Ремонт і фарбування фасадів

Remont-i-farbuvannya-fasadiv

Промисловий альпінізм є особливим видом клінінгових послуг з миття вікон і миття та очищення фасадів від висолів. Сьогодні при оформленні фасаду зазвичай використовують складні матеріали і особливі поверхні, які можна очистити тільки за допомогою сучасних засобів індустріальної хімії, а також професійної техніки.

Фасадні роботи, при яких використовуються спеціальний інструментарій і послуги промислових альпіністів, – досить вузька, але затребувана спеціалізація індустрії чистоти. Вплив навколишнього середовища сильно позначається на зовнішньому вигляді фасадів.

Фарбування фасадів

Наша компанія пропонує кваліфіковані послуги з миття та чищення фасадів , усунення з фасадів будь-яких атмосферних забруднень. А також виконання робіт з миття фасадів з цегляної кладки, каменю і штукатурки від сольових відкладень ( висоли ), які виступають на поверхню, в результаті міграції солей з товщі стіни.

Фасадні роботи

У якості переваг проведення робіт промислового альпінізму (якщо замінювати роботу з будівельних лісів) при чищенні і митті фасадів існують наступні:
– 
Досить швидка організація – всі роботи промислові альпіністи проводять з мотузок, зазвичай закріплюються за стаціонарні елементи на даху або фасаді будівлі. При цьому підготовка до проведення робіт з мийці фасаду займає близько 1:00, після закінчення робіт потрібно стільки ж часу.
– Практично будь-яку ділянку висотного або іншого об’єкта доступний для проведення робіт промислового альпінізму. На сьогоднішній день промисловим альпінізмом займаються майже всі спортивні організації.Ринок послуг промислового альпінізму досить широкий. Тому перед замовником стоїть серйозне завдання при виборі фахівця, адже непрофесіонали можуть пошкодити фасад.
– Застосування техніки промислового альпінізму при митті фасадів і чищення фасадів дає можливість проводити роботи, не пошкоджуючи тендітні фасадні та покрівельні покриття.

Н аша компанія, пропонує наступний перелік фасадних робіт:
– Видалення атмосферних забруднень
– Видалення висолів на фасадах (висоли різного ступеня щільності)
– Гідрофобізація (захист фасадів)
– Видалення кіптяви
– Очищення металевих фасадів
– Очищення від залишків цементу
– Очищення фасадів від цвілі
– Очищення від грибка (у тому числі і висоли)
– Прибирання

У озможности розгляд особливих випадків забруднення.

До онкретний вид очисника фасадів і його концентрація вибирається залежно від характеру поверхні – скло, камінь, цегла, сталеві або алюмінієві конструкції, висоли . Також робиться миття високорівневих рекламних щитів, вивісок вітрин, плакатів. На весь перелік миючих засобів є санітарно-епідеміологічні висновки.

Ремонт і фарбування фасадів

З часом колір фасаду тьмяніє, фарба втрачає свою первозданну яскравість, матеріал починає кришитися і обсипатися. Всі ці проблеми неминучі, але є відмінний спосіб їх вирішення: ремонт фасадів. Цей тип послуг включає в себе цілу палітру найменувань – від фарбування до більш серйозних робіт. Компанія рада запропонувати вам свої клінінгові і ремонтні послуги. Команда кваліфікованих промислових альпіністів швидко і професійно впорається з виконанням будь-якого, навіть самого нестандартного замовлення. Ми гарантуємо вам вигідні умови співпраці та індивідуальний підхід!

Штукатурка фасадів та їх фарбування вимагає не тільки ретельного підбору фарби і інструментів, а й використання професійної робочої сили. При наданні таких видів послуг, як фарбування фасадів багатоповерхових будівель, в нашій компанії використовується праця кваліфікованих промислових альпіністів. Профільна освіта, великий досвід висотних робіт і знання технічної сторони питання дозволяє їм швидко і професійно виконувати поставлені клієнтом завдання.

Ремонт фасадів – не єдина спеціалізація нашої компанії. Своїм клієнтам ми раді запропонувати і широке розмаїття робіт, пов’язаних з миттям і чищенням зовнішніх стін будівель. Який перелік послуг включають в себе фасадні роботи?

  • Очищення від атмосферних забруднень;
  • Очищення від кіптяви, сажі та ін .;
  • Видалення висолів різного ступеня щільності;
  • Гідрофобізація (захист) фасадів;
  • Видалення залишків цементу з фасадів;
  • Видалення плісняви ​​та грибка;
  • Очищення фасаду після будівельних робіт.

Наші фахівці професійно підбирають необхідні при тих чи інших видах робіт миючі засоби. Для кожного з типів фасадів – кам’яного, цегельного, скляного, покритого сайдингом – використовуються речовини з особливою формулою. Великий досвід роботи у сфері надання клінінгових послуг дозволяє нам безпомилково підбирати миючі засоби.

З вяжітесь з нами за номером +38 (063) 709-07-54 , досвідчені консультанти охоче відповідять на всі виниклі у вас питання. Менеджер допоможе при розрахунку вартості замовлення, викличе фахівця-оцінювача на ваш об’єкт. Наша електронна адреса, ICQ та багато іншої важливої ​​інформації ви знайдете в розділі « Контакти ».

Чистка та фарбування фасаду  – професійне рішення вашого питання!


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>