Доставка подарков на любой этаж (через окно)

Подарунок у вікно

Podarunok-u-vikno

Напередодні свят багато хто замислюється над тим, як здивувати близьких. Сюрпризи можна робити також і без приводу. Спокушеного сучасної людини не так просто здивувати.Хіба що чимось давно забутим і дуже романтичним.

Сьогодні чоловіки перестали лазити у вікна до улюблених жінок. І це не дивно, адже вдома істотно підросли. Непросто здивувати кохану букетом у вікно, наприклад, на 17 поверсі. Але для професіоналів неможливого не існує. Подарунок у вікно від вашого імені може вручити промисловий альпініст компанії prom-alp.kiev.ua . Такий сюрприз напевно буде гідно оцінений.

Читати далі

Аварійне відкриття дверей

Avarijne-vidkrittya-dverej

Не знаєте, куди дзвонити, якщо зачинилися двері в квартирі ? Вирішити проблему допоможуть промислові альпіністи. Професійні фахівці компанії  проникнуть в квартиру через вікно, балкон, лоджію і відкриють двері зсередини. При цьому вам не доведеться ламати замок і витрачатися на придбання, установку нового.

Читати далі

Незвичайне привітання

Nezvichajni-pozdorovlennya

Пропозиція руки і серця”!

Може бути хтось сам хоче зробити пропозицію руки і серця незвичним для всіх чином? Ні, писати крейдою на асфальті і горлопанів серенади під віконному – це вже минуле століття, а от самостійно спуститися з даху у вікно з букетом квітів – це неординарний вчинок, який оцінить кожна дівчина і вже точно не зможе Вам відмовити.

Читати далі

Підйом вантажів на висоту

Pidjom-vantazhiv-na-visotu

У будівлях сучасної споруди сильно завужені загальні холи, коридори і сходові марші, заради отримання додаткового прибутку від збільшення житлових площ. Тому великогабаритна, цільнозготовлена і нерозбірна меблі, а також будівельні конструкції та інші предмети інтер’єру доводиться піднімати в квартири по фасаду будівлі. Наша компанія пропонує Вам кваліфіковані послуги з підняття вантажів на висоту методом промислового альпінізму. Здійснюючи підйом вантажів альпіністами, Ви не тільки економите Ваші гроші, але й час!

Читати далі