Уборка снега на территории тракторм

Уборка снега на территории по низким ценам

Uborka-snega_3

Если вы не знаете, кому заказать снегоуборочные работы на территории вашего участка, двора или проезда, или ищете наиболее выгодный вариант, обращайтесь к нам. Мы предоставляем услуги по уборке снега в Киеве и Киевской области.

Читати далі

Очищення покрівлі від снігу

Ochishhennya-pokrivli-vid-snigu

Взимку погодні умови доставляють чимало незручностей. Однією з найбільш важливих завдань благоустрою кожного з будівельних об’єктів в цей період є своєчасна очищення покрівлі від снігу . Скупчилися на даху опади становлять загрозу для автовласників, пішоходів. Крім того, при швидкому таненні снігу підвищується ризик затоплення квартир і офісів на верхніх поверхах.

Очищення покрівлі від полою і бурульок не менше важлива. Видалення льоду дозволяє мінімізувати ризик травматизму людей в зимовий період. Прибирання покрівлі може проводитися різними способами. Професіонали використовують метод промислового альпінізму як найбільш раціональний, швидкий і доступний.

Технологія проведення робіт

Частка покрівлі від снігу фахівцями prom-alp.kiev.ua здійснюється з обов’язковим контролем знизу. При цьому територія скидання снігових мас огороджується. Це дозволяє мінімізувати ризик травмування пішоходів та пошкодження автомобілів. Останні повинні бути заздалегідь прибрані в безпечну зону. Це завдання вирішується силами замовника зимових клінінгових послуг.

Читати далі

Очистка й прибирання снігу з дахів

Ochistka-j-pribirannya-snigu-z-daxiv

Ми намагаємося зробити так, що б всі проблеми пов’язані з прибиранням снігу з даху лягли на наші плечі, і мінімально стосувалися наших замовників. Очищення дахів від снігу й бурульок методом промислового альпінізму є найбільш прийнятною. Очистка даху від снігу на Вашому будівлі дозволить Вам вирішити масу проблем.

При сильних снігопадах чистити покрівлю від снігу і бурульок здійснюється протягом декількох годин (!) з моменту випадання снігу.

Компанія бере повну відповідальність за стан покрівлі після чищення снігу, і в разі накладення штрафів за неякісне прибирання снігу, оплачує їх, а в окремих випадках, коли відбувається псування покрівлі співробітниками фірми, проводить ремонт своїми силами, або оплачує ремонт замовнику. Тільки у разі укладення договору на обслуговування по прибиранню снігу на всі зимові місяці, фірма бере на себе повну відповідальність за стан покрівлі і ризик падіння бурульок на тротуар протягом всієї зими.

Читати далі

Киевская власть будет штрафовать организации, которые не расчищают свою территорию от снега

Vivoz_snega

Владельцы предприятий, учреждений и организаций, которые вовремя не будут убирать окружающие территории и не будут совершать соответствующие меры благоустройства, будут оштрафованы, сообщает пресс-служба КГГА.

Читати далі

Реагенти та спецтехніка для прибирання снігу

Снігоприбиральна техніка, інструменти, обладнання, а також реагенти дозволяють ефективно виконати роботи з прибирання снігу, а також мінімізувати ризик падінь на льоду.

Читати далі

Прибирання снігу з територій за низькими цінами

Uborka-snega_3

Якщо ви не знаєте, кому замовити снігоприбиральні роботи на території вашої ділянки, двору чи проїзду, або шукаєте найбільш вигідний варіант, звертайтеся до нас. Ми надаємо послуги з прибирання снігу в Києві та Києвській області.

Читати далі