Роботи з деревами

Raboty-s-derevyamiНаша команда допоможе вирішити будь-які завдання і надає повний комплекс послуг з догляду за деревами.

Альпініст-арбористів – це об’єктивно найнебезпечніша спеціалізація серед висотних робіт. Не буває двох однакових дерев. При роботі на кожному новому дереві необхідно враховувати безліч чинників і обставин, щоб організувати безпечне виконання поставленого завдання – починаючи від погодних умов і стану дерева, закінчуючи особливостями навколишньої території і вибором методики роботи. Нехтування будь-якої дрібницею, яка неточність в роботі тягне за собою серйозні неприємності як для замовника, так і для виконавців.

Якщо ви впевнені, що самі здатні підрізати або повалити дерево – то ви, швидше за все, помиляєтеся. Звичайно, у кожної людини є свій талант, але не варто ризикувати. У нашу команду входять тільки досвідчені альпіністи-арбористи зі стажем більше 5 років, деякі з них працюють виключно з деревами. Ми працюємо в Києві і Київській області, але виїжджаємо і на більш віддалені об’єкти. Ми готові прийти на допомогу в будь-який час доби. Наші фахівці використовують інструменти, вироблені провідними іноземними компаніями.Нам відомі всі нюанси роботи з деревами – від обробки місць спилов до спеціальних методів лазіння, що виключають пошкодження стовбура або кори при роботі.

Види послуг по роботі з деревами:

  • Видалення аварійних, хворих і сухостійних дерев;
  • Санітарна обрізка дерев
  • Кронування дерев
  • Захист дерев від комах і вірусних захворювань, боротьба з короїдом
  • Укріплення окремих дерев, стовбурів або гілок (каблінг);
  • Видалення (у тому числі корчування) пнів;
  • Надаємо допомогу в отриманні порубкового квитка або приписи на видалення дерева

Ціни

Найменування робіт Од. вим Ціна
Валка дерева з використанням відтяжки шт. від 300 грн
Видалення дерева по частинах шт. від 1200 грн
Видалення дерева по частинах з завешіванія шт. від 3000 грн
Видалення пнів шт. від 300 грн
Розпилювання на дрова шт. від 200 грн
Обрізка суків шт. від 300 грн
Кронування шт. від 1200 грн
Зміцнення дерев шт. від 2000 грн

Арбористика – це комплекс робіт (а з іншого боку – наука), спрямований на видалення аварійних дерев, лікування дерев, видалення частин дерев, які постраждали від хвороб або з інших причин. Не довіряйте роботу з деревами випадковим людям, в результаті дій яких можете постраждати ви чи ваше майно.

Важливо! За неправомірні або ж свідомо неправильні дії з деревами передбачена адміністративна або кримінальна відповідальність, адже багато роботи з деревами вимагають узгодження з органами по нагляду у сфері екології та природокористування або місцевою адміністрацією.

Чому ми – найбільш надійний варіант?

Метод промислових альпіністів в роботі з деревами (Арбористика) має масу переваг перед технологією з використанням автовишок:

  1. Ми без проблем працюємо в тісних умовах, нам не потрібно багато вільного простору біля дерева,
  2. До того ж наша послуга обійдеться дешевше, ніж автовишка
  3. І, головне, ми працюємо акуратно, так як перебуваємо безпосередньо на дереві.

Приміром, у випадку, якщо не можна повалити дерево цілком і його необхідно спилювати по етапах, ми спускаємо частини дерева і гілки за допомогою мотузок, блоків і гальмівних пристроїв на землю, а не кидаємо вниз. Таким чином, вдається укласти навіть 25-метрове дерево на площу всього в три квадратних метри. Наша команда працює з деревами будь-якого віку, породи, товщини. Нас не лякає складність роботи, і ми акуратно спиляємо і спустимо гілка, що нависає над вікнами, не пошкоджуючи будівлі. У нашій практиці нерідкі випадки, коли необхідно акуратно видалити дерево, оточене проводами, зростаюче крізь або на будівлі і т. Д. – Використання будь-якої техніки тут просто неможливо. Також ми впораємося з деревами, на які, з певних причин, не можна залазити. Наприклад, ми можемо навісити мотузкові траси між сусідніми деревами або будівлями і працювати з вашим деревом, переміщаючись по ним. Ми не працюємо за дешево.

Ми цінуємо свою працю.

Наші ціни вищі за середньоринкові. Ми цінуємо Ваші час і гроші, адже ризики при роботі з деревами набагато вище вартості цих робіт. При цьому в особливих випадках ми надаємо значні знижки, іноді навіть працюємо безкоштовно, коли ситуація вимагає негайного вирішення. Ми використовуємо тільки професійне спорядження та обладнання (страхувальні прив’язі, альпіністське спорядження і мотузки Petzl, Singing Rock, Black Diamond, Kong; бензопили та ЗІЗ Stihl).

