Підйом вантажів – такелажні роботи

Podnyatie-gruzov-na-vysotuНаша компанія займається виконанням такелажних робіт будь-якої складності. І ми щиро вважаємо, що краще звернутися за допомогою до нас, як намагатися займатися підйомом вантажу на поверх самостійно або користуватися послугами некомпетентних вантажників.

Професійні такелажні роботи: На чому базується наша впевненість?

 • Ми займаємося цією роботою більше 7 років
  Досвід – це навчання, причому часто в екстремальних умовах. Нашим фахівцям доводилося швидко орієнтуватися у форс-мажорних ситуаціях, блискавично прораховувати можливі ризики і вибирати оптимальний варіант рішення.
 • Ми цінуємо своє і чуже життя
  Наша команда впевнена, що дар життя потрібно берегти. Тому всі фахівці, які працюють у нас, вчаться промисловому альпінізму, перш ніж вийти на роботу. Ми не працюємо з легковажними людьми, пренебрегающими технікою безпеки. Звідси випливає, що наша робота не ставить під загрозу життя співробітників і оточуючих людей.
 • Ми не працюємо на «авось»
  Ми не сподіваємося на випадок, який може підвести. Тільки ретельна підготовка і обдумування завдання служать гарантом того, що вантаж буде доставлений в цілості.

Як підняти важкий вантаж на висоту?

У міфі про Сізіфа головний герой довго і безуспішно штовхав камінь у гору. На жаль, найчастіше спроби пронести рояль на п’ятий поверх стають таким же сізіфовою працею.

Існує кілька способів підняти негабаритний, важкий вантаж на поверх:

 1. За допомогою вантажників-такелажників, піднімаючи вантаж по сходинках.
  Це якраз той самий сізіфова праця.Зрозуміло, можна вручну донести вантаж.Але вузькі сходові прольоти не входять до скрутне становище вантажників. Тому великий вантаж буде застрягати, його доведеться штовхати і вертіти, щоб він вписався в черговий поворот. Заодно вантаж буде зачіпати перила, стіни, двері.Тобто завдавати шкоди всьому, що зачепить. Від постійних ударів і сам вантаж буде страждати. До того ж це просто небезпечно для здоров’я, адже гравітація – сила безсердечна і нездоланна. Уявити, чим закінчиться для людини падіння на сходах разом з вантажем в 500 кг, не так вже й складно. До вантажів до 1000кг, які допустимо піднімати вручну, відносяться: cейф, банкомати, музичні інструменти (арфа, фортепіано, рояль, орган), друкована техніка, телевізори, холодильники (домашні, промислові, вітринні), музейні експонати, мототехніка, кондиціонери, серверні стійки, склопакети, будматеріали та ін.
 2. За допомогою автокрана та іншої важкої техніки
  Такий спосіб застосовується, коли потрібно провести такелажні роботи підвищеної категорії складності. Наприклад, коли потрібно доставити вантаж вагою більше 1000 кг.Піднімати за допомогою автокрана техніку, музичні інструменти, меблі та інші предмети, вагою менше тонни, нераціонально. У першу чергу тому, що автокран зазвичай задіюють, коли потрібно підняти дуже важкі предмети: заводські верстати, велике військове або медичне обладнання. Використовувати автокран, щоб підняти піаніно, рівносильно спробам прочитати книгу за допомогою бінокля – можливо, але незручно.Крім того, оренда спецтехніки коштує чималих грошей. І, нарешті, сусіди не зрадіють, що виїзд з дворової території перекритий спецтехнікою.
 3. За допомогою промислових альпіністів
  Це оптимальний метод, який був неодноразово перевірений нашими співробітниками.Для підняття вантажу використовуються лебідки і мотузкові поліспасти. Вантаж доставляється через вікно. Нанести збитків будівлі або вантажу наші фахівці теж не можуть – всі роботи проводяться уважно і ретельно, і варіанти, що вантаж вріжеться в стіну, просто не існує (що, до речі, може відбутися при роботі з автокраном). Кожен етап роботи контролюється фахівцями. Всі роботи ведуться за попередніми розрахунками, і вантаж проходить у вікно з ювелірною точністю. При цьому роботи проводяться швидко і якісно.

Види такелажних робіт:

Ми проводимо такелажні роботи різного рівня складності і успішно справляємося з поставленими завданнями.

