Тече балкон? – Гідроізоляція, козикьків, відливів, покриття руберойдом

Gidroizolyaciya-balkonaТече балкон? Гідроізоляція балконів. Для усунення протікань використовуємо силіконові, покрівельні герметики, бутил-каучукову мастику.

Мастикових покрівля має величезну перевагу – безшовні, що дозволяє експлуатувати площину довго терміново. Безшовність покриття -це коли покриття стає цільним, т.е. монолітним, вологостійким, безперервним також і на примиканнях, що істотно важливо для вигинів і не стандартних вузлів кровлі.К наприклад не один вид євро руберойду не витримає навантаження сонячних променів і взимку морозу на тривалому циклі. Т.е в нашій країні влітку макс t +40 (а на даху + 55- +60) а взимку макс -30, різниця в розбіжності плюсової температури з мінусавой аж 70-80 градусів. В результаті цього на руберойді розходяться шви і відходять примикання. Безшовне покриття розраховане на довгострокову експлуатацію.

При спочатку неправильному монтажі козирків, встановлюємо додаткові під потрібним кутом.

Якщо Ваш балкон або лоджія на останньому поверсі і Ви хочете замовити гідроізоляцію:

для стандартного балкона 3.2х1.2м

Бутил-каучукова мастика армована склотканиною -1200грн

Покриття руберойдом – 1500грн

Дах над балконом з кроквяної системою і ондулином (профлист) – 3200 грн

Телефонуйте:    (063) 709-07-54

Гарантія.
Чекаємо Вашого дзвінка.

Установка відливів

Ustanovka-vidliviv

ТОВ «prom-alp.kiev.ua» пропонує послуги по якісній установці відливів на балконах, вікнах і лоджіях. Монтаж захисних споруд проводиться професійними промисловими альпіністами на будь-якій висоті.

Читати далі

Герметизація балконів, лоджій, балконних козирків у Києві

Тече балкон або лоджія? Протікає балконний козирок? Незрозуміло чому тече дах балкона? Тільки альпініст може повноцінно визначити, чому протікає балкон, і вирішити цю проблему якісно може. Не намагайтеся зробити герметизацію балконного козирка самостійно. Не ризикуйте життям, довірте цю роботу професійним альпіністам.

Балкон або лоджія є найбільш вразливою частиною будь-якої квартири, тому й вони найбільш сильно схильні самому сильному впливу природних напастей. Найголовніший ворог балконів і лоджій – це, безумовно, волога.

Читати далі

Ремонт м’якої покрівлі руберойдом. Герметизація балкона, козирків, зовнішніх стиків і примикань

Germetizaciya-balkona

Багато жителів квартир стикаються з такою проблемою, як протікання стін і покрівлі балкона або як мінімум з вогкістю у верхніх кутах лоджій, в слідстві чого, утворюється пліснява та грибок.

Читати далі

Покрівельні роботи, герметизація, гідроізоляція балкона, козирків, відливів

герметизація

Всілякі дії пов’язані з покрівлею вимагають не тільки високої кваліфікації, а так же вміння та спеціального спорядження. Так що люди, які виконують ці роботи в даній сфері, повинні бути професіоналами своєї справи, зокрема кваліфікованими промисловими альпіністами з допусками і дозволами на висотні роботи.

Читати далі