Мийка вікон альпіністами

Mijka_vikon_alpinistami

Ось і прийшла довгоочікувана весна в столицю: перше потепління, яскраве сонечко і гарний настрій. Однак за зиму висотні фасади офісних будівель і будинків втратили свій блиск. На допомогу прийдуть сильні хлопці — альпіністи, які виконають свою роботу якісно.

Сезонне миття будівель проводять двічі на рік, після зими і в кінці літа, миють рами, відливи, підвіконня і скла, витираючи насухо серветками з мікрофібри. Професійне обладнання дозволяє промисловому альпіністові протягом одного робочого дня виконати помивку близько 150 квадратних метрів.

   Промисловий альпінізм  в нашому сучасному світі набув досить широкого поширення серед великих компаній, офіси яких розташовані в сучасних будівлях. Привабливі блискучі фасади, вітрини і вивіски торгових центів, офісів і різних закладів — обов’язкова складова для успішного ведення бізнесу.

Також частими клієнтами клінінгових організацій є власники таунхаусів або сучасних будинків, які воліють повне засклення балконів або вікна з глухими стулками. Тому  миття фасадів  та мийка вікон професіоналами особливо важлива, щоб сонячне світло за ідеально чистим вікном радував довгий час.

   Мийка вікон альпіністами  справа досить важке, але підготовлені співробітники впораються із завданням без праці і залишать кожного клієнта задоволеним від виконаної роботи. До того ж, майстри вимиють вікна і, за бажанням замовника, виконають мийку фасаду і вітрин.

  • Наші майстри здійснюють мийку фасадів будівель в 4 етапи:
  • Огорожа території, над якою будуть проводитися роботи.
  •  Альпіністи приступають до миття самого фасаду, скла, укосів і відливів.
  •  Ручне миття заскленого фасаду здійснюється за допомогою скребків, екосредств і спеціальних антистатичні серветок.
  • Сушка скла виконується спеціальними гумовими стяжками.

Для нас не має значення висота і конструкція вікон. Промислові альпіністи приберуть візуальне розділення між горизонтальними, похилими, а також куполоподібними прозорими конструкціями приміщення і навколишнім світом. Закриті  спортивні майданчики  зі скляним дахом після закінчення миття будуть радувати яскравим сонячним світлом всіх своїх клієнтів.

Ціни на послуги нашої компанії досить лояльні. Ми вважаємо, що чим більше клієнтів скористаються нашими послугами, тим чистіше стане улюблене місто. Також при укладанні договору тривалої співпраці вартість послуг буде значно нижче. Миття вікон проводиться з використанням спеціального промислового обладнання та професійних засобів з прибирання та мийці.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>