Простукивание, востановление (имитация)

Ремонт фасаду багатоповерхового будинку

Remont-fasadu-bagatopoverxovogo-budinku

Ремонт фасаду багатоповерхових сучасних будинків пов’язаний з багатьма труднощами. Наша компанія володіє всім необхідний для проведення ремонту фасаду будь-якої складності: обладнанням, фахівцями, якісними будівельними матеріалами.

До компетенції ТОВ «prom-alp.kiev.ua» входить ремонт фасаду з різних матеріалів: скла, каменю, бетону, цегли, металу. Ми проводимо косметичні ремонтні роботи та капітальний ремонт будівель та інших конструкцій. Нашим співробітникам під силу провести відновлювальні роботи фасадної поверхні, відливів, вікон, водостоків і виступів, декоративних деталей будівлі.

Читати далі

Фарбування, ремонт фасадів. Фасадні роботи. Київ

Farbuvannya-remont

Пофарбувати будинок, зробити ремонт фасаду або інші фасадні роботи – завдання не просте. Будь фасадні висотні роботи наші промислові альпіністи, висотники виконують в Києві і по Україні.

Фарбування фасадів, забарвлення будинку зовні, оздоблення фасадів, повний і косметичний ремонт фасадів. Як правильно пофарбувати будинок, і все, про те, які фасадні роботи треба виконати перед забарвленням будівлі, Ви знайдете на цій сторінці.

Читати далі

Сучасний ремонт фасаду промисловими альпіністами

Suchasnij_remont_fasadu

Сучасний світ вимагає від кожної речі не тільки якісного внутрішнього наповнення, а й презентабельного зовнішнього вигляду. Це стосується житлових, комерційних і промислових будівель. Багато хто з них, зважаючи на свою старості або просто недбалого будівництва, втратили зовнішній блиск фасадів (якщо такий і існував). Ремонт фасаду – справа складна і потребує серйозних вкладень.

Читати далі

Ремонт фасадів альпіністами

Фасад – візитна картка будь-якої будівлі, незалежно від типу і призначення останнього. Нерідко думку про компанії складається з зовнішніх сукупних ознак. До числа таких належить і вигляд фасаду.

Жодне покриття не є вічним. Рано чи пізно йому може знадобитися  ремонт. Вигоріла під променями сонця фарба, облуплена штукатурка, облицювання з дірами справляють гнітюче враження. Старий фасад виглядає неестетично і перестає ефективно виконувати свої захисні функції. Він більше не перешкоджає попаданню атмосферної вологи на стіни. Останні внаслідок цього поступово руйнуються. Виправити положення дозволить косметичний або капітальний ремонт фасаду . Тип проекту визначається станом наявного покриття і рядом інших об’єктивних чинників.

Методи фасадних робіт

Ремонт фасадів будівель в Києві сьогодні здійснюється декількома методами. Загальноприйняті є ефективними, але дорогими. Часто використання їх економічно недоцільно. Будівництво лісів і застосування техніки (автовишок тощо) вимагає істотних матеріальних витрат. Тим, хто бажає оптимізувати їх, ми пропонуємо альтернативний метод – промисловий альпінізм.

Ремонт фасадів альпіністами здійснюється оперативніше. Послуги професійних фахівців компанії prom-alp.kiev.ua обійдуться дешевше оренди автовишки та розгортання повноцінної  будівничої кампанії з декількома бригадами робітників, лісами і т.п. Почніть заощаджувати вже сьогодні, замовте послугу ремонту фасаду за спеціальною ціною. Телефон: +38 (063) 709-07-54

Читати далі

Фасадні роботи альпіністами

Fasadni_roboti_alpinistami

Зберігати первозданний вигляд вічно не може жоден будівельний матеріал. Будь-якому фасадного покриттю потрібно догляд, своєчасне очищення, реставрація (у разі появи дефектів і пошкоджень). Технічне обслуговування фасаду дозволяє продовжити термін його експлуатації.

Вчасно виконані фасадні роботи гарантують зниження ризику руйнування стін під фінішним декоративно-функціональним покриттям.

Читати далі