людей. Ми свідомо сформували гідний штат з досвідчених професіоналів. Всі вони пройшли спеціальне навчання і отримали офіційний дозвіл до проведення висотних робіт.

Якщо вам потрібні промислові альпіністи для виконання будь-яких висотних робіт, звертайтеся в нас. Наші фахівці відмінно володіють альпіністської технікою в поєднанні з великим досвідом і відточеними навичками будівельно-монтажних робіт.

Наші переваги:

 • Унікальний досвід;
 • Результативність;
 • Дотримання термінів;
 • Перевірений штат;
 • Індивідуальний підхід;
 • Оперативність;
 • Висока кваліфікація та інше.

 

Телефонуйте:     (067) 466-77-49

або напишіть листа за адресою: prom_alp@i.ua, в якому бажано вказати:

 1. Назву Вашої організації
 2. Опис необхідних робіт і терміни
 3. Контактну інформацію: телефон, адресу місцезнаходження об’єкту, контактна особа
 4. По можливості, додайте до листа фотографії.

 

Компанія ТОВ «prom-alp.kiev.ua» — це безпечне і якісне виконання найскладніших завдань! Наша спеціалізація — промисловий альпінізм або, іншими словами, робота на висоті. Використовуючи сучасне обладнання, спорядження, досвід і професіоналізм, ми робимо свою роботу швидко і своєчасно, а головне — даємо своїм клієнтам гарантії її якісного виконання.

Наші переваги

 • працюємо як з приватними замовниками, так і з великими фірмами (можемо видалити одне дерево на дачній ділянці або помити вікна в цілому промисловому містечку);
 • відповідальне ставлення до потреб клієнтів (пропонуємо гнучкий підхід і різні варіанти рішення, у тому числі, і нестандартних питань);
 • робимо все акуратно (під час робіт ми піклуємося про збереження цілісності покрівлі, стін, архітектурних елементів, зелених насаджень);
 • великий досвід (здійснюємо професійні висотні роботи вже більше 5 років);
 • високий професіоналізм співробітників;
 • даємо клієнтам гарантії якості виконання робіт і стежимо за його дотриманням безпосередньо в процесі роботи.

Що ми пропонуємо

Послуги нашої компанії вибирають ті, кому потрібно провести:

— Косметичний ремонт фасаду;
— обробку монолітних поясів (обробку торців бетонних перекриттів);
— герметизацію міжпанельних швів;
— миття вікон, балкона або фасаду будівлі;
— видалення дерев або їх санітарну обрізку;
— разову або систематичне прибирання снігу з дахів.

Як ми працюємо

ТОВ «prom-alp.kiev.ua» пропонує широкий спектр послуг, починаючи від миття вікон, закінчуючи прибиранням снігу з дахів. Чисельність штату співробітників нашої Компанії дозволяє брати на обслуговування житлові будинки та виробничі споруди. З цінами на наші послуги можна ознайомитися тут. Все, що Вам потрібно — зателефонувати або написати нам і залишити замовлення, після чого наш спеціаліст приїде на місце проведення робіт і розрахує їх вартість більш точно. Ми працюємо в Києві та Київській області, але також можемо виїхати для роботи і в інші регіони.

Наша компанія гарантує Вам безпеку і акуратність в процесі роботи і чистоту після її завершення. Захистіть себе від падіння снігу та бурульок з дахів, сухих гілок з дерев, але не намагайтеся виконувати висотні роботи самостійно або направляти на їх виконання не пройшли спеціального навчання людей, адже це великий ризик! Краще запросіть професіоналів, до числа яких і відносяться співробітники нашої компанії — ТОВ «prom-alp.kiev.ua». Ми відповідально ставимося до кожного завдання і виконуємо свою роботу на найвищому рівні!