/ Заказать работы (067) 466-77-49
 • svg
 • svg
 • svg

Киев, пр. Свободы, 16

✉ prom-alp.kiev@i.ua
☎ 067-466-77-49

Отправить сообщение

Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

* Пожалуйста, Заполните Обязательные Поля *
img

Позвоните нам

☎ 067-466-77-49

Рабочие часы

Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  • svg
  • svg
  • svg

  Киев, пр. Свободы, 16

  ✉ prom-alp.kiev@i.ua
  ☎ 067-466-77-49

  Отправить сообщение

  Если Вам необходима помощь в выполнении любых видов высотных работ, напишите нам.

  * Пожалуйста, Заполните Обязательные Поля *
  img

  Позвоните нам

  ☎ 067-466-77-49

  Рабочие часы

  Мы рады встретиться с вами в наше рабочее время. Пожалуйста, запишитесь на прием.

  Монтаж новорічних прикрас

  Монтаж наружной рекламы, рекламных баннеров / 23 ноября, 2019

  Напередодні Нового року фасади багатьох торгових центрів і офісних будівель прикрашають банерами з яскравим підсвічуванням, електричними гірляндами і фігурами з дюралайта. Вся ця краса покликана піднімати настрій городянам, створювати новорічний настрій. Але звідки беруться новорічні банери і гірлянди на стінах будинків? Монтаж новорічних прикрас, а також встановлення ялинок різної складності, виконують професійні промислові альпіністи. Вони, використовуючи методи мотузкового доступу, здійснять монтаж будь-якої рекламної конструкції в найкоротші терміни і в самих важкодоступних місцях.

  Декорування приміщень

  Повісити сніжинки, гірлянди, ялинкові кулі та інші новорічні прикраси в атріумі? Наклеїти літери на стіну? Прикрасити живе дерево лампочками? Легко! Промислові альпіністи в Москві вирішують і більш складні завдання при монтажі рекламних конструкцій на висоті!

  А так само, допоможуть прикрасити торговий центр гірляндами, виконають монтаж банерів, задекорируют приміщення для тематичної вечірки (Новий рік, День Народження, корпоративні заходи та ін), встановлять світлове і звукове обладнання у важкодоступних місцях.

  Для зменшення собівартості монтажних робіт на висоті, проконсультуйтеся з досвідченими монтажниками – верхолазами ще на стадії розробки проекту. Навіть незначні корективи допоможуть згодом заощадити до 50% від вартості монтажу новорічних прикрас.

  Монтаж дюралайта і світлодіодних гірлянд

  Світяться гірлянди з дюралайта і світлодіодів прийшли на зміну гірляндам з ламп розжарювання. Світлодіодні гірлянди споживають менше електроенергії і мають більший термін експлуатації. Монтаж гірлянд на фасаді – хороший і недорогий спосіб прикрасити будинок до свята. Залежно від поставленого завдання, можна виконати монтаж гірлянд змінюють свій колір або миготливих в заданому режимі. Для цих цілей використовують спеціальний контролер. Додатково може бути встановлено реле часу або датчик освітленості, що включають декоративну підсвітку в автоматичному режимі.

  Одна з різновидів світлових гірлянд – так званий «дощ». Конструктивно він складається з декількох світлових гірлянд, змонтованих на одній загальній шині. Як правило, світловий дощ монтують на фасаді будівлі або вітринних прорізах.

  Монтаж гірлянд на фасаді виконують промислові альпіністи, які мають допуск з електробезпеки. У ряді випадків, для того щоб повісити гірлянду, або виконати монтаж інших новорічних прикрас, залучають автовишку або ножичний підйомник. Але навіть у цій ситуації, монтаж на висоті повинен здійснюватися персоналом, який має допуск до висотних робіт.

  Збірка вуличних ялинок

  Святкові новорічні ялинки – неодмінний атрибут російської зими. Їх встановлюють на всіх площах, у парках, біля входів в торгові і розважальні заклади. Але мало хто замислюється про те, хто їх збирає, адже монтаж конструкцій відбувається переважно в нічний час.

  Промислові альпіністи давно і міцно зайняли цей сегмент ринку зовнішньої реклами. Для роботи верхолазів не потрібно автовишка, а, отже, і узгодження з ДАІ часу проведення робіт. Це в значній мірі дозволяє економити бюджет. Промислові альпіністи за досить короткий час зберуть ялинку будь-якої конструкції і будь-якої складності.

  Демонтаж прикрас

  Після будь-якого свята приходить пора знімати прикраси. Новий рік не виняток. Демонтаж новорічних прикрас зазвичай проводиться в середині січня. Зняти гірлянду, розібрати ялинку, демонтувати Діда Мороза – Вам допоможуть професійні промислові альпіністи — верхолази. Ціна на демонтаж рекламних конструкцій зазвичай становить 50-70% від вартості монтажних робіт. Демонтовані конструкції акуратно опускаються вниз, і Замовник отримує можливість використовувати їх в наступному році ще раз. При необхідності проведемо діагностику (ревізію) стану і ремонт рекламної конструкції.

  Оставить ответ

  К Началу