Видалення дерев

Vidalennya_derev

З особливостями догляду за деревами напевно стикалися як господарі приватних ділянок, так і організації, на території яких ростуть дерева з високими кронами.

Такі дерева потребують періодичного кронування, тобто обрізку старих, висохлих і хворих гілок.

Часто буває, що на вулиці видаляють дерева. Це відбувається у випадку, коли дерево заражене паразитами, або, якщо воно старе або аварійне. Для того щоб зберегти дерево, служби комунальних господарств користуються послугами арбористів – професійних обрізувачем гілок на високих стовбурах дерев. Такі фахівці не завжди є в наявності, тому подібні висотні роботи проводять промислові альпіністи .

До послуг, які надають фірми з промислового альпінізму, завжди відноситься видалення аварійних дерев, а також спіл гілок знаходяться на великій висоті. Для здійснення кронування дерев, у промислових альпіністів є спеціальне спорядження.При валці великого дерева, працівниками даних служб ретельно дотримується техніка безпеки для висотних робіт.

Перед проведенням заходу проводиться огляд дерева на предмет його видалення або обрізки окремих гілок. Якщо з’ясовується, що обрізка не має сенсу, оскільки не збереже дерево – планується його валка. Коли облаштування даної ділянки дозволяє – дерево вирубується повністю. Але, як правило, видалення проводитися поетапно.

У деяких випадках крона дерева видаляється повністю. Це дає йому можливість відновити силу і виростити нові здорові гілки. Вартість кронування нижче, ніж видалення дерева. Але практика показує, що таким деревам не завжди вдається відновитися і одужати, і за кронування доводитися платити кілька разів. Зрештою дерево доводитися викорчовувати і садити інше. Але собівартість робіт в таких випадках не виправдовує себе.

Валка дерева здійснюється різними способами, кожен з яких має зв’язок із зовнішніми умовами: погодою, розмірами простору і віддаленістю від дерева інших об’єктів, порою року. На спосіб валки дерева впливає його висота і вага крони, діаметр стовбура і кут його нахилу. На вартість послуг з кронування та видалення дерев впливають різні умови. Визначаючи ціну, фахівець вимірює діаметр стовбура дерева на висоті одного метра від землі.

На сайті ви знайдете всі види послуг, які може надати промисловий альпінізм. Ми здійснюємо практично будь-які висотні роботи, в тому числі – видалення дерев в Києві і Київській області. Проведені нами роботи не завдають шкоди навколишньому середовищу і не погіршують екологічну обстановку.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>