Развлечение

Стріт-арт у Києві

Стріт-арту в Києві стає все більше. Якісного і не дуже. Деякі проекти поспішають закінчити до місцевих виборів, якісь роботи мають яскраво виражений патріотичний окрас. Разом з тим цього літа в Києві з’явилися Мураль пензля відомих у світі художників, які прикрашають місто і роблять його сучасним.

Читати далі

У Києві намалювали графіті, яке може потрапити в книгу рекордів Гіннеса

Mural_art

Австралійський художник Гвідо Ван Хелтен, який вже намалював у Києві гігантський портрет Лесі Українки, трудиться над новою роботою. Буквально на очах у киян на стіні 18-поверхового будинку на бульварі Лесі Українки, 36б, з’являється прекрасна незнайомка. Це – українка в національному костюмі.

Читати далі

Оформлення будівель альпіністами

Oformlennya-budivel-alpinistami

Оформлення будівель альпіністами

Яскраво і творчо прикрашені вулиці в свята і будні – це привід пишатися своїм містом і позитивний настрій. Фасади будинків, декоровані рекламними та святковими атрибутами, перетворюють вигляд міста і давно вже стали звичним і необхідним елементом міського дизайну. Напередодні свята без професійних висотних робіт не обійтися – адже більшість прикрас розміщується на верхній частині фасаду і видно здалеку.  Оформлення будівель альпіністами нашої компанії – затребувана послуга, яка приверне увагу клієнтів, зробить будь-яке свято ще оригінальніше і доставить радість жителям Києва і Києвської області.

Читати далі

Подарунок у вікно

Podarunok-u-vikno

Напередодні свят багато хто замислюється над тим, як здивувати близьких. Сюрпризи можна робити також і без приводу. Спокушеного сучасної людини не так просто здивувати.Хіба що чимось давно забутим і дуже романтичним.

Сьогодні чоловіки перестали лазити у вікна до улюблених жінок. І це не дивно, адже вдома істотно підросли. Непросто здивувати кохану букетом у вікно, наприклад, на 17 поверсі. Але для професіоналів неможливого не існує. Подарунок у вікно від вашого імені може вручити промисловий альпініст компанії prom-alp.kiev.ua . Такий сюрприз напевно буде гідно оцінений.

Читати далі

Аварійне відкриття дверей

Avarijne-vidkrittya-dverej

Не знаєте, куди дзвонити, якщо зачинилися двері в квартирі ? Вирішити проблему допоможуть промислові альпіністи. Професійні фахівці компанії  проникнуть в квартиру через вікно, балкон, лоджію і відкриють двері зсередини. При цьому вам не доведеться ламати замок і витрачатися на придбання, установку нового.

Читати далі

Незвичайне привітання

Nezvichajni-pozdorovlennya

Пропозиція руки і серця”!

Може бути хтось сам хоче зробити пропозицію руки і серця незвичним для всіх чином? Ні, писати крейдою на асфальті і горлопанів серенади під віконному – це вже минуле століття, а от самостійно спуститися з даху у вікно з букетом квітів – це неординарний вчинок, який оцінить кожна дівчина і вже точно не зможе Вам відмовити.

Читати далі