Мийка вікон, фасадні роботи

Mijka-vikon-fasadni-roboti

Наша компанія проводить роботи з чищення та миття вікон, стекол, миття вітрин , нестандартних вікон, вітражів, рекламних щитів і дзеркальних поверхонь.

Р0боти з миття вікон ведуться цілий висококваліфікованими фахівцями, що пройшли спеціальне навчання і отримали право на проведення робіт з миття вікон.

У силу більшості видів забруднень, роботи з миття стекол з нестандартними забрудненнями, ведуться тільки після пробного миття. Крім загального забруднення вікон, ми видаляємо гар, кіптява, фарбу і графіті з використанням спеціального обладнання і новинок індустріальної хімії для миття вікон провідних російських і зарубіжних виробників.

Висотні роботи з миття вікон і стекол ведуться після візуального огляду будівлі нашими фахівцями, виклик яких — безкоштовний. Для очищення важкодоступних місць і виробництва робіт з миття вікон на висоті залучаються промислові альпіністи, які пройшли спеціальну підготовку та мають спеціальне обладнання, завдяки якому миття вікон стає більш ефективною.

* * *

Мийка вікон

Мийка вікон, як би дивно це не звучало, вимагає певних знань і кваліфікації. Вирішивши вимити вікна самостійно, ви ризикуєте залишити на склі розводи, зробити його ще більш непривабливим і брудним, ніж воно було спочатку. Для виконання клінінгових робіт в багатоповерхових будівлях необхідно не тільки грамотно підібрати миючі засоби, а й володіти навичками промислового альпініста. Компанія рада запропонувати вам свої послуги: наші фахівці професійно і якісно виконають роботи з миття вікон в будь-якій будівлі. Команда кваліфікованих промислових альпіністів з великим досвідом роботи впорається з виконанням будь-якого завдання в максимально короткі терміни. І все це — за вигідною ціною!

Для виконання висотних робіт ми залучаємо до співпраці професіоналів промислового альпінізму.Вони пройшли спеціальну підготовку, що включає в себе не тільки основні навички роботи на висотних спорудах, але й основи поводження з необхідної в процесі мийки технікою.

Мийка вікон вимагає використання сучасних миючих складів, які не травмують поверхню і не залишають на ній непривабливих розлучень. Фахівці нашої компанії, спираючись на багаторічний досвід роботи у сфері клінінгу, підбирають тільки найефективніші засоби. Крім того, ми використовуємо у своїй роботі саме технологічне обладнання, що дозволяє економити час і гроші.Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені: замовлення буде виконано максимально швидко, без втрати в якості виконання.

Мийка вікон в нашій компанії — не тільки професійно, а й вигідно. Ми раді запропонувати вам найвигідніші умови співпраці: чим більше замовлення, тим нижче ціна за миття квадратного метра скла. Більш детальну інформацію про вартість наших послуг ви знайдете в розділі « Прайс ». Щоб розрахувати точну вартість замовлення, зв’яжіться з нашим консультантом: він викличе менеджера на ваш об’єкт для визначення кінцевої суми. Виклик менеджера — безкоштовний!

Необхідно терміново помити вікна? Шукаєте професіоналів промислового альпінізму? Бажаєте проконсультуватися щодо умов співпраці з нашою компанією? Дзвоніть нам за телефоном +38 (067) 466-77-49, досвідчені консультанти з радістю дадуть відповідь на всі виниклі у вас питання.Менеджер допоможе в розрахунку вартості замовлення, викличе фахівця-оцінювача на ваш об’єкт. Наша електронна адреса, ICQ і багато іншої корисної інформації ви знайдете в розділі « Контакти ».

Мийка вікон з нашою компанією  — вигідно і якісно!

А ось кілька типових питань, які часто задають клієнти:

Чому після миття вікон скла іноді не блищать, а, навпаки, стають тьмяними?
Дуже сильно відбивається на склі якість води. Тому бажано додати у воду нашатирний спирт (1 частина нашатирного спирту на 10 частин води). Не рекомендується додавати у воду сіль або соду: вони залишають матовий наліт. Також не мийте вікна при яскравому сонячному світлі.

Сусіди недавно робили ремонт, і у нас всі вікна забризкані білою фарбою. Як видалити зі стекол плями масляної фарби?
Плями від масляної фарби краще всього видаляти, поки вони ще не засохли, за допомогою звичайного розчинника і м’якої губки. Старі, засохлі плями набагато складніше видалити. Для цього необхідно рясно змочити їх гасом або скипидаром і соскребать за допомогою гумової губки.За один раз це іноді неможливо зробити, тому буде потрібно повторити цю процедуру кілька разів.Тільки ні в якому разі не можна здирати плями від фарби за допомогою ножа, монетки або будь-якого іншого металевого предмета, ви можете сильно подряпати скло. Наші вікна виходять на жваве шосе, і скла швидко покриваються шаром кіптяви. Як від нього позбавитися? Чим здійснити мийку вікон самостійно? Для цих цілей найкраще підходять масляні розчини.Почніть мийку вікон вовняною ганчіркою, змоченою в лляній олії. А потім витирайте папером або газетою, до тих пір, поки не усунете масляні сліди. Можна купити спеціальний склоочисник на масляній основі (Не аерозольний).


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>