Видалення дерев альпіністами

Vidalennya_derev_alpinistami_2

Компанія prom-alp.kiev.ua займається кронуванням, вирубкою і видаленням дерев і їх окремих гілок. Робота з деревами пов’язана з висотою, тому займаються нею професійні  промислові альпіністи, які під час спилювання знаходяться на дереві. Іноді, при видаленні дерева або обрізку його масивних частин може знадобитися автовишка, яку також надає наша компанія. Крім видалення дерев  обрізки й видалення сухих гілок, наші фахівці займаються лікуванням дерев: обприскуванням, для позбавлення від жука короїда.

    Промисловий альпінізм і Арбористика

Арбористика є видом діяльності, який спрямований на вирішення комплексу завдань щодо проведення небезпечних, висотних робіт з деревами:  видалення дерев  видалення сухих дерев , виведення паразитів, видалення стовбурів, що знаходяться в аварійному стані. Такі завдання вимагають від фахівців професійного аналізу ситуації, грамотності та індивідуального підходу, тому альпіністи нашої компанії, що виконують функції арбористів, завжди приймають єдино вірне рішення:

  • Кронування (формувальне і глибоке);
  • Обрізка сухих, старих гілок;
  • Обприскування дерева з метою виведення шкідників;
  • Видалення дерев;
  • Спіл, вирубка дерева.

Коли спіл дерева стає необхідністю, перед альпіністами з’являється складне завдання з видалення рослини з могутньою кореневою системою і широкою кроною. Для виконання цієї роботи у prom-alp.kiev.ua є спеціальне спорядження, – легке, професійне альпіністське пристосування для висотних робіт, досвід роботи арбористів, дозвіл на вирубку дерев і посвідчення, яке свідчить про те, що даний фахівець може виконувати висотні види робіт.

      Завдання альпініста – безпечне видалення дерева

Здійснюючи  промисловий альпінізм в Києві , фахівцям нашої компанії не раз вдавалося зберегти від вирубки аварійні дерева. Іноді дерево пошкоджує блискавка або сильний вітер, після чого воно може тріснути, розламався на дві частини або сильно накренитися. Саме в таких випадках допомога промислових альпіністів незамінна. Не поспішайте розлучатися з деревом, а просто зателефонуйте в компанію prom-alp.kiev.ua за телефоном +38 (063) 709-07-54 та зробіть замовлення на послуги промислових альпіністів. Можливо, у вашому випадку необхідна обрізка кількох гілок, яких саме – визначать наші фахівці. Ми допоможемо вам не тільки зберегти дерево, але й провести його зміцнення після обрізки гілок.

Іноді дерево доводиться видаляти з причини того, що на цьому місці планується буріння свердловин на воду або яка-небудь інша споруда.

   Видалення дерев альпіністами  – це гарантія безпеки, адже хто, як не фахівець, може безпомилково вибрати підходящий спосіб валки стовбура при його спилюванні, коли в безпосередній близькості від дерева знаходяться житлові будинки та інші об’єкти.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>