Оформлення фасаду магазину

Oformlennya-fasadu-magazinu

Оформлення магазину , щоденне та святкове, красиво подає  інформацію про товари і послуги, промо-акції і розпродажі, – це один з найефективніших маркетингових прийомів. Він вирішує кілька завдань:

  • привертає купівельну аудиторію;
  • формує запам’ятовується імідж магазину в свідомості споживача.

    Оформлення магазину альпіністами нашої компанії – доступний і швидкий спосіб виділити свій торговий об’єкт серед сотень інших, стимулювати розвиток бізнесу і збільшення прибутків.

Зазвичай оформлення магазинів полягає у використанні всієї корисної площі фасадів і розміщенні на них рекламних конструкцій: щитів, лайтбоксів, вивісок, світлових коробів, світлодіодних текстових елементів.

     Магазин починається з вітрини

Візуальний образ вітрини має величезне значення в розвитку бізнесу, просуванні товарів і послуг: адже вітрина – це перше «знайомство» з магазином, коли споживач приймає рішення про покупку. Наша компанія пропонує оформлення вітрин магазинів відкритого та закритого типу в точній відповідності з дизайн-проектом, спеціалізацією торговельного об’єкта та з урахуванням психології споживача.

Фахівці прикрасять вітрину замовника за допомогою самоклеючих вінілових плівок, світлових консолей, манекенів і ростових фігур, підвісних конструкцій та інших елементів, що декорують. Ми здійснюємо монтаж і демонтаж довготривалих і змінних елементів вітрини. Роботи проводяться в короткі терміни, професійно, без припинення діяльності об’єкта і за доступними цінами.

Завжди затребуване оформлення кулями магазинубудь-якого профілю. Прості і складні композиції з повітряних куль, розміщені на певній висоті, – один з кращих способів залучення покупців. Промислові альпіністи нашої компанії встановлять гірлянди і фігури з повітряних кульок в будь-якому місці: всередині під стелею, на фасаді і вітрині, на вхідних групах, колонах та інших архітектурних елементах.

    Фасади в свята і в будні

У нас можна замовити комплексне оформлення фасаду магазину для свята і для щоденних потреб. Будівля будь-якої архітектурної складності прийме оригінальний і респектабельний вигляд після того, як наші альпіністи декорують його фасад гнучким неоном і світлодіодами, прапорами, рекламними банерами, дизайнерськими композиціями, гірляндами та іншими елементами, передбаченими проектом.

Святкове оформлення фасадів магазинів в Новий рік, на День міста, День захисника Вітчизни, 8 березня і в інші дати – обов’язковий і ефективний інструмент розвитку бізнесу, збільшення припливу покупців.

Наша компанія оформить фасад магазину замовника для будь-якого свята або рекламного м еропріятія. Ми можемо встановити новорічну ялинку на фасаді або поруч, прикрасити її іграшками та гірляндами.

В інші свята наші фахівці розмістять на фасаді тематичні ірекламние елементи, що роблять акцент на конкретну подію. Декор, виконаний нашими альпіністами, додасть магазину індивідуальність і буде привабливо виглядати навіть з великої відстані.

     Оформлення промо-акцій

Проведення промо-акцій і розпродажів – це теж свого роду локальний свято для продавців і покупців. Зробити рекламні заходи барвистими і привабливими допоможуть промислові альпіністи нашої компанії.Інформація про подію буде розміщена на фасаді максимально вигідним чином, всі елементи надійно зафіксовані, а по закінченні заходу наші співробітники швидко справлять демонтаж.

Наша компанія виробляє висотні роботи у важкодоступних зонах з мінімальним навантаженням на фасад або вітрину, застосовуючи продуктивний і безпечний для об’єкта інструментарій та сучасне спорядження.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>