Кронування дерев

Arboristika-kiev-kronirovanie-i-udalenie-derevevПромисловий альпінізм – дуже затребуваний тип висотних робіт, що допомагає вирішувати проблеми практично у всіх сферах сучасного життєдіяльності. Спеціалізація промальпіністов настільки широка, що дозволяє справлятися з задачами як складного технічного плану, так і побутового рівня.

Аварійний спіл, кронування та санітарна обрізка дерев – один з напрямків, з яким висотники успішно працюють без залучення важких кранів, будівельних лісів і підйомників.Послуга актуальна не тільки в розрізі міської інфраструктури, коли необхідно поліпшити зовнішній вигляд фасадів будівель, автомобільних проспектів і житлових вулиць, але також і сільськогосподарських і лісових угідь, які потребують плановому або форс-мажорному догляді за деревами.

Перелік робіт може включати наступні операції:

  • видалення сухостою, що представляє небезпеку наземним комунікаціям, лініях електропередач, будівлям, суспільного транспорту і т.д .;
  • видалення хворих гілок, що є вогнищем захворювань;
  • спіл під корінь у разі погібанія рослин;
  • валка дерев для усунення наслідків буранів, снігопадів та інших природних катаклізмів;
  • формує обрізка для додання кроні декоративного виду;
  • омолоджує обрізка скелетних гілок дерев, що забезпечують рівномірний проникнення в крону сонячних променів.

Кронування дерев може проводитися ручним і механізованим способом із задіянням сучкорезов, садових або бензинових пив, сокир та іншого робочого інструмента. Величезний плюс промислових альпіністів – це здатність трудитися в обмежених міських умовах, відсутність необхідності в громіздкою техніці, а також відчутна економічна рентабельність при підрахунку вартості кінцевих робіт.

Вартість кронування дерев

Кронування дерев Вартість за 1 шт.
Кронування дерева з обробкою місць зрізів> 5 см. 4000 грн (*)
* – Ціна за кронування вказана приблизна, тому це більш довгий і трудомісткий процес, ніж видалення цього ж дерева. Ціна може змінюватися в залежності від складності роботи, яка оцінюється нашим фахівцем при виїзді.

Вартість санітарної обрізки

Вартість при діаметрі стовбура> до 30см до 40см до 50см до 60см більш 60см
Невелика кількість гілок 300 грн. 330 грн. 500 грн. 700 грн. від 1000 грн.
Велика кількість гілок 330 грн. 500 грн. 700 грн. 1000 грн. від 1300 грн.
Необхідність підйому на дерево без використання кішок, щоб не поранити його 500 грн. 700 грн. 1000 грн. 1500 грн. від 2000 грн.

Телефонуйте:   (063) 709-07-54

Видалення і валка дерев

Vidalennya-i-valka-derev

Спеціалізована допомога команди арбористів-висотників дозволить акуратно, оперативно і максимально ефективно видалити сухе або аварійне дерево в Києві і Київській області незалежно від місцерозташування, розміру і складності робіт.

Читати далі

Видалення дерев

Vidalennya_derev

З особливостями догляду за деревами напевно стикалися як господарі приватних ділянок, так і організації, на території яких ростуть дерева з високими кронами.

Такі дерева потребують періодичного кронування, тобто обрізку старих, висохлих і хворих гілок.

Читати далі

Видалення дерев альпіністами

Vidalennya_derev_alpinistami_2

Компанія prom-alp.kiev.ua займається кронуванням, вирубкою і видаленням дерев і їх окремих гілок. Робота з деревами пов’язана з висотою, тому займаються нею професійні  промислові альпіністи, які під час спилювання знаходяться на дереві. Іноді, при видаленні дерева або обрізку його масивних частин може знадобитися автовишка, яку також надає наша компанія. Крім видалення дерев  обрізки й видалення сухих гілок, наші фахівці займаються лікуванням дерев: обприскуванням, для позбавлення від жука короїда.

Читати далі

Методи видалення пнів

Metodi_vidalennya_pniv

Виконуючи процес усунення зайвих дерев, фахівці рекомендують на цьому не зупинятися і відразу ж видаляти і пні. Пояснюється це не тільки економічну складову, оскільки відразу вплинув корчування можна зберегти невелику суму грошей. Зрізане дерево стає розсадником різних грибків та шкідників. Це може нашкодити всьому саду зі здоровими деревами. З цієї причини усіма розумними людьми виконується видалення пнів практично відразу після зрубу самої рослини.

Читати далі

Видалення дерев альпіністами

Vidalennya-derev-alpinistami

Зелені насадження – це не тільки естетика. Некроніроване та / або аварійні сухі, пошкоджені дерева в місті, котеджному селищі, на дачній ділянці можуть становити небезпеку для будов, комунікацій, людей. Видаляти їх самостійно небезпечно. Довірте роботу професіоналам, це допоможе заощадити час, кошти і не ризикувати власним життям.

Читати далі

Якісний спил дерев в короткі терміни

Yakisnij-spil-derev

Часом навіть найпрекрасніші речі в природі можуть завдавати шкоди. Здавалося б, чим може заважати звичайне дерево? Однак у сучасних умовах постійного оновлення та облагородження вулиць, будівництва нових будинків дерева стають перешкодою до здійснення потрібних, раціональних змін. Крім того, іноді дуже старе дерево стає небезпечним об’єктом, здатним у будь-який момент звалитися на землю і завдати шкоди людям і навколишньої території. Саме тому наша компанія готова запропонувати вам свої послуги з спиляли дерева. Ми в короткі терміни і абсолютно не турбуючи вас зробимо видалення дерев на вказаному вами об’єкті.

Читати далі