Видалення аварійних дерев необхідно в тих випадках, коли дерево своєю присутністю або станом несе загрозу життю, здоров’ю або майну людей. Найголовніше – своєчасно діагностувати, що дерево аварійне, і визначити, чи можливо 100% безпечне його лікування або видалення за допомогою альпініста. Якщо ні, необхідно використовувати автовишку або автокран, хоча вартість техніки часто перевершує витрати на арбористів.

Своєчасна обробка дерев дозволить захистити хвойні, листяні, плодові та декоративні дерева від заселення шкідниками (такими як жук-короїд) і подальшої загибелі.

Кронування дерев дозволяє сформувати різні види крони й надасть вашій території акуратний зовнішній вигляд. Висока крона дозволить звільнити місце під деревом і організувати в його тіні місце для відпочинку. Низька крона захистить від контактів дерева з лініями електропередач і балконами, а також низька крона у садових дерев дозволить уникнути багатьох клопоту при зборі врожаю. Кронування тополь, приміром, в міській межі, необхідно не тільки для зменшення кількості пуху і в декоративних цілях, але також і з метою полегшення крони, так як зайве навантаження на стовбур і кореневу систему найчастіше спричиняє аварії. При цьому потрібно враховувати, що тополя, на відміну від берези, наприклад, порода тендітна.

Санітарна і омолоджує обрізка дерев використовується для видалення хворих або сухих гілок, проріджування крони.

Видалення пнів може перетворитися на виснажливий працю для людей, які не мають спеціальних навичок і устаткування. Наші співробітники допоможуть вирішити і цю задачу за допомогою професійних бензопил, трактора і пнедробільних машин.

Телефонуйте:   (063) 709-07-54

Видалення і валка дерев

Vidalennya-i-valka-derev

Спеціалізована допомога команди арбористів-висотників дозволить акуратно, оперативно і максимально ефективно видалити сухе або аварійне дерево в Києві і Київській області незалежно від місцерозташування, розміру і складності робіт.

Читати далі

Видалення дерев

Vidalennya_derev

З особливостями догляду за деревами напевно стикалися як господарі приватних ділянок, так і організації, на території яких ростуть дерева з високими кронами.

Такі дерева потребують періодичного кронування, тобто обрізку старих, висохлих і хворих гілок.

Читати далі

Видалення дерев альпіністами

Vidalennya_derev_alpinistami_2

Компанія prom-alp.kiev.ua займається кронуванням, вирубкою і видаленням дерев і їх окремих гілок. Робота з деревами пов’язана з висотою, тому займаються нею професійні  промислові альпіністи, які під час спилювання знаходяться на дереві. Іноді, при видаленні дерева або обрізку його масивних частин може знадобитися автовишка, яку також надає наша компанія. Крім видалення дерев  обрізки й видалення сухих гілок, наші фахівці займаються лікуванням дерев: обприскуванням, для позбавлення від жука короїда.

Читати далі

Методи видалення пнів

Metodi_vidalennya_pniv

Виконуючи процес усунення зайвих дерев, фахівці рекомендують на цьому не зупинятися і відразу ж видаляти і пні. Пояснюється це не тільки економічну складову, оскільки відразу вплинув корчування можна зберегти невелику суму грошей. Зрізане дерево стає розсадником різних грибків та шкідників. Це може нашкодити всьому саду зі здоровими деревами. З цієї причини усіма розумними людьми виконується видалення пнів практично відразу після зрубу самої рослини.

Читати далі

Видалення дерев альпіністами

Vidalennya-derev-alpinistami

Зелені насадження – це не тільки естетика. Некроніроване та / або аварійні сухі, пошкоджені дерева в місті, котеджному селищі, на дачній ділянці можуть становити небезпеку для будов, комунікацій, людей. Видаляти їх самостійно небезпечно. Довірте роботу професіоналам, це допоможе заощадити час, кошти і не ризикувати власним життям.

Читати далі

Якісний спил дерев в короткі терміни

Yakisnij-spil-derev

Часом навіть найпрекрасніші речі в природі можуть завдавати шкоди. Здавалося б, чим може заважати звичайне дерево? Однак у сучасних умовах постійного оновлення та облагородження вулиць, будівництва нових будинків дерева стають перешкодою до здійснення потрібних, раціональних змін. Крім того, іноді дуже старе дерево стає небезпечним об’єктом, здатним у будь-який момент звалитися на землю і завдати шкоди людям і навколишньої території. Саме тому наша компанія готова запропонувати вам свої послуги з спиляли дерева. Ми в короткі терміни і абсолютно не турбуючи вас зробимо видалення дерев на вказаному вами об’єкті.

Читати далі