Видалення дерев альпіністами

Vidalennya-derev-alpinistami

Зелені насадження – це не тільки естетика. Некроніроване та / або аварійні сухі, пошкоджені дерева в місті, котеджному селищі, на дачній ділянці можуть становити небезпеку для будов, комунікацій, людей. Видаляти їх самостійно небезпечно. Довірте роботу професіоналам, це допоможе заощадити час, кошти і не ризикувати власним життям.

Послуги prom-alp.kiev.ua

Наша компанія пропонує видалення дерев альпіністами, кронування дерев у Києві, області. Ми працюємо оперативно, з гарантією якості.

Видалення дерев альпіністами здійснюється в кілька етапів. Спочатку розчищається майданчик в зоні робіт, прибираються впали і зламані гілки. Потім професійні фахівці приступають до спиляли стовбура. Видалення дерев частинамидозволяє мінімізувати ризик пошкодження знаходяться поблизу них комунікацій, будов. Спил стовбура починається з верхівки. Кожна частина опускається на підготовлену площадку за допомогою спеціальної мотузяною системи. Остання може кріпитися до стабільних об’єктам (опорам, будовам і т.п.).

Кронування дерев дозволяє зберегти зелені насадження, що дають тінь у місті. При кронування промисловими альпіністами спилюють гілки, що заважають електропроводів, іншим комунікаціям, що впираються в будови. Правильне кронування дозволяє продовжити життя деревам.Формування здорової крони також необхідно для підвищення безпеки старих насаджень. Правильно кронувати дерева здатні витримувати істотні вітрові навантаження.

Видалення сухих дерев , формування крони – це не єдині послуги prom-alp.kiev.ua . У нашій компанії ви також можете замовити комплексний догляд за зеленими насадженнями (діагностику, обробку від шкідників і т.п.). Зокрема, метод промальпа дозволяє оперативно і якісно виконувати роботи з обприскуванню дерев. Також на зелених насадженнях можуть бути змонтовані будь-які декоративні, рекламні конструкції. Фахівці prom-alp.kiev.ua оперативно виконають роботи будь-якої складності, від технічних до дизайнерських (наприклад, прикраса гілок і стовбурів гірляндами напередодні новорічних свят).

Способи видалення дерев

Фахівці компанії використовують кілька методів видалення дерев. Вибір технології обумовлюється місцерозташуванням аварійного об’єкта, його особливостями і цілями безпеки. Видалення сухостійних дерев або пошкоджених стихією здійснюється:

  • частинам і з завешіванія;
  • частинам і з направляючою;
  • цілком з направляючою;
  • цілик ом з завешіванія.

Кілька методів можуть комбінуватися на різних етапах роботи з об’єктом.

Висококваліфіковані фахівці prom-alp.kiev.ua гарантують дотримання термінів і якість виконаних робіт. Наша компанія приймає замовлення від приватних і юридичних осіб.Замовити видалення дерев, вартість якого визначається складністю і обсягом робіт, ви можете за телефоном: +38 (063) 709-07-54


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>