Мийка вікон і скляних фасадів

Mojka-fasadov

Мийка вікон і фасадів — на професійному сленгу ці роботи називають «скломий» — один з найпопулярніших приводів для звернення до промислових альпіністам.

Чому ми
Для торгових та офісних центрів, вокзалів, висотних будівель альтернативи нашій роботі немає — оренда підйомника обійшлася б непомірно дорого для такої загалом-то рутинної операції, як мийка скління. Особливість мийки вікон на висоті полягає в тому, що робота ведеться шляхом спуску по мотузках, що вимагає досвіду та дотримання техніки безпеки. Але безпекою справа не обмежується — ми миємо дійсно добре. Наші стандарти чистоти вище, ніж у багатьох мийників «на землі». Крім того, ми даємо гарантії на збереження фасадів, що важливо при роботі зі склом.

Прискорена мийка без розлучень
У компанії «prom-alp.kiev.ua» відпрацьована ефективна та технологычна мийка вікон альпіністами, яка повністю виключає розводи на склі. Раніше такі прийоми використовували тільки мийники на землі і на вишках. Тепер весь досвід клінінгу вдалося перенести і на мотузки. Перевірено — ми працюємо в півтора-два рази швидше, ніж інші бригади, при цьому витримуємо вимоги щодо якості. Для вас це подвійний виграш. По-перше, швидкість роботи дозволяє нам взяти більше замовлень за сезон і тримати невисоку ціну м 2 за рахунок обсягу. По-друге, ви отримуєте виграш і за термінами — ми закінчимо роботу швидше.

Технології

— Ми використовуємо професійні чистячі засоби. Вони не тільки легко видаляють більшість забруднень, але і створюють абсолютно прозору антиадгезійну плівку. Завдяки їй вікна залишаються чистими в кілька разів довше. А для найбрудніших вікон ми працюємо з двома розчинами — сильним засобом видаляємо стійкі забруднення, а делікатною «хімією» добиваємося остаточної чистоти.

— Для нестеклянних фасадів або стекол з особливо складною доступом (наприклад для скляних стель) ми застосовуємо апарати високого тиску фірми  Kärcher. Це надійна клінінгова техніка, з широким діапазоном можливостей. У підсумку якості очищення лише трохи поступається миття вручну.

Пробна мийка вікон
Швидше за все, ви хочете переконатися в якості нашої роботи до укладення договору. Тому ми пропонуємо вам миття пробної ділянки площею 10 м ² (пара вікон) абсолютно безкоштовно. Наш фахівець безкоштовно приїде і підбере технологію очищення для вашого фасаду або скління. Ми наочно покажемо всі переваги і недоліки різних методик. Просто зателефонуйте і запросіть нас на пробне миття!

Сезонне обслуговування
Ми пропонуємо роботу за договором на обслуговування всім, кому регулярно потрібна мийка вікон та фасадів — ТСЖ / ЖБК, адміністраторам і власникам офісних і торгових будівель, керуючим заводськими територіями і т.д. Робота за договором — це вигідно і зручно. Ви отримуєте знижки на обсяг і гарантії обслуговування, так як ми включимо вас в календарний план робіт і виїдемо на ваш об’єкт на першу вимогу. Звичайно, ми пропонуємо професійну мийку вікон і приватним особам. Ми миємо вікна будинків і котеджів, засклені лоджії і зимові сади, світлопрозорі елементи дахів, мансард і так далі. Ціни на миття вікон у цьому випадку не будуть мінімальними, так при невеликому замовленні немає знижок на обсяг. Однак це все одно доступно за ціною, швидко і безпечно.Телефонуйте, проконсультуємо по телефону, а потім швидко і безкоштовно приїдемо до вас на об’єкт і дамо остаточну вартість.

Ціни на мийку вікон та інші висотні роботи

Вид робіт Одиниці виміру Вартість робіт
Мийка вертикальних скла, вітражів м 2 від 10 грн.
Мийка горизонтальних і похилих стекол м 2 від 15 грн.
Видалення будівельних забруднення з вікон («Першотравня») м 2 від 15 грн.
Мийка фасаду за допомогою апарату високого тиску м 2 від 10 грн.
Мийка окремих вікон штука від 100 грн.
Мийка вентфасадів м 2 від 15 грн.
Остаточні розцінки на висотні роботи залежать від обсягу і розраховуються після виїзду фахівця на об’єкт.

Телефонуйте:     (067) 466-77-49


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>