Скільки коштує демонтаж зовнішньої реклами?

Ми пропонуємо послуги з демонтажу всіх типів рекламних конструкцій – від банера до дахової установки. При роботі застосовуються технології промислового альпінізму, що дозволяє обходитися без використання автокрана або інший підйомної техніки.

Як дізнатися вартість демонтажу рекламної конструкції?

Найбільш оперативний спосіб отримати експрес-оцінку майбутніх робіт – надіслати нам електронною поштою фотографію рекламної конструкції. Для розрахунку знадобиться наступна інформація:

– адреса об’єкта;

– можливість виходу на покрівлю;

– ступінь збереження конструкції при демонтажі (планується повторне використання даної конструкції);

– необхідність вивезення та утилізації демонтованих елементів.

У більшості випадків, наш консультант зробить розрахунок відразу після надходження заявки. Ми економимо ваш час.

При замовленні послуг по демонтажу, слід звернути увагу, що робота з приставних драбин буде коштувати значно дорожче, ніж використання методів промислового альпінізму. Це пов’язано в першу чергу з тим, що утримувати масивну конструкцію стоячи на драбині-стрем’янці щонайменше небезпечно. Альпініст може перенести всю масу знімається вивіски на вантажні мотузки, що дозволить обійтися значно меншою кількістю працівників, і зробить демонтаж істотно простіше.

Як розібрати рекламу на даху?

Демонтаж дахової установки – справа складна і дуже трудомістке. Вага конструкції нерідко досягає десяти і більше тонн. При розрахунку вартості таких робіт, ми повинні врахувати безліч чинників. Запросіть нашого фахівця для огляду і консультації – ми обов’язково знайдемо оптимальне технічне рішення.

Додаткові витрати при демонтажі зовнішньої реклами

Витрати на завантаження і вивезення реклами складають 10-20% від ціни на демонтаж. Окремо оплачується утилізація люмінесцентних ламп, в конструкції яких використовується ртуть. Лампи такого типу необхідно транспортувати в спеціальних захисних контейнерах, і вивозити на переробку.

Ми пропонуємо послуги по професійному демонтажу рекламних конструкцій «під ключ».


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>