Монтаж новорічних прикрас

Напередодні Нового року фасади багатьох торгових центрів і офісних будівель прикрашають банерами з яскравим підсвічуванням, електричними гірляндами і фігурами з дюралайта. Вся ця краса покликана піднімати настрій городянам, створювати новорічний настрій. Але звідки беруться новорічні банери і гірлянди на стінах будинків? Монтаж новорічних прикрас, а також встановлення ялинок різної складності, виконують професійні промислові альпіністи. Вони, використовуючи методи мотузкового доступу, здійснять монтаж будь-якої рекламної конструкції в найкоротші терміни і в самих важкодоступних місцях.

Декорування приміщень

Повісити сніжинки, гірлянди, ялинкові кулі та інші новорічні прикраси в атріумі? Наклеїти літери на стіну? Прикрасити живе дерево лампочками? Легко! Промислові альпіністи в Москві вирішують і більш складні завдання при монтажі рекламних конструкцій на висоті!

А так само, допоможуть прикрасити торговий центр гірляндами, виконають монтаж банерів, задекорируют приміщення для тематичної вечірки (Новий рік, День Народження, корпоративні заходи та ін), встановлять світлове і звукове обладнання у важкодоступних місцях.

Для зменшення собівартості монтажних робіт на висоті, проконсультуйтеся з досвідченими монтажниками – верхолазами ще на стадії розробки проекту. Навіть незначні корективи допоможуть згодом заощадити до 50% від вартості монтажу новорічних прикрас.

Монтаж дюралайта і світлодіодних гірлянд

Світяться гірлянди з дюралайта і світлодіодів прийшли на зміну гірляндам з ламп розжарювання. Світлодіодні гірлянди споживають менше електроенергії і мають більший термін експлуатації. Монтаж гірлянд на фасаді – хороший і недорогий спосіб прикрасити будинок до свята. Залежно від поставленого завдання, можна виконати монтаж гірлянд змінюють свій колір або миготливих в заданому режимі. Для цих цілей використовують спеціальний контролер. Додатково може бути встановлено реле часу або датчик освітленості, що включають декоративну підсвітку в автоматичному режимі.

Одна з різновидів світлових гірлянд – так званий «дощ». Конструктивно він складається з декількох світлових гірлянд, змонтованих на одній загальній шині. Як правило, світловий дощ монтують на фасаді будівлі або вітринних прорізах.

Монтаж гірлянд на фасаді виконують промислові альпіністи, які мають допуск з електробезпеки. У ряді випадків, для того щоб повісити гірлянду, або виконати монтаж інших новорічних прикрас, залучають автовишку або ножичний підйомник. Але навіть у цій ситуації, монтаж на висоті повинен здійснюватися персоналом, який має допуск до висотних робіт.

Збірка вуличних ялинок

Святкові новорічні ялинки – неодмінний атрибут російської зими. Їх встановлюють на всіх площах, у парках, біля входів в торгові і розважальні заклади. Але мало хто замислюється про те, хто їх збирає, адже монтаж конструкцій відбувається переважно в нічний час.

Промислові альпіністи давно і міцно зайняли цей сегмент ринку зовнішньої реклами. Для роботи верхолазів не потрібно автовишка, а, отже, і узгодження з ДАІ часу проведення робіт. Це в значній мірі дозволяє економити бюджет. Промислові альпіністи за досить короткий час зберуть ялинку будь-якої конструкції і будь-якої складності.

Демонтаж прикрас

Після будь-якого свята приходить пора знімати прикраси. Новий рік не виняток. Демонтаж новорічних прикрас зазвичай проводиться в середині січня. Зняти гірлянду, розібрати ялинку, демонтувати Діда Мороза – Вам допоможуть професійні промислові альпіністи – верхолази. Ціна на демонтаж рекламних конструкцій зазвичай становить 50-70% від вартості монтажних робіт. Демонтовані конструкції акуратно опускаються вниз, і Замовник отримує можливість використовувати їх в наступному році ще раз. При необхідності проведемо діагностику (ревізію) стану і ремонт рекламної конструкції.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>