Видалення і валка дерев

Vidalennya-i-valka-derev

Спеціалізована допомога команди арбористів-висотників дозволить акуратно, оперативно і максимально ефективно видалити сухе або аварійне дерево в Києві і Київській області незалежно від місцерозташування, розміру і складності робіт.

Розчищення будівельних майданчиків, облагороджування території, ліквідація наслідків стихійних лих і валка пошкоджених, нездорових і старих дерев – у кожному з випадків фахівці підкажуть найоптимальніші види рішень з урахуванням конкретних умов клієнта.

Причини для того, щоб спиляти дерево:

 1. Першою причиною для видалення дерева є серйозні механічні або біологічні пошкодження, що може становити загрозу життю людей або розташованому поблизу майну – автомобілям, будівлям, комунікаціям;
 2. Друга причина для видалення дерева – якщо воно сильно заважає – росте поряд з фундаментом і руйнує його, загороджує вікна, перешкоджаючи потраплянню сонячного світла в приміщення та ін;
 3. Третя причина: необхідність спиляти дерево під забудову.

Професійна валка дерев виконується за допомогою п’яти основних видів робіт:

 1. Видалення і валка дерев по частинах з поетапним завешіванія. Даний спосіб кращий у випадках, коли дерева, що підлягають видаленню, розташовані в густо забудованих районах, парках і садах, коли особливо важлива акуратність виконання робіт. Для того щоб видалити окреме дерево фахівці поетапно підпилюють гілки і крону, а потім видаляють частинами стовбур. При цьому кожен видалений елемент опускається вниз на мотузках, зберігаючи цілісність майданчики навколо дерева.
 2. Видалення і валка дерев по частинах без додаткового завешіванія. Порядок робіт при використанні цього способу валки дерев також припускає поетапне, часткове видалення елементів дерева. Єдиною відмінністю є безпосереднє скидання елементів вниз без додаткового застосування завешіванія на мотузках. Такий вид валки дозволяє скоротити час і витрати на позбавлення від дерев.
 3. Видалення і валка дерев цілком по нахилу. Фахівці плавно опускають готове впасти дерево в бік його природного нахилу без небажаних руйнувань і пошкоджень. Спосіб підходить для валки вже нахилу дерев, але при його застосуванні необхідна наявність достатнього простору для падіння дерева.
 4. Валка дерев цілком за допомогою відтяжок. Видалення дерева відбувається шляхом його примусового нахилу в заданому напрямку. Даний вид валки вимагає наявності деякого простору, але при цьому падіння виконується в заздалегідь визначене місце, незалежно від напрямку нахилу самого дерева.
 5. Видалення дерев з використанням автокрана або автовишки Даний метод рекомендований для видалення аварійних дерев, на яких небезпечно працювати методом мотузкового доступу, і до яких можливий доступ автовишки. Найчастіше використовується, коли виконується видалення дерев у великій кількості, наприклад, вздовж дороги. Також автовишка підходить для формувальної обрізки дерев, оскільки стає досяжною вся зовнішня поверхня крони. Як правило, в колисці автовишки працюють дві людини: арбористів і помічник. Перший займається обрізанням дерев – видаляє по частинах гілки дерева, а другий допомагає задати потрібну траєкторію падіння гілок.

Наша робота дозволить підтримувати ідеальний порядок на будь-яких територіях.

Видалення і валка дерев. Ціни.

Метод видалення дерева до 30см до 40см до 50см до 60см більш 60см
з використанням природного нахилу 300 грн. 330 грн. 500 грн. 700 грн. від 1000 грн.
з використанням відтяжки 700 грн. 1000 грн. 1300 грн. 2000 грн. від 2000 грн.
видалення по частинах 1300 – 2000 грн. 2000 – 2500 грн. 2000 – 3000 грн. 2700 – 4000 грн. від 4000 грн.
видалення по частинах з завішуванням 3300 – 5000 грн. 4000 – 6000 грн. 5000 – 7000 грн. 6000 – 8000 грн. від 7000 грн.

Ціни на навантаження та вивезення порубкових залишків, прибирання сміття

Вид робіт Обсяг контейнера
8м3 20м3 27м3
Оренда контейнера 1500 +3000 3300
Навантаження порубкових залишків в контейнер 1000 +2000 2700

Щоб забезпечити максимально щільну завантаження контейнера працівник подрібнює гілки бензопилою всередині контейнера. Ціни наведені для об’єктів, розташованих у Києві, для об’єктів, розташованих в області ціна може бути збільшена. Дану послугу можна замовити тільки в комплексі з роботами по видаленню, кронування та санітарної обрізки дерев.

Що нам необхідно знати, щоб правильно оцінити вартість видалення дерева:

 1. Що у Вас за дерево: його сорт / вид?
 2. З яких причин Ви хочете його видалити і чи можливо його врятувати? При можливості, ми запропонуємо Вам різні варіанти зміцнення або лікування дерева.
 3. Чи потрібна Вам наша допомога в отриманні порубкового квитка?
 4. Який діаметр дерева біля основи? Дізнатися це дуже просто – заміряє діаметр окружності і ділите його на 3,14.
 5. Приблизна висота видаляється дерева?
 6. Чи під ним майданчик, на яку можна скидати спиляні частини дерева?
 7. Висять Чи в зоні проведення робіт дроти, які будуть заважати усуненню дерева?
 8. Чи можете Ви відправити 2-3 фотографії Вашого дерева? Якість фотографій не має значення.
 9. Чи бажаєте Ви, щоб ми взяли на себе вивіз порубкових залишків або планується тільки вирубка дерев?
 10. Чи бажаєте Ви видалити пень, що залишився після видалення дерева?

Дана інформація зробить наш діалог максимально продуктивним і значно прискорить визначення вартості видалення дерева.

Телефонуйте:   (063) 709-07-54


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>