Методи видалення пнів

Metodi_vidalennya_pniv

Виконуючи процес усунення зайвих дерев, фахівці рекомендують на цьому не зупинятися і відразу ж видаляти і пні. Пояснюється це не тільки економічну складову, оскільки відразу вплинув корчування можна зберегти невелику суму грошей. Зрізане дерево стає розсадником різних грибків та шкідників. Це може нашкодити всьому саду зі здоровими деревами. З цієї причини усіма розумними людьми виконується видалення пнів практично відразу після зрубу самої рослини.

   На сьогодні видалення пнів способи видалення пнів можна об’єднати в три основні категорії:

  • видалення корчуванням;
  • видалення хімічними речовинами;
  • видалення спеціальною технікою.

Кожен з цих методів має свої особливості. Давайте розглянемо їх більш докладно.

     Видалення пнів корчуванням

Для виконання процедури корчування потрібно мати наступний набір інструментів:

  • лом;
  • лопата;
  • сокиру і ножівка;
  • лебідка мінімум на 3 тонни;
  • засоби індивідуального захисту.

Виконуючи видалення пнів дерев самостійно, потрібно для початку обкопати об’єкт з усіх боків. Підкопувати потрібно досить глибоко, так що в кожному разі вам будуть траплятися коріння. Їх потрібно буде розрізати, або рубати. Чому віддати перевагу – вирішувати тільки вам. За допомогою сокири можна рубати жорсткі коріння, що не пружинять. Ножівкою можна різати більш м’які і пружні частини. Тут все не категорично. Головною умовою є повний розрив кореня для більш простого видалення пня.

Фахівці пропонують ще один метод, за допомогою якого можна видалити пень – вимивання. Для цього потрібно небагато підкопати об’єкт і дати на підставу потужний струмінь води. При появі коренів потрібно просто їх перебивати. Таким чином поступово можна дістатися до основи і розрізати її.

    Видалення пнів хімічними речовинами

Сучасна хімія дозволяє виконувати видалення пнів без корчування . Всі необхідні речовини можна придбати в звичайному сільськогосподарському магазині. Фахівці можуть порекомендувати використовувати три види хімії:

  • натрієва та калієва і селітра;
  • аміачна селітра;
  • харчова сіль.

Натрієва і калієва селітра – відмінний засіб, яке може застосовуватися для видалення пнів практично у всіх випадках. Ці речовини хоч і є добривами, але їх надлишок спалює рослина. Для закладки такого виду селітри рекомендують понасверлівать якомога більше отворів, і залити туди концентрований розчин.Виконувати процедуру бажано в кінці літа, щоб через рік пень повністю протрух і його можна було спалити.

Амиачная селітра , використовувана для видалення пнів, закладається точно також.Але при цьому не потрібно нічого підпалювати. Пень за рік сам по собі розвалиться і перетвориться на живильне середовище.

Ще одні методом є заливання ропою . Це хімічне видалення пнів є найдоступнішим, так як сіль знайдеться в кожному будинку. Відмінністю від попередніх методів є непридатність землі для висадки інших рослин протягом тривалого часу.

    Видалення пнів спеціальною технікою

Якщо вас не влаштовує видалення пнів хімічним способом , то можна вдатися до застосування спеціальної техніки. Тут є два варіанти:

  • використання пнедробілкі;
  • застосування землерийної техніки.

Застосування пнедробілкі є в наш час найшвидшим, дешевим і простим способом.Ця машина здатна зрізати і вичистити весь пень, зачепивши навіть частина грунту.

Землерийна техніка, як варіант, також може розглядатися. Але, її оренда коштує досить дорого і для виконання робіт потрібно мати вільну область, чого не можна надати в саду.

Якщо ви не бажаєте морочитися в підборі методу видалення пнів, то звертайтеся в компанію prom-alp.kiev.ua . Тут працюють справжні професіонали, які можуть виконати видалення аварійних дерев і пнів за найкоротший проміжок часу.

Виконується видалення дерев альпіністами , які мають великий досвід. Це дозволяє бути впевненим, що всі роботи будуть виконані по вищому класу. При цьому буде збережена цілісність довколишніх комунікацій, будівель і рослин.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>