 • Роботи низької складності до 1000 кг:

До них відноситься підйом вантажів на висоту, у тому числі меблів, обладнання, музичних інструментів, техніки. Роботи проводяться силами промислових альпіністів, з використанням додаткового інвентарю (ременів, допельштоков, стяжок і т.д.).

 • Роботи підвищеної складності від 1 000 кг:

До них відносяться підйом обладнання, масою до декількох десятків тонн, у тому числі промислового, військового, медичного обладнання. Також може проводитися монтаж і демонтаж обладнання, підключення та налагодження його роботи. Ці роботи проводять такелажники, фахівці з електронного устаткування. До цієї ж категорії відносяться роботи, ускладнені особливостями середовища. Наприклад, якщо необхідно вантаж витягнути з канави або переправити через перешкоду.
Також ми здійснюємо підйом вантажів у виробничому секторі: підйом чілерів або важких обігрівачів під дахом в цеху, підйом будівельних конструкцій та комунікацій та ін.

Деякі види такелажних робіт:

   • підйом / спуск склопакетів
   • підйом / спуск роялів і піаніно
   • підйом / спуск джакузі
   • підйом / спуск будь-яких меблів

а також будь-яких інших вантажів вагою до 1 тонни.

Ціни на роботи:

Найменування робіт Од. вим Ціна
Підйом вантажу вагою до 50 кг. шт. від 8000 грн
Підйом вантажу вагою до 100 кг. шт. від 10000 грн
Підйом вантажу вагою до 200 кг. шт. від 15000 грн
Підйом вантажу вагою до 300 кг. шт. від 22000 грн
Підйом вантажу вагою від 500 кг.
шт. від 40000 грн
Підйом вантажу вагою від 1000 кг. шт. договірна

– Вантаж подається в квартиру або офіс через віконний отвір або балкон;
– у разі підйому декількох вантажів в одне вікно, вартість наступних зменшується;ВАЖЛИВО! Точна вартість робіт визначається після безкоштовного виїзду нашого фахівця на об’єкт. Спеціаліст виїжджає протягом поточного дня.Можливо, нам вдасться визначити вартість підйому вантажу і по надісланій Вами фотографії. Якщо вантаж дуже дорогий (більше 150 000 грн.), То вартість роботи складе 10% від вартості вантажу, незалежно від ваги.

Телефонуйте:   (063) 709-07-54

Підйом вантажів на висоту

Yak_zanesti_mebli_cherez_vikno

Переїзд, покупка нових меблів або обладнання часто вимагають спеціальної їх доставки в потрібне приміщення у висотній будівлі. Якщо потрібні предмети мають невеликі розміри і низька вага, то проблем не виникає. Для доставки використовуються сходовий марш або ліфт. Зовсім інша справа, коли предмети мають нестандартні розміри або велику вагу. У таких випадках може знадобитися  підйом меблів через вікно.

Читати далі

Підйом вантажів на висоту

Pidjom-vantazhu-na-visotu

Промальп сьогодні охоплює широкий спектр робіт у безопорному просторі. Однією із затребуваних послуг є підйом вантажів .

Жителям багатоповерхівок часто доводиться стикатися з проблемою занесення на поверх  меблів, великогабаритної техніки.Предмети попросту не проходять у дверний проріз в під’їзді.Іншою проблемою є висока ціна підйому вантажу на поверх по сходинках.

Читати далі

Підйом вантажів на висоту

Pidjom-vantazhiv-na-visotu

У будівлях сучасної споруди сильно завужені загальні холи, коридори і сходові марші, заради отримання додаткового прибутку від збільшення житлових площ. Тому великогабаритна, цільнозготовлена і нерозбірна меблі, а також будівельні конструкції та інші предмети інтер’єру доводиться піднімати в квартири по фасаду будівлі. Наша компанія пропонує Вам кваліфіковані послуги з підняття вантажів на висоту методом промислового альпінізму. Здійснюючи підйом вантажів альпіністами, Ви не тільки економите Ваші гроші, але й час!

Читати далі

Підняття вантажів на висоту

Podiem-gruzov

Іноді виникає необхідність якимось чином підняти в квартиру якийсь великогабаритний вантаж, який не може поміститися в ліфт або не може пройти по сходах. І не залишається іншого виходу, як підняти цей вантаж через вікно.

Читати далі