Миття вікон альпіністами

Moyka_okon

Скляні та виконані з інших матеріалів фасади потребують  догляд. Дотримання умов експлуатації дозволяє продовжити термін служби конструкцій, надовго зберегти їх естетику. Більшість фасадних матеріалів  витримує вологе прибирання. Миття вікон і вітрин є однією з найпоширеніших клінінгових послуг в сучасному Києві, швидко зростаючого в гору.

Підтримання скляних конструкцій в чистоті свідчить про імідж компанії, яка розташовується в будівлі. Звичайні вітрини й вікна можуть бути вимиті силами самих співробітників. Висотні роботи раціонально довірити професіоналам.

Наша компанія виконує всі види клінінгових фасадних робіт. Висотна мийка віконздійснюється із застосуванням стандартних альпіністських пристосувань і спеціального інвентарю. Робота в безопорному просторі не вимагає зупинки виробництва на об’єкті або діяльності офісу. Мийка вікон і фасадів проводиться оперативно, з гарантією безпеки, якості.

Можливості висотного клінінгу

Миття фасадів альпіністами здійснюється при забрудненні покриттів різними речовинами.Професійний клінінг дозволяє видалити з поверхні висоли, грибок, цвіль, фарбу і т.п. Своєчасний догляд за фасадом дозволяє зберегти його естетичну привабливість.

Миття вікон ззовні дає можливість відновити їхню прозорість, знепилити скляну поверхню. У професійному клінінг використовуються сучасні мийні засоби. Вони не залишають розлучень, дбайливо очищають поверхню від всіх видів забруднень.Надлишок води і миючого засобу віддаляється спеціальним сковзалом. По завершенні робіт периметр кожного поверху додатково протирається (якщо система скління містить виступи, декоративні елементи і т.п.).

Періодичність та особливості збиральних робіт

Ми рекомендуємо здійснювати миття фасадів двічі на рік. Це дозволить утримувати покриття в чистоті і запобігти його передчасному руйнуванню. Миття вікон здійснюється в міру забруднення.

Ми практикуємо індивідуальний підхід до клієнтів. Для кожного клієнта  готується ексклюзивна пропозиція в області висотного клінінгу з урахуванням особливостей конкретного об’єкта. Фахівці складуть для вас індивідуальний графік обслуговування системи скління, фасаду будівлі.

Роботи з миття поверхонь можуть виконуватися двома способами: при безперервній подачі води і з використанням відра. Перший метод відрізняється оперативністю. Другий — економією ресурсів.

Можливості alpinist 495. ru дозволяють ефективно працювати з усіма типами сучасних фасадних матеріалів.Професійні промислові альпіністи компанії миють скло, метал, камінь, пофарбовані поверхні.Фахівці враховують особливості матеріалу, що дозволяє гарантувати якість миття без ризику пошкодження покриття. Вартість миття фасадів та вікон залежить від специфіки, обсягу робіт.


Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>